reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

royanna jakja bym chciała żeby Hania sama już ładowała nogi do buzi, to musi być niesamowite :) Twój jest starszy od mojej o dwa tygodnie więc może Hanulka niedługo też tak zacznie :D

A co do kąpieli - kąpałyście się już ze swoimi bobasami??
Nie, nie kapalam sie jeszcze. Z maciejkiem probowalam moze ze 2 razy, bylo duzo frajdy, ale ja mialam problem z wejsciem i wyjsciem z wanny. I to mnie zniechecilo. Bez meza nie dalabym rady.

Co do kapania-od poczatku kapalam Alana tylko ja. Moj maz mi asystowal. ja nie dopuszczalam go. Ale teraz coraz czesciej on to robi a ja asystuje. Strszaka od urodzenia kapalismy na zmiane.
 
reklama
Ja tak nie na temat chciała bym poznać wasze opinie . Mój starszy syn ma zespół aspergera swojego czasu było głośno na temat szczepionki która wywołuje autyzm mmr2 ( odra swinka różyczka). i ogólnie mówi się o tym że szczepionki zwłaszcza te skojarzone maja duzo rteci jako konserwant dodawany do szczepionek co może zaszkodzić rozwiajacemu sie mózgowi tak małego dziecka. Zastanawaiam się czy szczepić małego dalej na te pneumokoki, co prawda zaczęłam ale jak zagłębiłam się w temacie to sie przeraziłam.
 
Z jednej strony jest tylu znanych ludzi z tym zespolem, z czasow kiedy szczepionki nie bylo... z drugiej strony szczepic czy nie szczepic?

Mamy na to osobny dzial :) Wizyty upediatry, szczepienia ... a nie zdrowie maluszkow jak pisalam poprzednio- sorry. Tam tego typu dyskusje....
 
U mnie masakra ja cały czas poplamiam wzięłam zastrzyk antykoncepcyjny i przez pierwszy miesiąc było ok a kolejne dwa to katastrofa - miało nie być okresu a tu plamie z krótkimi przerwami całe m-ce idzie się wykończyć w maju powinnam iśc na kolejny ale rezygnuje. Powiedzcie jakie Wy metody zastosowałyście???
 
U mnie masakra ja cały czas poplamiam wzięłam zastrzyk antykoncepcyjny i przez pierwszy miesiąc było ok a kolejne dwa to katastrofa - miało nie być okresu a tu plamie z krótkimi przerwami całe m-ce idzie się wykończyć w maju powinnam iśc na kolejny ale rezygnuje. Powiedzcie jakie Wy metody zastosowałyście???


Tabletki anty ;-)

Ps. jest watek o antykoncepcji w archiwum :-)
 
hej lasweczki ja tylko n chwoilę wpadam przeprosić że mnie tyle nie było :( no ale siła wyższa ;)
powiem tak w skrócie .. za tydzień zostaję już z wami bo będę miała neta na 10000%
a co z tymidzie już jestem po przeprowadzce :)
no i wszystko załatwione .. ahh jak się cieszę że będę mogła do was wrócić :)

pozdrawiam wszystkich serdecznie i całuje dzieciątka :D

fajnie :) Kamcia a czy może w ciąży już jesteś czy nie? Bo mnie też dawno nie było i mam dziury w wiadomościach;)
 
reklama
IMG_0018.jpg

haha zima wraca ;]
 
Do góry