reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2009

A ja myślałam,że to jest Pawełek :p tylko ciut młodszy o pare miesięcy...:p Normalnie cała mauśka z niego :D

Dziunka dodasz z wesela jakieś foto Asi? :D Tak czekam i czekam , myslałam ze zobaczę ją w akcji :D
 
reklama
A ja myślałam,że to jest Pawełek :p tylko ciut młodszy o pare miesięcy...:p Normalnie cała mauśka z niego :D

Dziunka dodasz z wesela jakieś foto Asi? :D Tak czekam i czekam , myslałam ze zobaczę ją w akcji :D

Pewnie że dodam, tylko zbieram zdjęcia po znajomych, już jest u trzeciej osoby (ta pamięć przenośna) i zaraz zapytam się A kiedy dostaniemy z powrotem.
Póki co jak położe Julię spać wstawię z dnia dzisiejszego.
Wogóle to pluję sobię w brodę że aparatu na wesele nie wzięliśmy, bo by nie było trzeba zbierać...

EDIT: właśnie mi A z kieszeni wyjął :D daj mi godzinę!
 
No, pisałyście coś do mnie bo mi się nadrabiać nie chce, tyle naskrobałyście :D

I po rozpoczęciu i.....po godzinnym staniu w kolejce po podręczniki....ech :/ Ale moja gwiazda pięknie wyglądała! A jaka odważna (a trezba zaznaczyć ze należy do nieśmiałków) śmiało pomaszerowała do Pani, a większość dzieci płakało.

Wieczorem wstawię fotki, teraz lecę dokupić parę rzeczy.

Dziunka, a Twoja Julcia poszła do zerówki, tak? Pytam bo nasze córki sa z tego samego rocznika.
 
Kasiula glosik oddany, tyko musisz najlepiej jakiegos linka wstawic pod sowaczkiem to bedziemy pamietac. Ja dzisiaj dostalam emaila ze wygralam w konkursue Mazdy babyboom jakis kocyk. Nawet nie pamietam jakie zdjecie im poslalam ;o)
 
podziwiam, ze jeszcze sie staracie o drugie, bedziesz przemeczona ciaza, male dziecko, studia ale moze akurat tego potrzebujesz
Jakoś musimy sobie poradzić,dobrze że te studia w weekendy to wieczorkami będzie czas na nauke

Dziewczyny !!
mam wielka prośbę!! :)
prosimy z Pawełkiem o głosy w konkursie :)

https://www.konkursbobofrut.pl/przegladaj-zdjecia/zestaw,1704.html



i pozwolicie ze was trochę pomęczę i poprzypominam trochę ;-)
<można glosować raz dziennie>

wielkie dzięki :*:*



ps. tylko pamiętajcie żeby potwierdzić na mailu :) :*
zagłosowałam
 
Dziewczyny !!
mam wielka prośbę!! :)
prosimy z Pawełkiem o głosy w konkursie :)

https://www.konkursbobofrut.pl/przegladaj-zdjecia/zestaw,1704.html



i pozwolicie ze was trochę pomęczę i poprzypominam trochę ;-)
<można glosować raz dziennie>

wielkie dzięki :*:*



ps. tylko pamiętajcie żeby potwierdzić na mailu :) :*

Kasia zagłosowałam i będę głosować nadal :-) Ty na zdjęciu wyglądasz jak Pawełek, albo Pawełek jak Ty ;-) masakra, co za podobieństwo :-) od razu widać synuś mamusi :):):)
 
kasiula glosik oddany, email potwierdzony :))

ale mialas ładna pupcie hihihi (bez podtekstow)
hehe dzieki ale to pupcia tatusia :D
A ja myślałam,że to jest Pawełek :p tylko ciut młodszy o pare miesięcy...:p Normalnie cała mauśka z niego :D
tatus ;-)


dzieki dziewczynki i troche was pomęczę przez miesiac :D

Kasia zagłosowałam i będę głosować nadal :-) Ty na zdjęciu wyglądasz jak Pawełek, albo Pawełek jak Ty ;-) masakra, co za podobieństwo :-) od razu widać synuś mamusi :):):)
hahahaha :) TATUSIA !! :) TO Tatus :) i dam wam jeszcze jedno foto :)

1.jpg
 
reklama
Ze aż sie wstyd przyznać ale liceum :p ostatnio rok w tyg 3 razy i zaocznie technik handlowiec :p

Patryk zostaje z B innego wyjścia nie ma. No i dziadkowie przecież są i chrzestni jakoś damy rade :D

ja tu żadnego wstydu nie widzę!!!! ważne że się kształcisz z tym że nie było by ci lepiej samego technika?? przecież tam też maturkę zrobisz jak i w liceum??

,no z jedną "krótką" przerwą na starania o rodzeństwo bo już nadchodzi owu więc trzeba działać.....

sawi 3mam kciuki:-) a i widze wyraźną zmianę na avatarku z 20 lat młodziej wyglądasz :-)

Oddałabym chyba ostatnie pieniądze jakie mam za 1 dzień ciąglego spania i ciszy :D:D:D

Cleo a ile masz tych pieniędzy bo jak dużo to ja ci mogę ten jeden dzień spokoju zapewnić :-):-):p

Ja dzisiaj dostalam emaila ze wygralam w konkursue Mazdy babyboom jakis kocyk. Nawet nie pamietam jakie zdjecie im poslalam ;o)

Kingus GRATULACJE z wygranej kocyk nie kocyk zawsze coś:-)

Kasia głosik oddany a swoją drogą podobieństwo niesamowite :-):-) mężul się nie wyprze oj nie


a u nas leje i leje i leje i leje i znów powodzie szok...
 
Do góry