reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

ja mam permanentne uplawy..ponoc normalne..zuzywam bardzo duzo wkladek..ten czop co to ma odejsc przed porodem niekoniecznie odchodzi raz a dobrze..moze sie po prostu powoli usuwac:tak:
 
reklama
Eee tam dziewczyny, niech lepiej dzieci dłużej posiedzą w brzuszkach. Po co je wcześniej stamtąd wyganiać? Później i tak nie dadzą Wam spokoju :-p

Dziunka - 100 lat 100 lat :tak:

Ewelia - gin pozna jeżeli będzie ci robił badanie ginelkogiczne na fotelu. A jeżeli będzie robił USG to nie :tak:
 
hejka!
klaudzia mnie też czasami w nocy tak swędzi że nie mogę sie przestać drapać ale jakos sama zasypiam, wydaje mi sie ze wtedy bardziej jestem zdenerwowana, ale ....
a tak w ogóle to wczoraj mąż chciał mnie na porodówkę wieżć bo skurcze miałam co 6 minut cały wieczór, ale zadzwoniłam do lekarki i powiedziała żeby się wstrzymac bo takie wieczorne mogą ustąpić....i ustapiły ale o 11 dopiero...
ufff co wieczór mam takie skórcze..

ach Kasiula WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, dzidzi dobrze w brzuszku i sobie siedzi...
 
Ostatnia edycja:
A ja na poprawe humoru i samopoczucia umowilam sie w koncu na pedicure. A co... nalezy mi sie. Od kad zaczelam uczyc sie na fryzjerke i zrobilam kursy na pazury nie bylam u zadnej kosmetyczki czy fryzjera... wszystko sobie sama robie wiec przynajmniej ten jeden raz niech sie mna zajma :-):-)
maja tez specjalny pakiet dla przyszlych mam (kompletny wypas na twarz i cialo) musze wypytac o co chodzi i zwrocic sie do meza po fundusze jezeli bedzie warto to moze sie skusze....
 
Bo jak leżę na plecach to Młoda odcina sobie dopływ tlenu (kładzie się na żyle głównej dolnej), przez co może się udusić :-( A gdyby nie rutynowe ktg, to żyłabym w nieświadomości.
Biedactwo, ja też się staram leżeć na lewym boku, ale nie muszę się aż tak przejmować jak Ty kiedy rano się budzę na plecach. To na pewno strasznie męczy i współczuje :-(
Dziewczynki a jak to jest z tym opadaniem brzuszka?;-) bo niby patrzę od dwóch tygodni próbuje dostrzec a mi się wydaje ,że On jest ciagle jest w tym samym miejscu:-(, nawet mój maz sie smieje,ze jak siła woli będę go sciągała w dół to niedługo bedzie na kolanach:wściekła/y: Czy Wam tak znaczaco opadły?
Ja między biustem i brzuszkiem mogę wsadzić dwa palce i na razie to się nie zmienia, więc myślę że jesli będę mogła tam wsadzic ze trzy palce to będę wiedziała, że opadł :cool2:, ale czasami opada dopiero na porodówce, albo po odejściu wód, każda z nas ma inaczej :eek:
poszłąm umyć, a jak wróćiłam, to 4 strony tylko na tym wątku zdążyłyście naskrobać.. o rany :eek: laptopa i mobilny zabieram na porodówkę, bo jak ja później nadrobię...
Teraz chyba wszystkie już nie chodzimy do pracy, bo żeby być na bieżąco na forum komputer musi chodzić cały dzień :-D:-D:-D
a tak w ogóle to wczoraj mąż chciał mnie na porodówkę wieżć bo skurcze miałam co 6 minut cały wieczór, ale zadzwoniłam do lekarki i powiedziała żeby się wstrzymac bo takie wieczorne mogą ustąpić....i ustapiły ale o 11 dopiero...
ufff co wieczór mam takie skórcze..
...
Gdybym ja miała skurcze co 6 minut przez 1,5godz i nie przeszły by po prysznicu to bym chyba jechała do szpitala :cool2:, mam 50 min żeby tam dojechać i żebym zdazyła na czas położna mówiła, że jak skurcze będą co 7 min i regularnie to mam się zbierać, więc bądź tu mądrym. Najlepiej by było gdyby wody odeszły wtedy wiadomo że już trzeba urodzić i koniec :sorry:
 
Hejka, a ja dołącze do grona niewyspanych z leniuszkami w brzusiu;-) Dzisiaj to właściwie chyba czuwałam a nie spałam, jakiś ten sen taki "płytki" :sorry: no i miałam pobudkę o 6, musiałam mykać na posiew do szpitala. Jejeku za oknem ciemnooooo, wychodzę z mieszkania, jak mnie walnęło zimnooooooo, no w sumie nie pamiętam kiedy ostani raz wychodziłam o tak wczesnej porze z domku :sorry: Wróciłam o 9 to jak się bachnęłam do łóżka, tak dopiero wstałam:zawstydzona/y: Mam jakieś dziwne napady raz mi zimno raz duszno, jak kobieta przechodząca menopauzę hehehehehehe
Kurcze jak sobie pomyślę, że niedługo znowu wróci @ i te wszystkie dolegliwości ehmmmm
My to mamy przerąbane, jak nie @ dolegliwości, to ciążowe, no i jeszcze potem................
Dobra wyżaliłam się, już Wam tu nie smucę, Dziołszki już naprawde nie dużo nam zostało :tak: tylko proszę mi czekać do listopada, bo ja rozumiem, że nas przed październikiem umieszczono, ale proszę nie brać tego sobie do serducha, czekamy na 11:-)

Kurcze ale esej..............................
 
reklama
Do góry