reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
coś to moje maleństwo nieruchliwe dzisiaj:-(.Zaczynam się martwić,bo zwykle juz od rana wariuje w brzuszku a dzisiaj nic. Mam nadzieję że ma poprostu zly dzień.A wczoraj strasznie mnie bolał brzuch wokoł pępka...
 
dzis 20!! :] mialam dzis rodzic heheheh i co zonk ....
pozatym

WSZYTSIEGO NAJ Solenizantce dziuni 100 lat hehe chcialam ci urodzic syna tzn w dniu twoich urodzin a jak narazie to mu tam dobrze u mnie w brzuchu :) 100 lat raz jeszcze :)


Royanna nadal ... coraz gorzej sie czuje ale chyba przemeczenie ale nadal w dwupaku pewnie temu ze juz chce to bede noscic po terminie hehehe :cool:temu juz nie chce ;-) niech se siedzi to moze nie poslucha i se wyjdzie hehehe :cool2::cool2::-p:-p

no i dzis 20 mialam rodzic a tu nic hehe
 
coś to moje maleństwo nieruchliwe dzisiaj:-(.Zaczynam się martwić,bo zwykle juz od rana wariuje w brzuszku a dzisiaj nic. Mam nadzieję że ma poprostu zly dzień.A wczoraj strasznie mnie bolał brzuch wokoł pępka...

Pixi maluszek napewno odpoczywa sobie...


Kasiula wspolczuje takiej nocy... :-( widze ze pelno nas dzis po nieprzespanej nocy...
 
Mamusie kochane powiedzcie mi jak poznać , ze brzuszek opada. ? moze to durne pytanie... mi się wydaje , ze raz opadł a czasem , że się podniósł..;-)
że jak siadasz na kibelku, to Cię odchyla do tyłu, i masz wrażenie jakby kibelek był niższy, a także możesz wbiec na trzecie piętro bez zadyszki z zakupami :tak: i chudniesz w obwodzie.. ja po tym poznałam..

:sorry:Tylko że ja się cała drapie nawet szyja, a nie zauwazyłam żeby była dłuższa :-D

hahahaha :-D:-D:-D
Iza BK umyłaś już włosy?:-) większość z nas będzie spokojna , że w razie co mozesz już jechać na porodówkę;-)

umyłam, ale jeszcze nie wyschły, czyli jeszcze nie czas :cool2::-D
poszłąm umyć, a jak wróćiłam, to 4 strony tylko na tym wątku zdążyłyście naskrobać.. o rany :eek: laptopa i mobilny zabieram na porodówkę, bo jak ja później nadrobię...
 
Dziewczyny z tym swędzeniem to powinnyście zamęczać waszych ginekologów.... dzwonić do nich że rady nie dajecie przecież to nie może tak być:( a może tak być że nagle alergii dostałyście?? albo za mało wody mineralnej pijecie?? (jest coś takiego jak nadkwasowość skóry)

zebym miala ginekologa to bym dzwonila, polozna nie wie co to moze byc... lekarz takze a w szpitalu maja mnie w dupie za przeproszeniem...

A nie zaczęłaś używać jakiegoś nowego proszku do prania? Albo jakiegoś kosmetyku? A może to nowe farby na ścianach? Albo rzeczywiście alergia pokarmowa... Rany, jest tyle opcji, naprawdę współczuję :-(

Alergia to umnie na 100% nie jest... nie zmienilam kompletnie nic! Przestalam uzywac jakichkolwiek kosmetykow typu balsamy, kremy itp. Myje sie tylko i wylacznie plynem do higieny intymnej lub oilatum. makijazu nie robie ostatnio prawie wogole bo nie wychodze z domu... zreszta od tuszu do rzes czy pudru raczej nie swedzialoby cale cialo.... proszku nie zmienialam... "dieta" ta sama...

jak to powiedzial ginekolog z polski (kuzyn wujka) najprawdopodobniej moj maly urwis naciska mi na watrobe ktora produkuje kwasy ktore zas powoduja ogromne swedzenie... wniosek taki ze powinnam lezec jak najwiecej ale jak leze to albo lapie mnie skurcz w krzyzu albo maly sie tak rzuca ze mam wrazenie ze zaraz mi cos rozerwie...
 
moje małe też od wczoraj rana spokojniutkie takie.ruchy delikatne jak w 25 tc, ledwo widać.. ... Tylko raz sprobowałam je budzić - jak zaczęłam szarpać brzuszek, to tak mi oddało, że już nie próbuję ;-) jęknęłam tak głośno, że mąż popatrzyl słynnym spojrzeniem "czy to już?" :-)
 
Iza tylko ja mam problem bo ja na II pietrze mieszkam , więc z tymi zakupami do sąsiadów muszę się przebiec:-D:-D

Klaudzia mi też wszyscy gadają , że to ucisk na wątrobę:sorry:
 
reklama
dzis 20!! :] mialam dzis rodzic heheheh i co zonk ....
pozatym

WSZYTSIEGO NAJ Solenizantce dziuni 100 lat hehe chcialam ci urodzic syna tzn w dniu twoich urodzin a jak narazie to mu tam dobrze u mnie w brzuchu :) 100 lat raz jeszcze :)


Royanna nadal ... coraz gorzej sie czuje ale chyba przemeczenie ale nadal w dwupaku pewnie temu ze juz chce to bede noscic po terminie hehehe :cool:temu juz nie chce ;-) niech se siedzi to moze nie poslucha i se wyjdzie hehehe :cool2::cool2::-p:-p

no i dzis 20 mialam rodzic a tu nic hehe
Przyłączam sie do zyczen!!! Wszystkiego najlepszego Dziunia!

A do tego 20go...dzien jeszcze sie nie skonczyl!!!;-)
Umyj okna, zrob szybki spacerek, "wymecz" mezusia:-)(on na pewno bedzie zadowolony;-)), zrob 100przysiadow;-)...moze do 24tej zdazysz:-D:-D:-D
 
Do góry