reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

o jezu jaka ja zgage mam :( i specjalnie poszlam po mleko do sklepu i w domu otworzylam i kwaśne :( o jezu juz mi isc sie nie chce znow do sklepu...
u mnie od wczoraj duchota ze siedzac sie pocisz eh no ale lepiej niz lac ma ciagle :) dzis se w sukieneczce wyskoczylam na miasto i brzuszek tak ladnie było widac :) hihih a na ulicy ile ciezarnych nagle sie porobilo hhehe
 
reklama
Witam :) mogę sie dołączyć? termin mam według OM na 25 listopada :) a w brzuszku najprawdopodobniej jest dziewczynka :)
Jestem młodą mamusią... mam 19 lat i jak widać mam juz malutkiego synka, a teraz jeszcze drugie dziecko... ale ja się bardzo cieszę:) jestem z trójmiasta i mam na imie Weronika :)

Witaj w naszym gronie:-D
U nas bedzie Ci dobrze:tak:, tylko uwazaj, bo forum babyboom uzaleznia;-)
Ja tez uwazam, ze bedziesz wspanial mamusia, a to ze mloda? Lepszy kontakt z dziecmi:-D. Jak fajnie, ze bedziesz miala parke!
Pisz do nas duzo:-)
 
Witam :) mogę sie dołączyć? termin mam według OM na 25 listopada :) a w brzuszku najprawdopodobniej jest dziewczynka :)
Jestem młodą mamusią... mam 19 lat i jak widać mam juz malutkiego synka, a teraz jeszcze drugie dziecko... ale ja się bardzo cieszę:) jestem z trójmiasta i mam na imie Weronika :)
Witaj :-) Mnie to się właśnie marzy parka w takiej kolejności (skoro nie udało się spłodzić parki za jednym zamachem) :-D
 
Matajkaa witamy nowa mamusie!!!!

O pogode to sie lepiej nie pytajcie na kaszubach, bo szkoda z domu wychodzic.

Mnie tez tak od dwoch dni brzuch ciagnie, tak jakby ktos tam sie caly czas wyciagał od nóg do góry.
 
Witam serdecznie Matajaka. Pozdrowienia dla wszystkich dawno sie nie oddzywałam.
Mam duży probem jak byliśmy na usg parę dni temu lekarz stwierdził,że dzidzia ma jakiś torbiel w mózgu. W zasadzie nie chciał nic więcej mówić powiedział,że do końca drugiego trymestru powinno się to wchłonąć ,że nie raz na tle wirusowym u dzieci się takie coś pojawia a potem znika. Mówił ,ze trzeba obserwować czy to będzie rosło. Czy któraś z was miała może coś podobnego?
 
witaj matajaka w naszym szerokim gronie:-)ja tez bylam w twoim wieku jak mialam prawie rocznego synka:)))):tak:wow..i jak fajnie ze teraz prawdopodobnie bedziesz miala dziewuszke....zazdroszcze parki:-D
pozdrowionka
 
etna36 wiesz, że mnie też ale w zasadzie tylko z prawej strony, tak jakby jajnik- myślę, że teraz macica nam się wyżej podnosi i dlatego jej wiązadła nas ciągną.
Przypomniało mi się, że 2 lipca mam wizytę kontrolna po szpitalu u mojego ginekologa, zapytam go o to, niech sprawdzi co mnie tak ciągnie a i o płeć też, może się dopatrzy na tym szajsowatym sprzęcie, a 13 lipca ewentualnie potwierdzę to co on mi powie na 3D.
kasik30 no to pewnie jesteś teraz zdenerwowana i bardzo się martwisz:-( ale wiesz torbiele mają to do siebie, że same pękają. Więc jeśli to torbiel to zniknie, nie denerwuj się, bo to źle wpływa na dzidzię. Ja kiedyś miałam w piersi, onkolog zrobił mi biopsję cienko-igłową, tzn. wyciągnął całą jego zawartość za pomocą igły i strzykawki, było to z 5 lat temu i nic mi się nie odbudowało:tak:
 
royanna ja takie zabiegi robię raczej w salonie kosmetycznym, ale jeśli czasem muszę zrobić to sama, to nigdy nie robię tego pumeksem na mokre stopy, bo to prowadzi do podrażnień. trzeba po kąpieli suche stopy delikatnie ścierać i zawsze w jedną stronę, ja robię to takim pilnikiem do pięt. potem smaruję czymś nawilżającym. Jak zagoją Ci się piety spróbuj to tak zrobić. Biedna, musi Cię teraz bardzo boleć:-(
 
W temacie pięt;
Kiedyś (dodam że dawno dawno temu - żeby twarz zachować) zdarzyło mi się dosłownie kawałek pięty sobie odciąć takimi specjalnymi żyletkami do usuwania zrogowaciałego naskórka z pięt. Durna zabrałam się za to zaraz po kąpieli, kiedy stopy jeszcze miałam mokre - żyletka elegancko wślizgnęła się w skórę (dodam że naprawdę głęboko) i odkroiłam sobie spory kawałek ciała... Uuuuu na samo wspomnienie robi mi się słabo... Na dodatek nie sposób było to zalepić plastrem (bo za duże i zbyt krwawiące), masę gazy na to zużyłam i w efekcie w końcu zrobiłam opatrunek z bandaża.
Przez kolejne 3 tyg mogłam chodzić tylko w japonkach - dobrze że lato było...
Do dzisiaj mi wstyd..:zawstydzona/y:
Tak więc jak widzisz royana - przypadki chodzą po ludziach... - lekcja na całe życie ;-)
 
reklama
powiem wam ja ;] wykształcona kosmetyczka ;) ze co do piet to lepiej isc do kosmetyczki zaplacic 20 zl za pedicure i wam zrobi nozki elegancko jezeli jednak nie macie czasu lub nie chce wam sie to po kapieli gdy skóra jest miekka i wogole mozecie sobie kupic tarki szorstkie i to naprawde pomaga naskórek ślicznie sie zdziera i nie zrobi sie tym sobie krzywdy :)
 
Do góry