reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Dziewczyny -pomozcie. Chyba mnie cos przewialo i tak mi weszlo w szyje, ze jestem po prostu sparalizowana. A bol niemilosierny. Lekarka nie pozwolila mi smarowac sie zadna mascia, a ja nie wiem jak sobie poradzic. Moze znacie jakies skuteczne domowe sposoby pozbycia sie tego bolu?
 
carin25 idź do innego lekarza też myśle ze powinna dać ci cos na podtrzymanie. Moja siostra w pierwszej ciązy poroniła w 6 tyg teraz jest w 14 a na pierwszej wizycie lkarz dał jej recepte na duphaston w razie czego jakby zaczeła plamic czy krwawic. Na szczęście wszystko jest w porządku i nie skorzystała z recepty:tak:
 
Dagomed 38 colocynthis / rwa kulszowa,lumbago
cos takiego znalazłam w necie to granulki homeopatyczne w ciąży napewno można zażywać zapytaj w aptece
 
carin25 to okropne co Cie spotkalo,strasznie mi przykro i nie wiem skad tyle w kobietach ginkach nieczulosci,rozumiem ze to jest jej zawod i codziennos ale okazanie serca to chyba bardziej ludzkie?Nie martw sie kochana tylko na siebie uwazaj,lez i odpoczywaj i staraj sie nie denerwowac.Ja tez mialam plamienie i to dwa tygodnie i teraz jest ok,fakt ze od poczatku biore leki na podtrzymanie progesteron ale moze idz do innego gina przebadaj sie i tez Ci jakies leki przepisze i bedzie dobrze ,zycze <ci tego z calego serca,sama pierwsza ciaze poronilam wiec wiem co to znacz


Kasiiula temat brzuszka tez chcialam juz poruszyc bo od kilku dni przeszkadza mi w spaniu,jak leze na boku to zwisa a na brzuchu poprostu przeszkadza.Faktycznie jest juz wypulky i zaokraglony i twardawy,szczegolnie wieczorem :)moj maz chce mi juz zdjecia zrobic aby uwiecznic ta chwile ;)
W pon ide na usg mam troche pietra jak to zawsze ale mam nadzieje ze bedzie ok
pozdrawiam
 
dzieki za rady, ale masaz chyba odpada bo ja nie moge sie nawet dotknac w szyje. Poki co trzymam butelke z goraca woda ale nie wiem czy to cos mi da...
 
maa821 niestety nie jestem w stanie pomoc ,nie mam pojecia jakie domowe sposoby moga pomoc na takie dolegliwosci,jedynie co mi przychodzi do glowy to isc do apteki i kupic na takie schorzenie kulki homeopatyczne
wracaj szybko do zdrowia :)
 
reklama
Passingby dziekuje ci! Zaraz biegne po migdaly, ale tak scislej to migdaly zapijac mlekiem? :) wiem ze moze to glupie pytanie ale nie jestem pewna jak stosowac te migdaly. A czy mleko migdalowe mialoby ten sam efekt?
 
Ostatnia edycja:
Do góry