reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2009

A wiecie co ostatnio jest dla mnie najlepsze na sen? Woda przegotowana z miodem i cytrynką. Zalewam gorącą wodą 3 lub 4 plasterki cytryn i słodze miodem :-) super sprawa :tak: W ogóle zaczęłam ostatnio eksperymentować z robieniem dziwnych herbatek i dobra jest jeszcze miętowa ( z suszonych listków mięty z ogródka) i posłodzona miodem...

Nie wiem co mnie na miód napadło, bo nigdy nie lubiłam niczego słodkiego! Ale herbaty czarnej nie słodze niczym, bo to jednak najlepsiejszy smak pod słońcem. Tak samo kawkę: czarną bez cukru.

mięta nie dla mnie, na sam zapach aż mnie mdli, ale tak było całe życie... ale z drugiej strony jestem uzależniona od gum do żucia :sorry:

kawusia, taka w domku to z cukrem i mleczkiem. a w kawiarniach zwykle mije mokkę więc ona słodka:tak:
 
reklama
Ja też jestem po badaniu, byłam wczoraj, niunka ma 5,5 cm i serduszko pieknie bije. A badanie przezierności mam miec za 10 dni, bo babka ma mi je zrobić w szpitalu ( lepszy sprzet niz u niej w gabinecie).
I macie racje z tym przesądem- ze nie wolno farbowac- jest głupi. Ja tam ide jutro do fryzjera, nie chce w ciązy wygladac gorzej, na zaniedbana kobitke, wiec jutro ide,a co;-).
Objawy tez ustąpiły, tylko teraz wieczorami boli mnie głowa, też tak macie?

Pozdrowionka i powodzenia dla tych, które maja wizyty przed sobą. Kciuki zaciśniete!
Też tak jakoś mam... Do tej pory fatalnie się czułam całymi dniami, a teraz jak juz jest ok, to wieczorem boli mnie głowa i mam czasem mdłości.
 
Jestem ciekawa jak Ejmi po badaniu? Pewnie szczęśliwa, bo zobaczy dzidzie:-)

a wracają do farbowania włosów, to w sumie w ciąży trzeba też o siebie dbać, żeby mężowie za innymi się nie oglądali;-)
 
ale ja jestem szczesliwa :))))))))))))))
jestem po badaniu hihihhi :)))) dzidzia rośnie jak na drożdzach :) 12tc i 3 dzień a maluszek ma 6.7 cm :) widzialam raczki i nozki i serduszko :) lekarz liczył paluszki czy 5 i przyblizal i widzialam wszytsko takie słodkie i maluśkie :) no i liczyl jeszcze raz czy wszytkie narzady sa odpowiednie wielkie :) moja niunia nie chciala sie dac zmierzyc położyła sie na boku i o tyle było :) lekarz troche "pukał" w nia ale nei dało sie hehehe wredna chyba bedzie:) później czkawke biedactwo miało i mi skakało co chwile na monitorku az lekarz sie smiał :) poświecił mi ponad pół godziny na wizyte :)) mam isc do niego za 2 tyg juz z wynikami :) badanie robił mi przez brzuszek wiec wsyztsko jest wporzadku :) pytalam sie o płec kiedy juz wiadomo bedzie to powiedzial ze bez sensu jest mu teraz zgadywac bo pewnosci nie ma okolo 19-20 tc powiem mi juz

eh ja to pierwszy odruch to odrazu zerknelam czy serduszko bije bo tyle sie nasłuchalam i naczytalam ze obumieraja ze szok ... jestem bardzo szczesliwa :)
 
A mnie kawa wogole nie ciagnie. Moge ja parzyc jak sa goscie lub M. podczas weekendu bo uwielbiam jej zapach. Ale smakowac wogole mi sie nie chce :-) Ani kofeinowa, ani bezkofeinowa, ani inka mnie nie ciagna :-D
 
No i jestem dziewczyny...

Bałam się bałam no i jakbym coś przeczuła :( Generalnie ciąża rozwija się prawidłowo, maluszek ma 3.5 cm ma dwie rączki i nóżki i widziałam jak się ruszał, serduszko bije miarowo 171 uderzeń na minutę. Ale gina wypatrzyła przepuklinę pępowinową :( Powiedziała że jest to sprawa prawdopodobnie fizjologiczna i póki co mam się tym nie martwić bo do 13 tygodnia ciąży to powinno się wchłonąć więc na razie bez stresu. Powiedziała też że mam o tym nie czytać i nie szukać informacji - heh jakby mnie znała :). No w każdym razie wyszłam z gainetu niby zadowolona a jednak zaniepokojona :(
Oczywiście poczytałam o tym no i wszystko zalezy od tego jak to się rozwinie w czasie ciąży...na póki co nie wiem czy to się w ogóle rozwinie i jak to wszystko będzie wyglądało, ale generalnie dzieci zaraz po porodzie są operowane i problem z głowy. Zresztą mam kolegę którego synek miesiąc po porodzie też miał przepuklinę i uporali się z tym szybko i bez szwanku, wszystko zależy od tego jak ta wada sie rozwinie.
Ehhh no w każdym razie w 12 tygodniu mamy to badanie prenatalne i gina prosiła żeby mi dziecko porządnie zbadali i zobaczymy.
Tak więc w sumie zanosi się na mega stres....i boję się strasznie :( No ale muszę być dobrej myśli.
A no i dodam że na tym usg wyszło że ciąża jest o 1 dzień starsza czyli to 10 tydzień i 3 dzień i termin mam na 15 listopada.

kasiula - cieszę się że u Ciebie wszystko ok :)
 
reklama
Do góry