reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
no to nie za ciekawie....:sorry: a mże jakś masażyk brzuszka pomoże ... albo coś zjeść...?
ja też już się nie mogę doczekać kiedy mała wyjdzie :-)
jeszcze tak mało zostało.... hiiii

 
Hej mamusie;-)
Jakoś tak mi dziwnie, M poszedł do pracy .W sobotę nigdy nie chodzi , ale trafiła się okazja dodatkowej kasy. Na szczescie bedzie koło 14.
Dziś kolejne zakupki;-)jeszcze 28 dni;-)
 
:happy:Ka.M`cia noo to normalnie zaszalałaś jak nic :laugh2::laugh2::laugh2:, mam nadzieję, że mandat był nie duży, a w kręgle też bym sobie pograła :happy:

Ja dzisiaj spałam na raty i ziewam :cool:, o 6 zrobiłam sobie ciepły sok do picia i przykryłam dodatkowym kocem i po jakieś godzinie zasnełam, ale było ciężko. Maluszek już uciska, rośnie i komfort spania juz nie taki jak kiedyś :no::no::no:, ale czego się nie robi żeby się w końcu doczekać tych aniołków.
 
jestem straaasznie śpiąca :eek: dwa razy po 1,5 godzinki odlicząłam skurcze w nocy, ale jednak nic się nie wydarzyło, chociaż były całkiem regularne - co 8-10 minut.
Na dodatek okazało się wczoraj, że mój synio ma anginę, i wielkie czopy ropne na migdałach :szok: bierze dwa antybiotyki.. Na razie pozostali w domu zdrowi, ale nieciekawy moment sobie choróbsko wybralo :-(
Przełoże sobie mancure z jutra na dziś, może się da :tak:
 
Witajcie w ten ponury jesienny dzień,

Wczoraj jak bylam w szpitalu na zameldowaniu i o wszystko pytali,miedzy innymi o leki witaminy jakie biore i tez biore mgb6 i powiedzieli,ze to tylko do 38 tyg ciazy mozna brac,bo cos tam zatrzymuje ale niepamieta moj maz co bo tego ja niezrozumialam po niemiecku.
Mnie też gin kazał odstawić magnez w 37 tygodniu.

Witajcie mamusie ;-)
Odnośnie muli to mam taką śmieszną historię. Sprawdziłam w domu w necie ze ta woda sluzy do obmywania rak ;-)takze niezle sie wygłupilismy:-D
:-D:-D:-D:-D:-D
Wiecie co, mnie mój lekarz nie badał ginekologicznie już od 8 tygodni, Was też nie?Teraz mam wizytę za 3 tyg i jak mnie nie zbada to go chyba o to poproszę, skąd mam wiedzieć czy nie mam rozwarcia, czy się szyjka nie skraca :eek:
Mnie bada ginekologicznie na każdej wizycie.
mnie też bardzo dawno nie badał. A wczoraj i tak siedziałąm na fotelu bo poprosiłam o posiew ale zbadać nie chciał, bo to moze podrażniać i wywołać poród.,
A na ostatniej właśnie pobrał próbki do posiewu i nic sie nie stało. Wynik na szczęście dobry.
A ja wlasnie wrocilam z wyprawy do sklepu spozywczego i ciagle mialam wrazenie ucisku brzucha na samym dole i w lonie...nie podoba mi sie to...
Ja mam tak od dłuższego czasu jak dłużej pochodzę, więc nie masz czym sie martwić.
KaśkaK: O 14.10 urodziła się moja córeczka Michalinka. Waży 1900, na razie leży na neonatologii. Rodziłam 5 godzin.
Ogromne gratulacje :-)
Ja dzisiaj spałam na raty i ziewam :cool:, o 6 zrobiłam sobie ciepły sok do picia i przykryłam dodatkowym kocem i po jakieś godzinie zasnełam, ale było ciężko. Maluszek już uciska, rośnie i komfort spania juz nie taki jak kiedyś :no::no::no:, ale czego się nie robi żeby się w końcu doczekać tych aniołków.
Mnie też już trudno ułożyć się do snu. Poza tym wykańcza mnie to wstawanie co dwie godziny. No ale tak jak piszesz, czego się nie robi dla tych naszych Maluszków...

IzaBK dużo zdrówka dla synusia.

Miłego dnia
 
Dziendoberek.....
Musze sie pochwalic, ze dzis przyszly mi papiery od macierzynskiego i to po tygodniu od wyslania wszystko zalatwione!!!!Szok normalnie!!!! Ale jestem zadowolona bo balam sie zajmie im to wieki a ja bede miec przez to problemy finansowe....uffff kamien spadl mi z serca.....:tak: mily poczatek dnia
 
reklama
Cześc dziewczyny!! Ja chyba musze poodpocywac troche bo to moje sprzatanie i czyszczenie wywołało skurcze wczoraj wieczor i trwaly do 1.30 a teraz znowu jakies czuje...na razie obserwuje.ufff spać nie mogę ostatnio..
Pozdrawiam was!
 
Do góry