reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

u mnie lekarz tez liczy tak ze 31 + 2 to juz 32 tydzien co jakby nie patrzec jest jak najbardziej logiczne:) przynajmniej dla mnie
czyli za 2 dni będę miała 8 miesiąć.....

dokładnie ja nawet gdzieś na ten temat czytałam, że właśnie tak się liczy.


Ka...M zazdroszczę przespanej nocki, u mnie efektem "fantastycznej" kolacji - pieczywo czosnkowe, była zgaga i upojne, nocne chwile, spędzone nad kibelkiem :baffled: Masakra - mąż przyjął do wiadomości, że do końca ciąży w domu czosnku niet :no:
dziękuję bardzo:-) ciesze się że mi się udało....


a tak naprawdę dowiemy się jak się dzidzia urodzi i oni wypiszą w którym tyg się dziecko urodziło....hehe:-p
 
reklama
Mój ginekolog też zawyża o tydzień jak był 29 i 3 dni to mówił o 30 tc.
Ja też już nie mogę wyrobić z tą zgagą , stwierdziłam ,że to żelazo to chyba będę brała co drugi dzień nawet jak wezmę po posiłku to całe popołudnie i wieczór mi się odbija. Tak jak bym ciągle coś mi zalegało na żołądku.
 
Kasiula chyba też bym się wkurzyła, chociaż jak ostatnio byłam u kumpeli to ją przeprosiłam i zapowiedziałam, że imię jakie nosi jej roczny synek zawsze nam się podobało i również planujemy nazwać tak potomka, no różnica jest taka, że mieszkamy jakieś 400 km od siebie. Ale kurcze na jej miejscu (tej ciotki) to nawet nie brałabym po uwagę takiego imienia mając świadomość, że ktoś w pobliżu również takie wybrał.

Dziwczyny, ja mam wrażenie, że Dzidzi pcha mi się już do miednicy, odczuwam wtedy taki nacisk w kości łonowej, wczoraj to aż się wystraszyłam, na przyszłej wizycie muszę o tym powiedzieć gince. A brzuchol to rośnie mi normalnie z dnia na dzień ehmmmmm
 
Ostatnia edycja:
Witacjie dziewczynki:)

Ja dzis jestem w strasznym stanie psychicznym....:wściekła/y: Mialam najgorsza nocke w zyciu...od 24 do 3 mialam skurcze co 20 i co 15 minut.....
Juz myslam ze urodze...dzisiaj w nocy.....Bylam juz u lekarki o 8 rano..no i mam juz 2 cm rozwarcia...:szok:I jak tak dalej pujdzie to nawet i we wrzesniu moge urodzic....:szok:A juz na bank nie dotrwam do terminu.....JESTEM poprstu ZALAMANA!!!! Co jest chyba dobre to to ze maly warzy juz az 1300g..wiec raczej w maire ta waga....

ide sie polzyc buzka
 
Witacjie dziewczynki:)

Ja dzis jestem w strasznym stanie psychicznym....:wściekła/y: Mialam najgorsza nocke w zyciu...od 24 do 3 mialam skurcze co 20 i co 15 minut.....
Juz myslam ze urodze...dzisiaj w nocy.....Bylam juz u lekarki o 8 rano..no i mam juz 2 cm rozwarcia...:szok:I jak tak dalej pujdzie to nawet i we wrzesniu moge urodzic....:szok:A juz na bank nie dotrwam do terminu.....JESTEM poprstu ZALAMANA!!!! Co jest chyba dobre to to ze maly warzy juz az 1300g..wiec raczej w maire ta waga....

ide sie polzyc buzka
O rany!!!!:szok::szok::szok::szok::szok:
To niedobrze:-(, a ja moim rozwarciem 0,5cm sie przejmowalam:zawstydzona/y:
Dostalas leki?
A nie lepiej abys zostala w szpitalu? Ja chyba bym wolala w takim przypadku...
Jeszcze musicie troszke byc w dwupaku:tak:!!!
 
Witacjie dziewczynki:)

Ja dzis jestem w strasznym stanie psychicznym....:wściekła/y: Mialam najgorsza nocke w zyciu...od 24 do 3 mialam skurcze co 20 i co 15 minut.....
Juz myslam ze urodze...dzisiaj w nocy.....Bylam juz u lekarki o 8 rano..no i mam juz 2 cm rozwarcia...:szok:I jak tak dalej pujdzie to nawet i we wrzesniu moge urodzic....:szok:A juz na bank nie dotrwam do terminu.....JESTEM poprstu ZALAMANA!!!! Co jest chyba dobre to to ze maly warzy juz az 1300g..wiec raczej w maire ta waga....

ide sie polzyc buzka
współczuję Ci ,... mam nadzieje że wytrzymasz jak najdłużej...
i że rozpakujeszsię razem z nami w termiie....:tak:
dobrze że dzidziuś waży już 1300 bo to wcale nie tak mało....:tak: więc w razie czego nie ma się aż za bardzo martwić..
a może własnie tak jak royanna pisze powinaś w zpitalu zostać??
odpocznij troszkę... miejmy nadzieję że ędzie spokojnie.....
 
Dudziakowa trzymam kciuki, żebyś jak najdłużej została w dwupaku.:tak: Odpoczywaj duuuuuużżżżżżżżżżooooooo.
BĘDZIE DOBRZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry