reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2009

cześć dziewczyny! ja jeszcze w pracy nikomu się nie pochwaliłam- boję się mojej szefowej:szok: mam straszny apetyt, i to na różne dziwne rzeczy. Lekarka kazała mi przyhamować z tym jedzeniem, bo w miesiąc przybyło mi 4kg:no:. W takim tempie to w listopadzie będe ważyć 120 kg...
 
reklama
Oliwka odezwij sie koniecznie!!

Dziewczyny a ja sie umowilam do gina dopiero na 7maja czy to nie bedzie za pozno na zrobienie tej przeziernosci karkowej??doradzcie...zawsze moge zmienic date na wczesniejsza!!

Kochana to badanie powinno się zrobić między 11 a 14 tygodniem ciąży, więc jeśli łapiesz się w tym okresie, to jak najbardziej o.k.:-)
ja będę mieć je robione w 12 tygodniu ciąży- nie mogę się doczekać!;-)
 
Zastanawiam się, co zrobić z moimi włosami... Założyłam sobie, że w ciąży nie będę robić już balejażu, bo ponoć tak do końca nie wiadomo, czy ta chemia nie ma jakiegoś wpływu na maluszka. No, ale co spojrzę do lustra, to niezbyt już toleruję moje odrosty :no:. No i tak się zastanawiam, czy to mit czy nie mit z tym farbowaniem/rozjaśnianiem. Co Wy na to?


Kochana farbowanie włosów na pewno nie zaszkodzi dzidzi, więc jak czujesz się źle z odrostem to śmiało idź do fryzjera- sama nie dawno robiłam kolorek i wyszedł mi taki jak oczekiwałam, nie przeszkadzał mi zapach farby- w sumie to jak przed ciążą.

a tak jak jesteśmy przy przesądach to słyszałam, że jak w ciąży farbuje się włosy to dziecko urodzi się rude ;-) Ciekawa jestem kto takie bzdury wymyśla, przecież takie rzeczy jak kolor włosów, skóry, oczu jest zapisany w genach i czynniki zewnętrzne nie mają na to żadnego wpływu.

Pozdrawiam:*
 
dziekuje Wam slicznie kochane jestescie :)
No i trzymam mocno kciuki za dzisiejsze badanie Ejmi
Wiem ze latwo mowic bo mam juz usg za soba ale staraj sie myslec pozytywnie ,bedzie dobrze i czekamy na wiesci :) pa
 
Ostatnia edycja:
Co do ścinania włosów, to tylko jakiś durny przesąd, który nawet nie wiem co niby ma znaczyć, a z fasrbowaniem lepiej czekać, albo skonsultować sie z fryzjerką. Powinna znać skład i wiedzieć czy można je stosować w ciąży. A poza tym teraz będą nam mniej wypadać włosy więc będzie wrażenie, że jest ich więcej, bo jakiś tam chormon się zwiększa. A normalnie każdego dnia wypada 50-100 włosów. Ale nie cieszcie za szybko, bo one wypadną ze zdwojoną siłą po porodzie.
 
Ja też jestem po badaniu, byłam wczoraj, niunka ma 5,5 cm i serduszko pieknie bije. A badanie przezierności mam miec za 10 dni, bo babka ma mi je zrobić w szpitalu ( lepszy sprzet niz u niej w gabinecie).
I macie racje z tym przesądem- ze nie wolno farbowac- jest głupi. Ja tam ide jutro do fryzjera, nie chce w ciązy wygladac gorzej, na zaniedbana kobitke, wiec jutro ide,a co;-).
Objawy tez ustąpiły, tylko teraz wieczorami boli mnie głowa, też tak macie?

Pozdrowionka i powodzenia dla tych, które maja wizyty przed sobą. Kciuki zaciśniete!
 
reklama
czy wy też macie problemy z mobilizacją poranną?
ja budzę się o 4 lub 5, ale łażę w dresach do 8... koszmar!
jeszcze 3 miesiące temu od otwarcia oczu działałam na przyspieszonych obrotach, a teraz.... :szok:
 
Do góry