reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

butterfly27 któraś z Was już pisze o tym że pod koniec ciąży trzeba odstawić magnez, a wiecie może dlaczego? Szkoda :-(, bo w czasie porodu na pewno skurcze łydek mnie złapią, bo u mnie wystarczy jak raz zapomnę tabletki :-(

To badanie ginekologiczne miałam zawsze robione, a ostatnio na dwóch wizytach wyraźnie odpuścił i myślałam, że tak trzeba, ale z drugiej strony chciałabym wiedzieć co tam się dzieje :happy:, tak jak dziewczyny pisały na nic się nie skarzylam wiec moze dlatego :eek:, a może teraz 2.11 mnie zbada, a jak nie to go o to poproszę :happy:

IzaBK noo to masz ciężką noc za sobą :shocked2:, to u Ciebie ostro te skurcze przepowiadają :cool2::cool2::cool2: diedna jesteś, ciągle w pogotowiu i na wylocie
 
reklama
a u mnie tak jakos nijak w nocy wstawalam czesto i czekalam na skurcze pobolewał mnie ale to chyba nie typowe skurcze dzisiaj wieczorkiem zaparzę se herbatke z lisci malin ... zaraz dopakuje torbe bo brakuje mi kilku rzeczy no i bede czekała na rozwoj sytułacji a dzis zamierzam pojechac do rodzinki pochodze troche pospaceruje ... :]
 
Dziendoberek.....
Musze sie pochwalic, ze dzis przyszly mi papiery od macierzynskiego i to po tygodniu od wyslania wszystko zalatwione!!!!Szok normalnie!!!! Ale jestem zadowolona bo balam sie zajmie im to wieki a ja bede miec przez to problemy finansowe....uffff kamien spadl mi z serca.....:tak: mily poczatek dnia
SUPER
Tak więc kłopot z głowy :tak:
 
Czesc dziewczyny
Widze ze wiekszosc szykuje sie juz na porodówki:-) Ja bylam wczoraj na wizycie i maly sie jeszcze nigdzie nie wybiera ...na szczescie bo jeszcze w przyszly weekend mamy zaplanowany romantyczny wyjazd z moim P.:rofl2:
 
Wy to jesteście odważne, bo mimo ze mnie bóle zaczynają łapać coraz mocniejsze i czasem mam wszytskiego dość- nie spieszy mi sie mimo wsyztsko do porodu:-)
boję sie i bólu i tego ile on będzie trwał....i czy poradzę sobie z taki maleństwem ktore sie pojawi na świecie.....
 
a ja dokonałam niemożliwego - sama zrobiłam sobie frencha na pazurach u stóp :cool2: wyszło prawie równo :confused2: ale jest :tak: jakby co, nie będzie mi wstyd na porodówce, ze świecę podstarzałym pedicurem :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dudziakowa - synek na prawdę cudny :-D:-D:-D

a ja dokonałam niemożliwego - sama zrobiłam sobie frencha na pazurach u stóp :cool2: wyszło prawie równo :confused2: ale jest :tak: jakby co, nie będzie mi wstyd na porodówce, ze świecę podstarzałym pedicurem :-D

a wpuszczaja na porodowke z pomalowanymi paznokciami? Bo u nas jest zakaz :sorry: Ale gratuluje, bo ja to chyba juz nie dotkne palcow od stop a co dopiero malowac :-D
 
a wpuszczaja na porodowke z pomalowanymi paznokciami? Bo u nas jest zakaz :sorry: Ale gratuluje, bo ja to chyba juz nie dotkne palcow od stop a co dopiero malowac :-D

hmm.. dwa razy mnie wpuscili, to i teraz moze nie wygonią.. zreszta to french z bezbarwnym lakierem - cała płytkę widać, a to białe na końcu niczego nie zasłania :-)
 
reklama
dziewczyny co do pomalowanych paznokci to wydaje mi się że nie wpuszczają z kolorem bo zasłania płytkę paznokcia a w razie czego odpukać gdyby się coś działo to najpierw wychodzi na paznokciach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry