reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

helo! ale fajnie z wami znowu! miałam małą przerwę bo mielismy problemy zdrowotne ale już po wszystkim uff.... teraz bedziemy tylko pilnowac... pisałam na "zdrowiu maluszków"..... po chrzcinach tez jesteśmy. były w kaplicy w szpitalu bo moja malutka tam przebywała a ja znią, na imprezie goście się sami bawili bez nas, mąż ich zabawiał hehe;-)
 
reklama
A ja zostałam chrzestną bratanicy męża jak byliśmy jeszcze tylką parą, i to tylko 2 miesiące:szok::szok::szok:. I sama się nie mogłam nadziwić że mnie poprosili:shocked2:.
Z resztą dali małej na imię natalia (czyli jak ja) i teraz nazywamy się dokładnie tak samo:-)
mnie tak samo po 2 miesiacach prosili na chrzestna wtedy chłopaka bez zobowiązań i bałam sie jak to bedzie jak nie bedziemy razem no ale nie narzekac nadal jesteśmy :p
Jak sie gada prawie do 2 w nocy to pusto haha.Mnie dzis nie będzie ale jutro tak:-)
a weś wymiękasz :p
 
banana drugi porod jest nagroda za pierwszy wiec na pewno bedzie lepszy:-D

No u mnie byl tysiac razy gorszy :-p wiec jednak nie nagroda:baffled:
Ja to wole sie zajmowac na okraglo niemowlakiem niz jeszcze raz przezywac ten porod. Moja corcia jest co prawda grzecznym dzieckiem, nie sprawia duzo problemow wiec mysle ze to jest nagroda za ten ciezki porod ;-)
 
dzis dzwonil moj tato i powiedzial ze Ignas ma dzis imieniny:-p no i mysle ze fajnie, blisko urodzin a ja do tej pory o tym nie myslalam nawet:-D u nas w rodzinie dzieci obchodza urodziny a dorosli imieniny ale ja i tak wole swoje urodziny, tylko moj tato strasznie sie upiera przy tych imieninach dla wszystkich:baffled:
 
helo! ale fajnie z wami znowu! miałam małą przerwę bo mielismy problemy zdrowotne ale już po wszystkim uff.... teraz bedziemy tylko pilnowac... pisałam na "zdrowiu maluszków"..... po chrzcinach tez jesteśmy. były w kaplicy w szpitalu bo moja malutka tam przebywała a ja znią, na imprezie goście się sami bawili bez nas, mąż ich zabawiał hehe;-)
a co się stało z dzieciątkiem? biedactwa
jak się teraz czuje?
chrzciny chcials miec juz glowy
dzis dzwonil moj tato i powiedzial ze Ignas ma dzis imieniny:-p no i mysle ze fajnie, blisko urodzin a ja do tej pory o tym nie myslalam nawet:-D u nas w rodzinie dzieci obchodza urodziny a dorosli imieniny ale ja i tak wole swoje urodziny, tylko moj tato strasznie sie upiera przy tych imieninach dla wszystkich:baffled:
Wszystkiego naj, naj, naj dla synka
niech się zdrowo chowa szkrab
Zobacz załącznik 201900
 
dzis dzwonil moj tato i powiedzial ze Ignas ma dzis imieniny:-p no i mysle ze fajnie, blisko urodzin a ja do tej pory o tym nie myslalam nawet:-D u nas w rodzinie dzieci obchodza urodziny a dorosli imieniny ale ja i tak wole swoje urodziny, tylko moj tato strasznie sie upiera przy tych imieninach dla wszystkich:baffled:
Wszystkiego najlepszego dla ignasia!
U nas sie obchodzi i urodziny i imieniny. Fjanie, bo to zawsze dodatkowa okazja do świętowania no i do prezentów!!!!

Poprosze o głosiki, bardzo, bardzo prosze, bo strasznie bym chciała wygrć taka chustę
xx_sorki.gif
xx_sorki.gif
xx_sorki.gif

Chusty do noszenia dzieci i nosidełka - LennyLamb.com
mozna glosować raz dziennie i nie trzeba się logowa. Będę baaaaardzo wdzięczna
xx_sorki.gif
xx_sorki.gif
 
reklama
Wszystkiego najlepszego dla ignasia!
U nas sie obchodzi i urodziny i imieniny. Fjanie, bo to zawsze dodatkowa okazja do świętowania no i do prezentów!!!!

Poprosze o głosiki, bardzo, bardzo prosze, bo strasznie bym chciała wygrć taka chustę
xx_sorki.gif
xx_sorki.gif
xx_sorki.gif

Chusty do noszenia dzieci i nosidełka - LennyLamb.com
mozna glosować raz dziennie i nie trzeba się logowa. Będę baaaaardzo wdzięczna
xx_sorki.gif
xx_sorki.gif

I nic mi nie powiedzialas o takim konkursie :cool::-p:-D
 
Do góry