reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Ewelia trzymam kciuki!!! A może on jakis masaż szyjki ci zrobił, co?
Mnie też lekarka w szpitalu dziś mało delikatnie zbadała. Przypomniałam sobie dlaczego od jakiegoś czasu nie chodziłam do kobiet ginekologów!
no niestety na końcoce badanie robi sie coraz bardziej nieprzjemne. A najmniej przyene będa badaia na porodówce.To dlatego, ze szyjka robi sie coraz bardzej ukrwiona i wrażliwa.

Co do brzuszka to mój niby nie jest tak bardzo nisko ale jak go pomacać to małemu dopka kończy się 3 palce nad pępkiem!!!!! :szok: a wyżej mam już pusto zupełnie.

Dziunka sto lat!
 
reklama
Hej dawno mnie nie było ale podczytuje sobie co u Was i chciałam naskrobac do Klaudzi i Cleo ja w poprzedniej ciąży miałam to samo swędziała mnie skóra najgorzej w nocy myślałam że zwariuje. Jest taka choroba u cięzarówek nazywa się cholestaza i jest to powiązane z uciskiem na wątrobę. MIałam robione badania z krwi na cos o ile dobrze pamiętam aspat i alat i po tym wyszło że to ta choroba, dostałam tabletki niestety nazwy nie pamiętam ale były na recepte brałam codziennie i przeszło. Do tego byłam prawie zółta jak pooiszłam do szpitala to na mnie krzyczały pielęgniary że opalałam sięw ciąży.
Pozdrawiam wszystkie listopadówki:-)
 
coś to moje maleństwo nieruchliwe dzisiaj:-(.Zaczynam się martwić,bo zwykle juz od rana wariuje w brzuszku a dzisiaj nic. Mam nadzieję że ma poprostu zly dzień.A wczoraj strasznie mnie bolał brzuch wokoł pępka...
moje dokladnie tak samo....malo sie rusza a jak juz zaczniesz zaczepiac to puszy pewnie raczka albo noga na odczepnego....:-D mysle, ze to poprostu dzien leniucha maja...my tez nie jestesmy tak samo zywiolowe kazdego dnia wiec one tez maja prawo....:tak:
i brzuch tez mnie wczoraj strasznie bolal tylko nad pepkiem...telpatia czy co....:-D
 
Co do brzuszka to mój niby nie jest tak bardzo nisko ale jak go pomacać to małemu dopka kończy się 3 palce nad pępkiem!!!!! :szok: a wyżej mam już pusto zupełnie.
Naprawdę każda z nas jest inna :laugh2::laugh2::laugh2:, ja mam tyłeczek pod lewą piersią, jak pod prawą się zaprze nogami to z lewej strony mi tak wystaje pupka jakby to głowa była :happy:, na początku myślałam, że tak fiknął z głową do góry, ale lakarz mnie uspokoił, że tam właśnie znajduje się teraz jego tyłeczek :-D
 
Hej dawno mnie nie było ale podczytuje sobie co u Was i chciałam naskrobac do Klaudzi i Cleo ja w poprzedniej ciąży miałam to samo swędziała mnie skóra najgorzej w nocy myślałam że zwariuje. Jest taka choroba u cięzarówek nazywa się cholestaza i jest to powiązane z uciskiem na wątrobę. MIałam robione badania z krwi na cos o ile dobrze pamiętam aspat i alat i po tym wyszło że to ta choroba, dostałam tabletki niestety nazwy nie pamiętam ale były na recepte brałam codziennie i przeszło. Do tego byłam prawie zółta jak pooiszłam do szpitala to na mnie krzyczały pielęgniary że opalałam sięw ciąży.
Pozdrawiam wszystkie listopadówki:-)

Julcia miałam robione badania w kierunku cholestazy,nie mam jej na szczęście a też się bałam że to własnie to. Żółta nie jestem , bardziej czerwona od drapania:-D
Klaudzia chyba będziesz zmuszona założyć drugi klub " DLA DRAPACZEK":-D
 
no niestety na końcoce badanie robi sie coraz bardziej nieprzjemne. A najmniej przyene będa badaia na porodówce.To dlatego, ze szyjka robi sie coraz bardzej ukrwiona i wrażliwa.

