reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Igi - bardzo mi przykro, ale nie załamuj sie, wiem ze jest Ci cieżko, ale czytałam duzo w internecie i zdarzają sie przypadki kiedy serduszko pojawia sie dopiero w 12 tygodniu:szok: A ile miał Twój pęcherzyk?? 6 tydzień od zapłodnienia czy od OM, bo 6 tydzień to mało i ma prawo nie być widać zarodka, a ciałko żółte było widać?? Trzymam mocno kciuki żeby było wszystko jednak dobrze.
 
reklama
Agagee
Nic sie nia martw na zapas,to troche trwa nim sie serduszko zobaczy ale podejrzewam ze we wtorek je zobaczysz ,tego Ci zycze :)
A jak we wtorek przyniesisz nam dobre wiesci to pomge Ci zalozyc watek :)
 
Ostatnia edycja:
agage - jesteśmy chyba w podobnej sytuacji. Ja też nie widziałam w zeszły piątek dzidzi, chociaz dzisiaj to już 9 tydzień sie zaczyna:szok:. Lekarz stwierdził ze ciąża jest duzo młodsza niz wynika z OM.Ale ja ciągle sie zastanawiam czy napewno jest wszystko dobrze i czy to możliwe żeby ciąża była rzeczywiście młodsza az o 2 tygodnie, bo o tydzień to rozumiem ale 2:no: Teraz strasznie żałuję ze poszłam tak wcześnie na usg, nie ma nic gorszego niz ta niepewność.:wściekła/y::angry:
 
hej Ewelia
widze ze masz sliczna corenke-GRATULUJE ,fajnie ze dlugo nie czekalas na nastepna dzidzie ja tez mam w planach starac sie po tej ciazy tak szybko jak sie da,skonczylam juz 33lata i czas mnie troche goni :)
 
Oliwka - dziekuje bardzo. A tym staraniem to wstyd przyznać ale zaliczyliśmy typową "wpadkę", taki Walentynkowy prezencik, chcieliśmy jeszcze poczekać tak ok roku. No ale oczywiście BAAAAAARDZO sie cieszymy:-D
 
ale fajny prezencik dla obojga no i dla Waszej Zuzi,ciesze sie barrdzo z Wami :)
U mnie do zaplodnienia doszlo do 10.02 (owulacje okreslil lekarz)takze rozni nas tylko 4dni ale fajnie :)
zycze wszytskiego dobrego i uciekam na pare godzinek do pracy pa
 
Agagee
Nic sie nia martw na zapas,to troche trwa nim sie serduszko zobaczy ale podejrzewam ze we wtorek je zobaczysz ,tego Ci zycze :)
A jak we wtorek przyniesisz nam dobre wiesci to pomge Ci zalozyc watek :)
ok dzięki!!
ja nie tylko serduszka nie widziałam, u mnie nie bylo kompletnie nic widać nawet ciałka zóltego:( może ten sprzet stary jak ten szpital w którym miałam badanie?!
 
ja też żałuje że poszłam tak szybko!!!! miałam mieć dzis wisyte i przesunełam na poniedziałek - zupełnie niepotrzebnie!! Ja pocieszam sie ze gdyby było cos nie tak to juz bym krwawiła albo coś byłoby nie tak! A na razie wszystko wydaje sie byc ok! Choć nie mam typowych objawów mdłości i zmęczenia!!No ale nie kazdy ma mdłości!!
 
agage - mam jeszcze jedno pytanie, jak Cie lekarz badał to nie powiedział ze macica jest powiększona, bo lekarz to nawet z wielkości macicy może określić wiek ciąży ( oczywiście w przybliżeniu). Moim zdaniem ten sprzęt był kiepski. A kiedy idziesz na kolejne usg? Ja ide we wtorek to będzie 10 dni od poprzedniej wizyty, to juz powinnam wiedzieć co i jak. A no i oczywiście ide do innego lekarza, bo tamten sprzęt też nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia.:baffled:
 
reklama
Mi własnie lekarka obliczyła ciąze po powiększonej macicy, bo usg nie miałam robionego. Byłoby wszystko oki gdyby nie zawyzyła mi ciąży o jakiś miesiac :-p
 
Do góry