reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

etna36
bura pisala dwa dni temu ze lezy no i to chyba tyle

a ja jutro ide na wesele ale niemieckie takze szalenstw wielkich nie bedzie a poza tym pogoda okropna,deszcz,snieg wychodzic sie nie chce.Ide zaraz spac bo oczka mi sie zamykaja

dobranocka:-)
 
reklama
:happy:
etna36
bura pisala dwa dni temu ze lezy no i to chyba tyle

a ja jutro ide na wesele ale niemieckie takze szalenstw wielkich nie bedzie a poza tym pogoda okropna,deszcz,snieg wychodzic sie nie chce.Ide zaraz spac bo oczka mi sie zamykaja

dobranocka:-)

DZIĘKI :happy:

Ja miałam wesele 21 października i była piękna słoneczna pogoda :tak:, poleciało kilka kropel deszczu jak wsiadłam do samochodu (mówiłam, że to na szczęście,bo tak się mówi jak pada na weselu), a jak wysiedliśmy ani kropli :happy:
 
Ale KaśkaK musi być teraz szczęśliwa:tak:
Ja padam na pysk, jutro mamy gości i musiałam coś do jedzenia przygotować, posprzątać, bo mąż w pracy:-( a chętnie bym się do niego poprzytulała;-)
Kasiiula daj znać jak sytuacja się rozwinęła u Ciebie, może będziesz następna:-p
Aaaaa! jak się nachodzę to też czuję ten ucisk brzucha, co Wy, pewnie to normalka, choć dokuczliwe i mało przyjemne.
Dobra uciekam włosy wymodelować i spakować torbę do szkoły.
Kolorowych snów e-ciotki:tak:
 
a ja wkońcu nadrobiłam....;-) choć trochę tego było...
Widziałyśce w tv o tym wózku, który wjechał wprost pod pociąg?
http://www.tvn24.pl/-1,1624226,0,1,polroczne-dziecko-pod-kolami-pociagu,wiadomosc.html

jakby se nei otwieralo to na www.tvn24.pl w połowie strony
jestem w szoku po prostu:szok: ciary przechodzą po plecach ....:eek:
ona zamiast trzmać wózek to zaczęła się podciągać...ja chyba wskoczyłabym za tym wózkiem pod ten pociąg

a wiecie co biegunki dostalam!! tylko nie wiem czy oznaka porodu czy od danmleka bo wypilam cale ale pilam caly czas i nie mialam wczesniej a tu zonk ... :szok:
zobaczymy za niedługo ...:-D:-D:-D
 
dziubasek
(dokańczając temtat) - w okolicy nie mam nikogo bo na wiosce mieszkam, ale nie odległość od miasta jest problemem. Nie wiem czy ja tak trafiłam czy tak generalnie jest (chyba to drugie bo Kam tez się skarżyła na "znajomych") ale tutaj (czyt. za granicą bywa ciężko ze znajomościami "od serca"). Oczywiście są wspaniali ludzi itd ale jest ich nieliczna garstka.. ...
wyciągam temat i popieram:confused2: na znajomości za grnicą nie ma co liczyć,..
każdy patrzy tylko na siebie.... no i żeby inni czasem nie mieli lepiej albo chociaż dobrze:eek::sorry:

gdyby nie brzuch to nie wiem czy bym wiedziała o ciąży:-)
u mnie odwrotnie.. gdyby nie moje doleliwości ciągłe to po brzuszku nie dałoby rady poznać że jestem w ciąży:sorry:a ty bardziej że w 9 miesiącu
 
Tak nadrabiałam i zapomniałam dopisać..
że nie było mnie bo się dziąło troszkę ostatnio..
najpierw urodzinki, później byłam na glukozę się zapisać a wczoraj ze znajomymi wyskoczyliśmy na kręgle.... i normalnie sobie grałam równo z nimi... hehe :-p
no przy okazji gdzieś zgubiłam telefon i musiałam jechac kupić nowy:sorry:
i dostałam mandat za przekroczenie prędkości:eek::confused2:
wszystko tak się zebrało że nie miałam czasu zaglądac na długo i czytac co u was się działo...
ale już skończyłam i powiem że miałam niezłą lekturkę...:cool2:;-)
 
Nie mogę wytrzymać...Niunio tak się wierci i napiera że boli coraz bardziej...zaciskam zęby żeby nie krzyczeć bo mój mąż w strachu że zacznę rodzić już...ale widze że zasnął...

Jutro pakuję torbę bo mam wrażenie że do 5 listopada to 100 razy urodzę
 
Kamcia on się wierci tak bardzo że się wytrzymać nie da..a pdobno pod koniec ciąży jest mniej ruchów...u mnie totalne tornado..ałaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry