reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
A wczoraj odkryłam, że porzeczki już można konsumować.

Ooooo, ja też chcę porzeczki :tak: U mnie jeszcze nigdzie nie widziałam ale jak dorwę to zjem od razu. Ja w sobotę rzuciałm sie na maliny, które uwielbiam ale niestety nie miały prawie smaku. Ale dziś zakupię bób - już nie moge się doczekać, chociaz nie wiem jak to mój brzusio zniesie :confused:
 
marta powiem Ci z własnego doświadczenia że jeśli ktoś mówi że chce coś odsprzedać lub pożyczyć to trzeba korzystać odrazu
mimo że nam nie koniecznie się śpieszy
mnie też ktoś coś obiecał i zostałam z niczym:tak:
trudno tak to bywa zwłaszcza z niektórymi w rodzinie

a wózka szkoda ale napewno znajdziecie jakiś inny powodzenia
 
Ja też codziennie mam świeżą dostawę czereśni (dobrze, że ma nisko zwisające gałęzie, hihi). A wczoraj odkryłam, że porzeczki już można konsumować. Ale zgagę miałam po nich, że szkoda gadać :szok: Zgaga nieważna, ważne witaminy :)

porzeczki i agrest i malinki juz od 3tyg jadam mniam i kwasniejsze tym lepsze:-)
 
jja o moim samoppoczuciu nie muszę mówić... bo jak zawsze prawie czuję się fatalnie ale prywykłam....
głowa boli , mgdłości poranne utrzymują się jak zawsze conajmniej do 15:dry:

a pięty.... mam trochę twardsze ale nic z tym nie robie bo jestem wiecznie zmęczona:baffled: po prostu nie mam siły
 
Wróciłam z zakupów - horror !! Pot lał się ze mnie strumieniami. A ludzie jacy wredni dla siebie, co chwila ktoś kogoś wyzywał...
Ale nie o tym chciałam. Podobno w niektórych miastach szkoły rodzenia są refundowane. Zadzwoniłam do poznańskiego NFZu i zapytałam o to, a baba mi na to, że wcale nie, i że mam jej podać konkretny szpital - miasto, ulica, a ona to sprawdzi. Nie wiecie jak to dokładnie jest ? Moze to nie NFZ refunduje ?
 
Witam :) mogę sie dołączyć? termin mam według OM na 25 listopada :) a w brzuszku najprawdopodobniej jest dziewczynka :)
Jestem młodą mamusią... mam 19 lat i jak widać mam juz malutkiego synka, a teraz jeszcze drugie dziecko... ale ja się bardzo cieszę:) jestem z trójmiasta i mam na imie Weronika :)

witam nową mamusię.... może i jesteś młoda ale napewno jesteś dobrą mamą.....:tak:
możesz się u nas rozgościć....


dziewczyny pomóżcie bo znów się czuję masakrycznie:sad:

i ebuy nie było że was chcę postraszyć ale dzwoniła do mnie mama i opowiadała mi że w moim mieście dziewczyna urodziła dziecko i karmiła piersią....
a po tygodniu podczas karmirnia zasnęła i dziecko się udusiło
[*]
biedne maleństwo..... ja się prawie popłakałam jak mi to mówiła....
a ta dziewczyna bierze teraz jakieś sline leki uspokajające.....:-(
wspólczuję....
 
reklama
Do góry