reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

pomasowałam trochę brzuszek i udało sie:tak:...brzuszek faluje .Ale jakieś takie smętne te ruchy:-(
Pixi ja dzis takie schizy miałam , bo wczoraj w nocy fikał jak wariat a dzis cisza od rana..:sorry:
No to postukałam nic cisza:sorry:napiłam się cisza..zjadłam winogrona i cisza!!!!
Cholera mysle sposób jakis musi być , zjadłam 2 big kanapki no i co?? Już fiku miku się zaczęło.Ach żarłoczek mały :-D
 
reklama
Pixi ja dzis takie schizy miałam , bo wczoraj w nocy fikał jak wariat a dzis cisza od rana..:sorry:
No to postukałam nic cisza:sorry:napiłam się cisza..zjadłam winogrona i cisza!!!!
Cholera mysle sposób jakis musi być , zjadłam 2 big kanapki no i co?? Już fiku miku się zaczęło.Ach żarłoczek mały :-D
To widze że twoj malusze preferuje konkretne jedzonko,bo ja przed chwila zjadlam batonika i popiłam sokiem i zaczęło sie:szok:.Mało mi brzucha nie rozerwało:szok:
 
To widze że twoj malusze preferuje konkretne jedzonko,bo ja przed chwila zjadlam batonika i popiłam sokiem i zaczęło sie:szok:.Mało mi brzucha nie rozerwało:szok:

Po batoniku to własnie by mi dziurę w brzuchu chyba zrobił:-Dwolałam od kanapki zacząć:-Da teraz śpi...Dziś robię kalafiora na obiad, zobaczymy reakcję jaka będzie:-D
 
DZIUNIA
I ODE MNIE WSZYTSKIEGO NAJ NAJ NAJWSPANIALSZEGO!!
Szczęśliwego rozwiązania, zdrówka i cierpliwości... ;-)
 

Załączniki

  • 11.jpg
    11.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 14
To chyba wina wczorajszych mgiel:-)(tzn u mnie takie byly ze z okna nic nie widzialam).
Zawsze maly szaleje ok polnocy, tak ze ja ledwo zyje...a wczoraj nic... cisza, ani delikatnego musniecia. Wiec zaczelam powoli panikowac, jakas taka schiza, pukam stukam i nic. Ogladalismy serial z mezem a on sie dziwil co ja tak malemu chce dokuczyc, dopiero po jakichs 2 godzinach(ja mam wlasnie takie spanie ostatnio, 2 czy 3 w nocy to norma) sie leniwie poruszyl, wiec sie uspokoilam... ale dzis tez raczej leniwca w brzuszku mam... ehhh te dzieciaczki :)
 
:szok: Wczoraj tez próbowalismy z Ł naturalnego wywołania porodu, ale chyba nie bardzo chce sie malemu wychodzic. A dzis sobie przypomnialam ze mam lekarza, ciekawe czy pozna ze wczoraj sobie poszaleliśmy:-p:szok: zeby na mnie nie nakrzyczał:tak:
Podziwiam. Ja nawet pomyśłeć o seksie nie mam siły.

DZIUNIA
I ODE MNIE WSZYTSKIEGO NAJ NAJ NAJWSPANIALSZEGO!!
Szczęśliwego rozwiązania, zdrówka i cierpliwości... ;-)
Przyłaczam się do życzeń!:-)

Ja też coraz częściej mam takie bóle w dole brzucha jak na @. Dziś nawet w nocy mnie ten ból obudził. brzuch często twardy się robi. Mam nadzieję, że urodzę wcześniej niż wskazuje termin.
Dziś wyprałam wszystkie ciuszki dla małej, jutro wyprasuję. Torbę mam spakowaną więc mogę już jechać...

Miłego dnia
 
reklama
Kobietki, macie może jakieś dziwne upławy? Takie grudkowato-glutowate? przepraszam za opis... pojawiły się u mnie kilka dni temu....
Ja czytałam że wydzielina może się zwiekszyć przed porodem to jeden z sygnałów że się zbliża, u mnie tak jest od paru dni..i to sporo tego nawet..wyniki wyszły mi dobre więc to zadna infekcja..
 
Do góry