reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

mi chodziło o to ze sporo osob wykruszyło sie ... a były od pocztaku ale wiadomo ... obowiazki ...
a co do cenzury słowa ... ze niektore wola siedziec cicho zeby nie zostac "oczernione" przez inne osoby to co innego ... i temu wola milczec niz pisac....

i wiem ze jest kilka takich co czytaja ale nei pisza nic

Nie no ,ale ja mowie o dziewczynach, które pisaly non stop. W nagly nawal obowiązków u ich sporej wiekszosci, w dokladnie tym samym czasie, nie uwierze. :) Chyba po prostu jestem zbyt malo wdrozona, nie chce nic rozdrapywac.
 
reklama
Nie no ,ale ja mowie o dziewczynach, które pisaly non stop. W nagly nawal obowiązków u ich sporej wiekszosci, w dokladnie tym samym czasie, nie uwierze. :) Chyba po prostu jestem zbyt malo wdrozona, nie chce nic rozdrapywac.
ale o kim piszesz??? Dziunka i Cleo akurat przeprowadziły sie albo sa w trakcie przeprowadzki ;] a Mary w polsce jest z tego co wiem no chyba ze juz wrocila ... :) katrenki to chora byla ostatnio na zatoki ... i do pracy chodzila wiec ... ? aa Kamcia to neta nie ma od wielu wielu dni ... i cisza u niej ... a kKlaudzia jest ... czyta ... obserwuje ... ale nie udziela sie :p <baty za to :p > :)
kogos przegapilam ?
 
ale o kim piszesz??? Dziunka i Cleo akurat przeprowadziły sie albo sa w trakcie przeprowadzki ;] a Mary w polsce jest z tego co wiem no chyba ze juz wrocila ... :) katrenki to chora byla ostatnio na zatoki ... i do pracy chodzila wiec ... ? aa Kamcia to neta nie ma od wielu wielu dni ... i cisza u niej ... a kKlaudzia jest ... czyta ... obserwuje ... ale nie udziela sie :p <baty za to :p > :)
kogos przegapilam ?

Aaa, ok,ok.. myslalam ze jakas afera sie wywiazala, bo w pewnym momencie sie kroilo na to... jak widac nie jestem w temacie. :)
 
Ja tam Wam powiem, że ja tam tęsknię za starymi czasami jak to fajnie było jak nas tu tyle było i jedna o druga się martwiła o te nasze brzuszki coraz większe. A teraz każda lwica przy swoim małym i się jakos rozpadło. Ja tam nie mówię o tych co się rzadko odzywaja bo to można zrozumiec ale gdzie te laski co juz wcale sie nie odzywaja np na mysl mi przychodzi Kaśka K (co tam u Michalinki???), dudziakowa (jak tam kordian???), bura (co u dziewczynek???),Natalunia i Zuzia, Mirian (co tam u Kianki jak sobie radzicie???), Izy już dawno nie było na listopadówkach, ludziana z Helenką, Monia-Arek z maksiem i wiele wiele innych dam wam link zobaczcie ile nas było https://www.babyboom.pl/forum/dziec...padowek-2009-bez-komentarzy-31356/index2.html pozdrawiam wszystkich ciepło i tych co ominelam bo nie jestem w stanie nas ogarnac tyne nas bylo i licze ze sie jeszcze do nas odezwiecie. pozdrawiam Cieplutko Was i wasze kruszynki
 
Witam sie i ja z rana:)
Mysle, ze to przez obowiazki nas czasem mniej... kazda ma dzidzie, ale niektore maja przy dziecku wiecej czasu wolnego, inne mniej:) poza tym niektore juz do pracy wracaja, wiec to normalne. Wazne, zeby forum nie zaginelo, wiecj dbajmy o to, zeby zawsze bylo o czym poczytac:)
 
reklama
ale o kim piszesz??? Dziunka i Cleo akurat przeprowadziły sie albo sa w trakcie przeprowadzki ;] a Mary w polsce jest z tego co wiem no chyba ze juz wrocila ... :) katrenki to chora byla ostatnio na zatoki ... i do pracy chodzila wiec ... ? aa Kamcia to neta nie ma od wielu wielu dni ... i cisza u niej ... a kKlaudzia jest ... czyta ... obserwuje ... ale nie udziela sie :p <baty za to :p > :)
kogos przegapilam ?

Jeszcze ja :-):-):-):-):-)

Żartuje ;-)

Macie racje, ze coraz mniej osob sie udziela. Kiedys po 2 dniowyej nieobecnosci na forum bylo duzo stron do nadrobienia a teraz.... Dzieci pochlaniaja duzo czasu, cieplej sie zrobilo wiec mamusie na spacerki chodza itd
 
Ostatnia edycja:
Do góry