reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

inez77
uwierz lepiej uwierz bo na tescie jak sie kreska pojawila to tylko moze ciaze oznaczac,nie zdarza sie ze test pokazuje ciaze ktorej nie ma za to na odwot owszem,zdarza sie tak jezeli zrobmy za wczesnie test.Moze on wtedy pokazac jedna kreske mimo ze pozniej okazuje sie ze jestesmy w ciazy
Serdecznie gratuluje :)
 
reklama
Witajcie nowe Listopadóweczki

Dziewczyny pisze do Was bo mam problem, a mianowicie od kilku dni mam takie żółte plamienia. Czy Wam też sie zdarzają. Mam w domu duphaston i nie wiem czy nie zacząć go brać. Tylko, że gin mówiła jak będą plamienia brązowe. Nie wiem sama już co myśleć a wizytę mam dopiero 4 kwietnia. Pomóżcie

Miłego weekendu Wam życzę
 
Witajcie nowe Listopadóweczki

Dziewczyny pisze do Was bo mam problem, a mianowicie od kilku dni mam takie żółte plamienia. Czy Wam też sie zdarzają. Mam w domu duphaston i nie wiem czy nie zacząć go brać. Tylko, że gin mówiła jak będą plamienia brązowe. Nie wiem sama już co myśleć a wizytę mam dopiero 4 kwietnia. Pomóżcie

Miłego weekendu Wam życzę


Może lepiej skontaktuj się z lekarzem bo ja się takich rad nie podejmę.
 
butterfly27ja też miałam taką żółtą wydzielinę a później brązową. Gin mi zalecił 2x2 luteiny.Ja bym poszła do gina.:tak:Lepiej dmuchać na zimne.
 
Dziewczyny serdecznie gratuluję fasolek i zyczę wszystkim bezproblemowych ciąż i duzo zdrówka.
Gdybyście mogły to zagłosujcie na moją córeczkę, linki są nad suwaczkami.
Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie
 
Wiatjcie dziewczynki!!!
Ja już po wizycie i jestem okropnie wkurzona, w poprzedniej ciąży chodziłam do lekarza który przyjmuje prywatnie i w ośrodku, jest dobry chociaż małomówny, ma super USG i wogole, ale teraz poszłam do innego (nie wiem co mnie podkusiło:wściekła/y:), przyjmuje w ośrodku prywatnie, podobno super, dobre USG i rozgadany, wszystko wytłumaczy i wogóle, bierze 100zł. No wiec poszłam, zbadał i wziął sie za usg (ze juz nie wspomne ze było to to samo usg co na kase chorych uzywają albo nawet gorsze:no:), pokazał mi dzidziusia i tyle. Moze to badanie trwało 2 minuty:wściekła/y::no:. Powiedział ze serduszka jeszcze nie widać i ze jest to wczesniejsza ciąża nic wynika z ostatniej @. Nie wiem co mam o tym myslec, widac bylo ze chce kase wyciagnąć bo ciagle mówił "dowie sie pani za tydzien lub dwa na nastepnej wizycie":no: Ja byłam z córką w ciązy to lekarz cos robił ze najpierw czułam w brzuchu puls a za chwile było widać takie pasy na ekranie jak podczas ekg i widac bylo pulsującą kuleczkę ( bylam w 7 tygodniu), teraz ekran byl taki malutki ze nic tam widac nie było. No i nie wiem czy sie martwić ze serduszka nie ma, bo na bank dzidziusia spłodziliśmy w Walentynki:-p. Jak dla mnie to czy widac serducho czy nie zalezy od aparatu USG. Juz do niego nie pojde napewno, ide do tego starego lekarza, szkoda mi tylko tych 100zł wydanych, ale trudno sie mówi. Nie wiem tylko czy iść w ten wtorek czy w następny:confused:

A powiedzcie, moze sie orientujecie, ile dni po przytulanku moze dojsc do owulaci i zapłodnienia (ile plemniki mogą poczekać na jajeczko maksymalnie)?

Jestem wściekła, miałam dzisiaj pokazać zdjęcie fasolki a on mi nawet nie dał zdjęcia, ale karte ciąży założył:wściekła/y:

Jak nie mam zdjęcia USG to wstawiam zdjęcie teoretycznie takiej fasolki jak nasza:
 

Załączniki

  • 78_tydz.jpg
    78_tydz.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 19
Ja wczoraj gdzies wyczytałam ze ok 7 tygodnia zarodek sie implanuje i może być lekkie plamienie:
"7 tydzien....
....W tym tygodniu możesz odczuwać lekkie skurcze w dole brzucha oraz mieć plamienie, ponieważ zarodek implantuje się mocno w ścianie macicy. Niektóre kobiety mylą nawet to podkrwawianie z normalną miesiączką. Porozmawiaj ze swoim lekarzem o ilości utraconej krwi oraz jeśli skurcze będą dość silne."

Ja sobie przypominam ze jak byłam poprzednio w ciąży to na papierze nieraz zdarzały sie takie brązowe nitki ?krwi? nie była to sama krew tylko w śluzie własnie. Nawet lekarzowi o tym nie powiedziałam bo 2 dni trwało i przeszło. Teraz myśle ze to była własnie ta implantacja

A mnie ciągle i ciąle mdli..........:no:
 
Ja dziś na autostradzie, z gosciem firmy w samochodzie, omal nie zwymiotowalam. Myslalam, ze oszaleje. Dramat! Jak się pozbyć tych mdlosci???:baffled:
 
reklama
Do góry