reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Bosastopka - wszystkiego najlepszego i dużo, dużo zdrówka !!!
Dziewczyno 29 lat to ty jeszcze małolata jesteś :tak:. Ja za miesiąc kończe 36 a dzieki ciąży to się dużo młodziej czuję :-)
 
reklama
Bosastopko- Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Maluszka, Dużo zdrówka przede wszystkim.:-)
Ja też coś ostatnio nie mogę spać jak chodzę to brzuch mi twardnieje ogólnie mam wrażenie jakby był bardzo nisko, ale we wtorek wizyta i zobaczymy. Mogło by się zrobić chłodniej ja już mam dość tych upałów.
 
.A facet myślałam, że ze wstydu skrętu szyi dostanie bo specjalnie stanełam obok niego.Twardo siedział on i żona gapiąc się w okno jakby akurat coś ciekawgo zobaczyli.


Gdzieś usłyszałam określenie na taką przypadłość- pląsawica. Choroba ta objawia się nagłym zainteresowaniem tym co jest za oknem, na niebie, w gazecie , czy też za paznokciami w momencie , gdy na horyzoncie pojawia się ciężarna / starsza osoba a należałoby ustąpić miejsca ;-)
 
Gdzieś usłyszałam określenie na taką przypadłość- pląsawica. Choroba ta objawia się nagłym zainteresowaniem tym co jest za oknem, na niebie, w gazecie , czy też za paznokciami w momencie , gdy na horyzoncie pojawia się ciężarna / starsza osoba a należałoby ustąpić miejsca ;-)
Pląsawica -Znieczulica
 
Mnie to dzis spotkalo w autobusie. Jechałam o 6 rano na badania krzywej cukrowej. Podjechał przegubowy autobus, więc mozna bylo się spodziewać, że miejsce będzie. Niestety - ludzi pełno (pewnie do pracy). Skasowalam bilet i rozejrzałam się za miejscem. Nikt nie zareagował, a jakaś babka po 30 bezczelnie się wepchała na jedyne wolne miejsce!!! Stałam więc jako jedyna w całym autobusie, a ludzie nagle zajęli sie rozmową, sprawdzaniem telefonów, grzebaniem w torebce (za niczym)itd. Po 2 przystankach miejsce się zwolniło, ale ja (pomimo osłabienia spowodowanego głodem i pragnieniem)nie usiadłam tylko jeszcze całą drogę stałam dumnie z brzuszkiem.
 
tak bardzo się cieszyłam bo przed godziną zaczął padać deszcz a teraz już słońce z powrotem wyszło. Nawet się powietrze nie zdążyło orzeźwić :(( jest chyba jeszcze gorsza duchota :((
 
BOSASTOPKA WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE!!! A PRZEDE WSZYSTKIM SZCZĘŚLIWEGO I SPOKOJNEGO ROZPAKOWANIA!!!
Dziewczyny, mam pytanie: przeczytałam wczoraj ,że krocze najbardziej intensywnie należy masować na odcinku ujście pochwy - odbyt... Mój mężulo wczoraj mi masował, ale tylko chwilę bo mnie to po prostu sprawia ból:zawstydzona/y::baffled:... Nie wiem czemu, bo ani nie mocno, ani nic... :zawstydzona/y: nie wiem... A jeszcze potem jak poszłam siku to aż mnie szczypało wszystko... Co myślicie?
 
Temat , o którym napiszę wraca jak bumerang , ale muszę się wyżalić;-)
Sprawa dotyczy podstaw wychowania ,czyli konkretnie szacuknku dla ciężarnych. Wybrałam się dziś do sklepu a tam tyle ludzi jakby to było popołudnie co najmniej . Kupiłam co chciałam. Było tak starsznie gorąco i duszno , że nie miałam siły stać w kolejce. Ominęłam ją i podeszłam do pani , która miała być teraz obsługiwana. Zapytałam grzecznie , czy mogę wejść przed nią , bo zle się czuję. Na co ona powiedziała- jesteś młoda to stój gdzie twoje miejsce !!!!!!!!!! I wiecie wkurzyłam się na maxa.. ona miała około 45 lat, stała na szpilkach w krótkiej mini i nie wyglądała na kogoś schorowanego. I powiedziałam jej- ma pani rację , jakbym była w pani wieku to tez bym sie tak jak pani oszczedzała...
I wim ,ze to było bardzo niegrzeczne , ale nie żałuje. I co mnie zaskoczyło nikt z kolejki się nie odezwał ani mnie nie wpuścił.
O tym zjawisku możnay film nakręcić.. ręce opadają
jaka beszczelna baba..bardzo dobrze jej powiedzialas:angry::angry::angry::angry: trzeba bylo jeszzccze ostrzej:angry::angry::angry:poza tym dziwi mnie ze sprzedawczyni nie zareagoala i nie przepuscila cie w kolejsc:-(oj w tym kraju znieczulica jest straszna:angry::angry::angry:
 
reklama
Do góry