reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

moje maleństwo ostatnio od 2 dni jest dziwnie spokojniejsze niż zwykle bywało. Co prawda rusza się i czuje je ale nie rusza się tak gwałtownie jak kiedyś. Wcześniej mnie zawsze bolało jak kopnęło albo się wierciło a teraz tak delikatniej się porusza. Czy wy też tak macie??
 
reklama
U mnie sie poprzestawialy pory szalenstw w brzuszku, ale nic nie zmienilo sie jesli chodzi o intensywnosc. Dawniej to bylo glownie w nocy, teraz noce sa spokojniejsze, a w dzien mi czasami tak sie maly przeciaga, ze mam wrazenie, ze wyjdzie przez brzuch na zewnatrz. :tak: widze czasami praktycznie cala stopke wypychajaca sie przez skore, piekny widok, chociaz jeszcze piekniejszy bedzie wreszcie po narodzinach;-)
 
Mały zasnął więc piszę;-)Trzymam kciuki za Was kochane ciężarówki;-)
Jutro sciagną mi szwy, trochę się boję , ale skoro przeżyłam poród to to tez dam radę...
Jakoś tak mi smutno, chodze i płaczę , Cały czas siedza we mnie emocje ze szpitala , z którymi musiałm radzić sobie sama..Wizyta ba patologii, wywoływanie pordu, zanik tetna u dzidzi, szybka cesarka.. Nikt nie mógł przy mnie być ani M ani mama nikt...Niech Ci co wymyślają te zakazy odwiedzin pomyślą o zdrowiu psychiki kobiety...lekarze , studenci, pilegniarki wchodzili i wychodzili ze szptala w kazdej chwili a ja nie mogłam prosić zeby M trzymał mnie za rękę...
Nie wiem jak inne dziewczyny, ale ja odczułam ściąganie szwów bardziej jako łaskotanie niż ból :tak: Głowa do góry, teraz już z górki :-D
 
U mnie sie poprzestawialy pory szalenstw w brzuszku, ale nic nie zmienilo sie jesli chodzi o intensywnosc. Dawniej to bylo glownie w nocy, teraz noce sa spokojniejsze, a w dzien mi czasami tak sie maly przeciaga, ze mam wrazenie, ze wyjdzie przez brzuch na zewnatrz. :tak: widze czasami praktycznie cala stopke wypychajaca sie przez skore, piekny widok, chociaz jeszcze piekniejszy bedzie wreszcie po narodzinach;-)
Mam to samo.Jak sie malenstwo zacznie wyciagać to mało mi brzucha nie rozerwie.Fajnie to wygląda jak zapiera sie nożkami o moj prawy bok i dupka tancuje pod żebrami:-D
 
Mam to samo.Jak sie malenstwo zacznie wyciagać to mało mi brzucha nie rozerwie.Fajnie to wygląda jak zapiera sie nożkami o moj prawy bok i dupka tancuje pod żebrami:-D
te tance to nam pewnie wyprawiają na pocieszenie...
zeby nam oslodzic to czekanie na tych leniuszkow, na to ze im sie nie chce wychodzic :-)
 
te tance to nam pewnie wyprawiają na pocieszenie...
zeby nam oslodzic to czekanie na tych leniuszkow, na to ze im sie nie chce wychodzic :-)


Ostatnio jeden znajomy chwalił się minkami jakie robi jego synek, a drugi podsyłał fotki z irokezem na główce córci - przesłodkie maluszki, a ja się śmiałam, że mój brzusio nie dosyć, że łysy, to jeszcze minek nie robi, za to tańcuje jak się patrzy hehe :-D
 
Witajcie;)

widze ze zostaly jeszcze pare Mamus....wy tez sie doczekacie swoich pociech....

Moja za 4 dni bedzie miec 2 miesace:szok: ale czas leci....

buzka
 
dziewczynki wpadam na chwileczke i sprobuje isc spac. Chce sie wyspac przed ciezkim dniem :-) hehe. Ale jestem podekscytowana. Nastawiam sie na dluuuugi porod ale trzymajcie kciuki zeby szybko poszlo. Nie wiem jak bedzie z relacjami nazywo ale jak tylko sie urodzi bedziecie pierwsze wiedziec hehe.. Buziaczki i pozdrowionka.
 
reklama
dziewczynki wpadam na chwileczke i sprobuje isc spac. Chce sie wyspac przed ciezkim dniem :-) hehe. Ale jestem podekscytowana. Nastawiam sie na dluuuugi porod ale trzymajcie kciuki zeby szybko poszlo. Nie wiem jak bedzie z relacjami nazywo ale jak tylko sie urodzi bedziecie pierwsze wiedziec hehe.. Buziaczki i pozdrowionka.
Good luck :-D
 
Do góry