reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

hej dziewczyny! Jak fajnie że kolejne dzidzie przychodzą na świat i wszystko jest ok....:-)
Ja się dowiedziałam od mojej ginki, że była wzywana do Zus-u w mojej sprawie i sprawdzali czy rzeczywiście nalezy mi sie L4. Tak z infekcjami nerek w 8-9 miesiacu będe sobie pracowała jako ratownik w ***** hotelu i narażała swoje zdrowie.... przecież to jakis idiotyzm. Mam nadzieje, ze nie wezwą mnie na kilka dni przed terminem.
wrrrrrrrrrr
 
reklama
Mary Mary, ja dokładnie pytałam gina o to która data się liczy i która stanowi punkt odniesienia. Powiedziała, ze bezwzględnie datą , która jest brana pod uwagę jest data OM!!! Na usg - poza orientacyjnymi rzeczami - nikt nie patrzy ustalając np cc

hmmm aco jesli ktos ie pamietal dokladnej daty ostatniej @ albo mial nieregularne cykle?
(postanowialm zasiac ziarnko niepewnosci :-D )
 
xxxklaudziaxxx a czy ty sugerowałaś może położnej, że obawiasz się, że to może być objaw cholestazy??????? Bo kurcze ja jak np poszłam zrobić sobie takie badania to babka w punkcie pobrań na hasło cholestaza wskazała, że co to jest????????????? nie ma czegoś takiego?????????? Dopiero jak powiedziałam, że w takim razie badania na profil wątrobowy coś tam zaczęło jej świtać.
 
Ja sie poważnie zastanawiać, czy nie zrezygnować ze "wsparcia" ze strony mojego męża.
ale dlaczego?

:ninja2::ninja2::ninja2:
tego boje sie najbardziej z calego porodu ....
kochana, to nie jest podczas porodu, to już atrakcje poporodowe :tak: podczas porodu sa inne :dry:

Mary Mary, ja dokładnie pytałam gina o to która data się liczy i która stanowi punkt odniesienia. Powiedziała, ze bezwzględnie datą , która jest brana pod uwagę jest data OM!!! Na usg - poza orientacyjnymi rzeczami - nikt nie patrzy ustalając np cc
no ale to w Polsce...
 
hej dziewczyny! Jak fajnie że kolejne dzidzie przychodzą na świat i wszystko jest ok....:-)
Ja się dowiedziałam od mojej ginki, że była wzywana do Zus-u w mojej sprawie i sprawdzali czy rzeczywiście nalezy mi sie L4. Tak z infekcjami nerek w 8-9 miesiacu będe sobie pracowała jako ratownik w ***** hotelu i narażała swoje zdrowie.... przecież to jakis idiotyzm. Mam nadzieje, ze nie wezwą mnie na kilka dni przed terminem.
wrrrrrrrrrr
Robią kontrole.. U mnie też była akcja pt: zaginiona karta w gabinecie.. Podobno jakąś wysyłali do ZUS własnie, żeby mogli sprawdzić zasadność zwolnienia.. Ale okazało się, że nie moją..
 
Mary Mary, ja dokładnie pytałam gina o to która data się liczy i która stanowi punkt odniesienia. Powiedziała, ze bezwzględnie datą , która jest brana pod uwagę jest data OM!!! Na usg - poza orientacyjnymi rzeczami - nikt nie patrzy ustalając np cc
Może w Polsce tak jest ale tu prowadzą ciąże wg terminu z usg.Bynajmniej u mnie tak jest
 
reklama
xxxklaudziaxxx a czy ty sugerowałaś może położnej, że obawiasz się, że to może być objaw cholestazy??????? Bo kurcze ja jak np poszłam zrobić sobie takie badania to babka w punkcie pobrań na hasło cholestaza wskazała, że co to jest????????????? nie ma czegoś takiego?????????? Dopiero jak powiedziałam, że w takim razie badania na profil wątrobowy coś tam zaczęło jej świtać.

Wiewiora oni sami mi mowili o cholestazie ze to moze byc to. wiec tym razem jestem pewna ze sprawdzaja ta krew pod tym wzgledem. :tak: tylko najgorsze jest to ze jezeli wyniki sa ok to nie beda dzwonic do mnie wogole. i teraz nie wiem czy nie dzwonia bo jeszcze nie maja wynikow czy nie dzwonia bo "nic mi nie dolega"
 
Do góry