reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

dziś zmierzyłam sobie obwód w brzuch i mam 90 .... Wizyte mam dopiero 21 sierpnia i wtedy dowiem sie ile wazy moje malenstwo, juz nie moge sie doczekac zeby go zobaczyc narazie chociaz na usg...
 
reklama
dziś zmierzyłam sobie obwód w brzuch i mam 90 .... Wizyte mam dopiero 21 sierpnia i wtedy dowiem sie ile wazy moje malenstwo, juz nie moge sie doczekac zeby go zobaczyc narazie chociaz na usg...
to ty chudziutka jesteś :-)
Ja mam 27. Mam zrobić tylko mocz. I tak sie zastanawiam czy z racji tej cukrzycy to wystarczy? Ciekawe co lekarz powie, bo z ta dietą to mi kiepsko idzie jak na razie
 
to ty chudziutka jesteś :-)
Ja mam 27. Mam zrobić tylko mocz. I tak sie zastanawiam czy z racji tej cukrzycy to wystarczy? Ciekawe co lekarz powie, bo z ta dietą to mi kiepsko idzie jak na razie

A jakie masz cukry? tak zawyczaj? Bo ja mam tak koło 96-110 po posiłkach ale rzeczywiście ścisła dieta, choć smaczna...
 
to ty chudziutka jesteś :-)
Ja mam 27. Mam zrobić tylko mocz. I tak sie zastanawiam czy z racji tej cukrzycy to wystarczy? Ciekawe co lekarz powie, bo z ta dietą to mi kiepsko idzie jak na razie
Nie ładnie ja nie chcę cie straszyć tylko zmobilizować, bo jak nie będziesz się trzymać diedty to niestety cukrzyca może ci zostać po ciąży. Dla przykładu moja ciotka urodziła drugą córę i pierwszą ciążę przechodziła z cukrzycą nie stosując się wcale do diety i nic jej nie było po, więc jak zaszła w drugą ciąże to też olała sobię trochę sprawę no i teraz ma śliczne córeczki i cukrzycę. Teraz już musi trzymać się diety do końca życia. Mam nadzieję, że znajdziesz w sobie jeszcze trochę siły i chęci do tej diety, już dużo ci nie zostało. Zwłaszcza że cukrzyca jest też groźna dla twojego maleństwa w brzuszku.
Ja mam anemię i następną wizytę 24 i też nie robię badań, bo lekarz powiedział ze w ciągu 4 tygodni i tak się to żelazo znacząco nie podniesie i zrobimy krew przy następnej wizycie. Ja diety się trzymam no i jem to zielone i czerwone mięsko :-p. Chociaż soku z buraków już nigdy więcej w życiu nie tknę jeśli nie będę musiała. Na razie piję go trzy razy dziennie.
 
Przed chwilą rozmawiałam z mamą i wyniki moczu bardzo dobre!:-D:-D:-D Kamień spadł mi z serca. ;-):-D
Dzięki za wsparcie! :blink:
O jak dobrze, że wszystko wyjaśniło się i jest ok.
coś czuję, ze to moja będzie największa :-( tydzień temu ważyła 1130g :sorry:
:szok: rzeczywiście dużo! :-)
moje drogie wczoraj sie z ciekawosci zmierzylam i wyglada na to, ze jestem dumna posiadaczka najwiekszego brzuszka 116cm...
mam nadzieje, ze nie bedzie to tez najwieksza dzidzia....:szok:
A ja mam 94 cm :-)
Ja mam anemię i następną wizytę 24 i też nie robię badań, bo lekarz powiedział ze w ciągu 4 tygodni i tak się to żelazo znacząco nie podniesie i zrobimy krew przy następnej wizycie. Ja diety się trzymam no i jem to zielone i czerwone mięsko :-p. Chociaż soku z buraków już nigdy więcej w życiu nie tknę jeśli nie będę musiała. Na razie piję go trzy razy dziennie.

Ja też czekam na wizytę 24. Dowiem się ile waży nasza kruszynka i bedzie dokładne usg, czyli wszystko po kolei będę podglądać. Juz nie mogę sie doczekać.

Miłego dnia
 
ja tez nie wiem ile mialam cm na poczatku ciazy. Tak poprosilam meza zeby mi zmierzyl i widze, ze was tez to zaciekawilo. Ja sobie zapisuje teraz na kolorowych karteczkach i przyklejam na szafce co tydzień.

nie ma się co dołować rozstępami, to tylko potwierdza regulę że te wszystkie kremy to tak słabo pomagają. Mi dermatolog nie kaze na razie nic stosowac, bo nie ma co dzieciatka tym truć. Mówił że po 7 miesiącu cos mi zapisze.
A co w tych kremach truje dziecko??? No nie przesadzajmy!!!
Perfekta i Pharmaceries i wszystkie kosmetyki dla kobiet w ciąży są bezpieczne dla dzieci.
 
Dziewczyny, właśnie wróciłam od swojej ginekolog...Dostałam zwolnienie z cyferką 1 czyli leżeć. Powiedziała, że mam leżeć plackiem i wstawać tylko na siku bo jednak zatrucie ciążowe mam:dry: Tyle, że nie takie poważne bardzo, a jedynie to że puchne i strasznie dużo wody w organizmie mi się odkłada, i albo będę leżeć albo jeszcze trochę i będą problemy:-( Mam jeść dużo natki pietruszki więc po drodze do domu kupiłam już 3 pęczki :sorry: Matko, co ja będę robić, chyba się zanudzę na śmierć. Brat podwiezie mnie do pracy żebym mogła dać zwolnienie i do biblioteki(muszę sobie jakieś książki hurtem wypożyczyć:cool2:).
Dostęp do komputera też mi ograniczyli, więc nie wiem jak często będę mogła zaglądać na forum, ale postaram się być na bieżąco :blink:
 
reklama
Marta_szc - ojej :-( no to teraz musisz być dzielna! Zwłaszcza jeśli dzięki temu leżeniu ma się nie pogorszyć:tak: w sumie takie leżenie ma też swoje dobre strony, odpoczniesz zanim dzidziuś się urodzi i da Ci popalić, później nie poleżysz ;-)
 
Do góry