reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

kikolek - nie słyszałąm ani jednej dobrej opinii o wrzesinie, raczej będę rodzić w Warszawie. Dwa razy rodziłam na Żelaznej i byłam bardzo zadowolona. Ale teraz mam cukrzycę ciążową i nie wiem, czy ten szpital będzie potrafił zapewnić mi opiekę. Być może bliżej terminu będę musiała położyć się na patologie, to zależy od cukrzycy :sorry2:.. a Ty gdzie rodzisz? :-)
Raczej w Pruszkowie. Poprzednio tez tam rodziłam. Do końca zadowolona nie jestem, ale wcale nie mam pewności, że gdzie indziej będzie lepiej. No i do Warszawy troszkę daleko a my bez samochodu, a tuż przy Wrzesinku moja mama pracuje więc moze być u mnie w każdej chwili kiedy tylko będę potrzebować.
 
reklama
dzieki za instrukcje...
dola mam chyba od wszystkiego po troszku...pogoda i to siedzenie w domu, ale zaopatrzylam sie w stroj kompielowy i chyba zaczne chodzic na basen, mam przez ulice a to podobno relaksuje i poprawia samopoczucie...
 
ja nie wiem ile miałam na początku ciąży więc teraz się nie mierzę. Ale brzuszek już coraz wolniej rośnie mi niż na początku :))
ja tez nie wiem ile mialam cm na poczatku ciazy. Tak poprosilam meza zeby mi zmierzyl i widze, ze was tez to zaciekawilo. Ja sobie zapisuje teraz na kolorowych karteczkach i przyklejam na szafce co tydzień.
a mi sie rozstepy robia dokladnie wszedzie i doluje mnie to chociaz sie smaruje, ale jak dojrzewalam tez mi sie robily w podobnych miejscach zreszta wiec spodziedalam sie ze u mnie nie da sie tego uniknac....:-(
nie ma się co dołować rozstępami, to tylko potwierdza regulę że te wszystkie kremy to tak słabo pomagają. Mi dermatolog nie kaze na razie nic stosowac, bo nie ma co dzieciatka tym truć. Mówił że po 7 miesiącu cos mi zapisze.
 
moje drogie wczoraj sie z ciekawosci zmierzylam i wyglada na to, ze jestem dumna posiadaczka najwiekszego brzuszka 116cm...
mam nadzieje, ze nie bedzie to tez najwieksza dzidzia....:szok:
 
kilolek - fajnie, że masz już zaplanowane :tak: ja jakoś nic nie wiem, ani gdzie będe rodzić, ani czy chłopiec czy dziewczynka, nie mam propozycji imion, nie mam żadnych ubranek ani nic dla dzidzi...
W Grodzisku jest szpital - czemu tam nie rodzisz?
 
No ja mam pozostałosci po diecie sprzed 5lat i troche rozstepow na bokach posladkow. Na poczatku ciazy smarowalam sie mustelą dla ciężarnych ale tak mnie zapach draznil, ze przestałam uzywac na jakis czas i teraz cos tam znowu mam, ale znowu sie smaruje oliwka i perfecta. Codziennie!
 
kilolek - fajnie, że masz już zaplanowane :tak: ja jakoś nic nie wiem, ani gdzie będe rodzić, ani czy chłopiec czy dziewczynka, nie mam propozycji imion, nie mam żadnych ubranek ani nic dla dzidzi...
W Grodzisku jest szpital - czemu tam nie rodzisz?
bo tu nie ma porodówki. W sumie nieco bliżej mam Żyrardów ale tam to się boję. No i wiadomo, lepsze znane zło :-D
 
reklama
kilolek - jak to nie ma porodówki???

katrenki - dzięki!! przecież ja też mam ciążowy strój kąpielowy! basen świetnie rozluźnia :-D jutro się wybiorę
 
Do góry