Właśnie jestem po pobraniu posiewu, masakra jak wyszłam ze szpitala to normalnie iść nie potrafiłam, dobrze, ze mąż ze mną był:sorry: Kurcze tak się zastnawiałam, jak ja urodzę, jak mnie tak cholerka wszystko boli po głupim badaniu, naszczęście tym razem bez żadnych krwawień. Mój się śmiał, że tak mi adrenalina podskoczy, że będę miała inny próg odczuwalności bólu, zapowiedziałam już mu, że może poszedłby przed porodem na siłownię troszke poćwiczyć, bo obawiam się, ze nieźle będę nim wymiatać w trakcie porodu hahahahahahaha


Dziunka wszytskiego najjjjjj,najjjjjjjjjjjj,najjjjlepszego :-)

Przyłączam się do grona drapaczek.............
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy wy tez tak macie? Ja od paru dni spac nie moge z bolu spie teraz tylko na bokach i wyje z bolu bola mnie ramiona, biodra nogi i w krzyzu....czuje sie tak jakby ktos mnie pobil cala jakas taka obita jestem:szok: do tego caly czas bym spala rano musze sie zmuszac zeby wstac pospalabym jeszcze ale tak mnie rano wszystko boli ze musze to rozchodzic albo chociaz usiasc:szok:
mnie bolą wszystkie stawy, rwa potwornie, drętweją jak tylko przez kilka minut się nie ruszam. A prawą dloń to mam jak 100letnia staruszka powykrecaną przez reumatyzm. Palcami bez bólu nie mogę ruszać. Rano jak sie budze to palce zupełnie "nie działają" mogę co najwyżej coś dłonią zgarnąć jak małpa (bynajmniej nie naczelna!), bo nie ma mowy o uzywaniu palcy :eek:

Kobietki, macie może jakieś dziwne upławy? Takie grudkowato-glutowate? przepraszam za opis... pojawiły się u mnie kilka dni temu....
może to kawałeczki czopa w upławach wychodzą.
 
drapaczki współczuje Wam , bardzo sie bałam że u mnie to się powtórzy ale narazie odpukać nic nie swędzi ale jeszcze mi troche zostało do cc
 
mnie bolą wszystkie stawy, rwa potwornie, drętweją jak tylko przez kilka minut się nie ruszam. A prawą dloń to mam jak 100letnia staruszka powykrecaną przez reumatyzm. Palcami bez bólu nie mogę ruszać. Rano jak sie budze to palce zupełnie "nie działają" mogę co najwyżej coś dłonią zgarnąć jak małpa (bynajmniej nie naczelna!), bo nie ma mowy o uzywaniu palcy :eek:
.

a u mnie wszystko na głowie stoi.. wczoraj biegałam, nosiłam zakupy, a dziś....... zagrałam bez błedów całe Dla Elizy Beethovena :-D:-D coś mnie naleciało i usiadłam do klawiszy... palce giętkie jak dawno nie były.
 
reklama
Hej dawno mnie nie było ale podczytuje sobie co u Was i chciałam naskrobac do Klaudzi i Cleo ja w poprzedniej ciąży miałam to samo swędziała mnie skóra najgorzej w nocy myślałam że zwariuje. Jest taka choroba u cięzarówek nazywa się cholestaza i jest to powiązane z uciskiem na wątrobę. MIałam robione badania z krwi na cos o ile dobrze pamiętam aspat i alat i po tym wyszło że to ta choroba, dostałam tabletki niestety nazwy nie pamiętam ale były na recepte brałam codziennie i przeszło. Do tego byłam prawie zółta jak pooiszłam do szpitala to na mnie krzyczały pielęgniary że opalałam sięw ciąży.
Pozdrawiam wszystkie listopadówki:-)

Julcia ja tez mialam robione badania krwi... na co to sie nie dowiesz bo angole te debile za przeproszeniem nie potrafia nic powiedziec... ale wyszly idealne wiec cholestaza u mnie tez zostala wykluczona... ale ciesze sie ze w tej ciazy Cie nie meczy bo z tego co czytalam to w 80% przy kolejnej ciazy cale swedzenie powraca!????
czasem mi sie wydaje ze jestem cala zolta ale mysle ze moja podswiadomosc tu bardziej dziala i szukam poprostu odpowiedzi na moje swedzenie.
ja juz przed ciaza mialam wrazliwa skore wiec moze poprostu u mnie jest to bardziej nasilone.

A jak szybko po porodzie ci przeszlo? czy jeszcze przed porodem ci te tabletki pomogly?

Julcia miałam robione badania w kierunku cholestazy,nie mam jej na szczęście a też się bałam że to własnie to. Żółta nie jestem , bardziej czerwona od drapania:-D
Klaudzia chyba będziesz zmuszona założyć drugi klub " DLA DRAPACZEK":-D

trzeba by bylo heheh :-)
 
Do góry