reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Cześć Dziewczyny,
Nie czytałam co u was bo dużo tego produkujecie;-), ale mam nadzieję ze wszystko dobrze.

Ja niestety opuszczam chyba ten wątek na dobre....:-(Byłam we wtorek u ginekologa i nadal w moim pęcherzyku ciążowym nie ma zarodka ani serducha:-:)-:)-(To już 8 tydzień ciąży, wiec pani doktor powiedziała zeby sie nie nastawiac raczej.....
pęcherzyk niby urósł i jego rozmiar wskazuje na 6 tydzien i 2 dni...ale zarodka brak.
W środe mam wizytę na jakimś dobrym usg, i od razu zarezerwowane miejsce w szpitalu na zabieg....:-:)-(

Smutno mi....i mam dziwne uczucie, ze nosze w brzuchu coś co nie jest dzidziusiem....i trochę mi z tym zle....:-:)-(

Pozdrawiam Was mocno i mam nadzieję, że nikogo wiecej to tu nie spotka!Zyczę Wam wszystkiego dobrego!:tak:
 
reklama
Igi - strasznie mi przykro, a moze jeszcze sie okazac, ze to nie jest prawda? Bardzo ci wspolczuje...
A jesli moge spytac - mialas jakies typowe objawy ciazy? Albo jakies objawy, ktore by ci sugerowaly, ze cos jest nie tak?
 
Igi bardzo mi przykro...ale moze jeszcze pojawi sie serduszko!!

00eyse00 gratuluje kochana!!fajnie miec blizniaki chodz na poczatku bedzie ciezko no ale moze faktycznie ciaza jest starsza niz myslisz??daj znac co wyszlo Ci na usg!!

A ja bylam wczoraj u gina nowego i nie jestem zadowolona po pierwsze na temat bobaska lekarka powiedziala tylko "ciaza zywa" co mnie odstraszylo bo to takie nieosobowe stwierdzenie,poza tym badanie bardzo bolalo co do tej pory sie nigdy nie zdazylo,lekarka tez taka nie mila wiec zaliczam to wizyte do nieudanych!!I wracam do mojej starej lekarki...trudno bede musiala wiecej placic za wizyty!!
Pozdrawiam
 
lgi strasznie mi przykro,wiem co czujesz i przechodzisz w tamtym roku nosilam obumarla ciaze prze 10dni.KOSZMAR,trzymaj sie a i moze nastepne badanie bedzie dla Ciebie szczesliwsze :)

Camelia serdecznie gratululuje,ciesze sie z Toba ze Twoja fasolinka juz taka duza,szkoda tylko ze przyplatalo sie to zakazenie ale napewno szybko wyleczysz i bedzie dobrze
Do temetu naszej sluzby zdrowia to moge tylko dodac ze skandal
Ja mieszkam od kilkunastu lat w Niemczech i tu sluzba zdrowia jest na 5.w kazdym gabinecie usg,dopochwowe i normalne,na miejscu za kazdym razem oddaje mocz,pobieraja mi krew ,waza i mierza cisnienie,nie mowiac ze wymaz jest robiony automatycznie.To jest naprawde luksus

00eyse00 daj znac jak tylko bedziesz wiedziala czy to ciaza blizniacza,ja bym w sumie chciala no ale moge zrozumiec Twoje obawy jestes jeszcze mlodziutka ale jak masz pomoc to dacie rade.Najwazniejsze aby ciaza sie dobrze rozwijala :)
 
Igi bardzo mi przykro! Choć koleżanka tak miała i lekarz kazał jej przyjsc na czyszczenie ona nie zgodziła się (powiedziała że poczeka az naturalnie poroni) i za jakis czas zaczęlo bic sedrucho!
Jednak czasem puste jajeczko się zdarza ,taką koleżankę tez miałam- poroniła naturalnie i za 3 miesiące zaszła po raz kolejny:) już za miesiąc urodzi synusia:)
 
hej Kasiiula nie martw sie mam ten sam problem.Po wizycie jeste szczesliwa i uspokojona ,mija tylko troche dni i zaczyna sie wymyslanie
Ja od trzech dni nie mam juz wogole mdlosci ito byl pierwsyz sygnal ze moze cos jest nie tak,ale piersi nabrzmialy wydaje mi sie ze brzusio rosnie to chyba jednak jest ok.Ja mam wizyte w pon.i pewnie bede znowu szla tam z szybko bijacym sercem ale staram sie myslec ze jest dobrze i Ty kochana tez tak mysl
Jeszcze pare tygodni i ten najgorszy okres bedzie za nami :)
 
reklama
nie jestem tak zaawansoana w froum, nie umiem go założyc:zawstydzona/y:
i chyba jeszcze na razie nie chce póki nie zobacze dzidziusia na ekranie. Martwie sie czemu nie bylo nic widać skoro to powinien byc 6 tydzień!! Chyba zwariuje do wtorku!!!!
 
Do góry