reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2009

a ja znów chora... tak to jest sie zgrzałam i chodziłam w rozpiętej kurtce. Budzę się a tu 38 na termometrze.... niestety nie moge wziac zadnych leków. Jak karmie piersia to tez ciezko się nie zblizac, tym bardziej kiedy M w pracy:-( aby do wiosny
 
reklama
Na temat paszportów dla dzieci było chyba przdwczoraj w DDTVN

Ze teraz dla dziecka do 5 roku życia ( o ile się nie mylę) wyrabia się paszport na rok czasu,nie trzeba być z dzieckiem w urzędzie, chyba że będzie to paszport biometryczny.
 
Moje samopoczucie dziś średnie.Spacer po parku tradycyjnie...odebrałam buciki z nowymi flekami, włoski ułożyłam,byłam na małych zakupach...ee standardowo i nudnie.Na solarium dzis nie idę bo jeszcze w tanoreksję popadnę:-D:-D:-D:-D

Usmiech dziecka, wielka kupa( Igorka oczywiście:-D) i paczka z metryczką od Kasii poprawiły mi nastrój:-D
 
moje samopoczucie dzis świetne, i tak juz od kilku dni :-) jak kazda kobitka lubie zakupy a ostatnio nic tylko zakupy, remont w mieszkanku na parterze sie powoli konczy takze kazdego dnia dokupuje sobie jakies pierdołki i w miedzy czasie ślicznosci dla Amelki co sprawia mi ttyle radosci:-)
do tego spacerki z Amelka w taka piekną pogode ...:-) ach:-D
no wię moje samopoczucie wysmienite :laugh2:
i przy okazji Amelka tez szczesliwa i usmiechnieta codziennie :laugh2:
 
ja dzwonila wczoraj zapytac co z moim cild benefit bo wyslalam zaraz tydzein po jak sie mama urodzila....to mi powiedzieli, ze moze to potrwac do 24 tygodni:szok::wściekła/y: pol roku czekac na zasilek!!!! to jakas paranoja...przeciez\ jak zasilek to chyba po to bo ktos go potrzebuje...teraz a nie za pol roku!!!!! no wkurzylam sie strasznie!!!!wiem, ze mi wyrownaja, ale co mi z tego jak ja kasy potrzebuje teraz a nie niewiadomo kiedy!!!!
u nas jak się nie mylę child benefit wpłynął 2 lutego:tak:
ale jak będziesz czekać to tak czy tak zwrot dostaniesz..
my cały czas czekamy na JB dla D... i czekamy i nie wiem kiedy się doczekamy..
ale mimo tego samopoczucie super..
haha
Mała ma dziś 3 msc no i byliśmy wczraj u lekarza i wszystko ok (kontrolnie)
i przebiliśmy jej uszy,... jest super...:-D
 
Mała ma dziś 3 msc no i byliśmy wczraj u lekarza i wszystko ok (kontrolnie)
i przebiliśmy jej uszy,... jest super...:-D

100 latek dla córci :))
a jesli chodzi o uszka, to jak to zniosla? nie plakala ? tez chcialabym mojej kolczyki zalozyc ale moj K twierdzi ze jest za mała i będzie ciągnęła za uszy i jeszcze sobie przerwie :/ ale ja myślę ze wkrętami to sobie nie przerwie przecież. Będę musiała ponegocjowac o te dziurki w uszkach hehe ;)
 
Mary ja tez mam takie wrazenie :-D:-D:-D

My uszy przebijamy jak mala bedzie miec ok roku. Julce przebilam jak miala 3 i to bylo duzo za pozno bo teraz placze strasznie jak chce zmienic jej kolczyki bo pamieta ciagle bol.
 
100 latek dla córci :))
a jesli chodzi o uszka, to jak to zniosla? nie plakala ? tez chcialabym mojej kolczyki zalozyc ale moj K twierdzi ze jest za mała i będzie ciągnęła za uszy i jeszcze sobie przerwie :/ ale ja myślę ze wkrętami to sobie nie przerwie przecież. Będę musiała ponegocjowac o te dziurki w uszkach hehe ;)

Z tego co wiem to w Pl nie znajdziesz osoby ktora przebije Ci szybciej uszka niz po 6 miesiacu.
 
reklama
...Julce przebilam jak miala 3 i to bylo duzo za pozno bo teraz placze strasznie jak chce zmienic jej kolczyki bo pamieta ciagle bol.
No co ty??!?? :szok::eek: Pierwsze słysze....
Mnie to sie zawsze wydawalo ze u takich szkrabów to ten kolczyk jednak jest obciązeniem dla uszka, poza tym dziecko ciagle cos tam majstruje no i wogole...
Moze trzeba mi sie dokształcic w tej kwestii....:sorry:
 
Do góry