reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Witajcie kobietki jestem nowa, też mam termin na listopada i troszke Was podczytuj i postanowiłam się odezwać. Mam takie pytanko na swoim suwaczku (którego nie potrafię tu zamieścić i to jest prośba może, któraś mi podpowie jak to zrobić) mam napisane coś takiego pamiętaj o ćwiczeniach Kegla. Lekarka nic mi o tych ćwiczeniach nie mówiła i ja nie mam pojęcia jak niby mam je wykonywać. Może któraś z Was wie coś na ten temat.

wszelkie pomoce we wstawianiu suwaczka znajdziesz na tej stronce:
https://www.babyboom.pl/forum/testy-f43/jak-wstawic-suwaczek-78/

:-)
 
reklama
Noooo, moje drogie;
Znikam na czas jakiś. Nad ranem wylatujemy do Pl, ok 10:00 lądowanie, szybka wizyta u rodziców mojego Ł i dalej w drogę samochodem na Mazury, na jacht :-)
Ależ jestem ciekawa tej wyprawy - nigdy nie byłam na Mazurach a tym bardziej na jachtach.. :-)
Podejrzewam, że najwcześniej kiedy się odezwę to kiedy do Zabrza do moich rodziców ściągnę tj gdzieś za tydzień, no a później to już maraton wizyt lekarskich..

P.S Ehhh cały czas jestem jeszcze pod wrażeniem akcji Mamulicy... szok, szok, szok :-)
Trzymajcie się tu ciepło, dbajcie o siebie nawzajem no i w ogóle wszystkiego co dobre...:happy2:
 
Noooo, moje drogie;
Znikam na czas jakiś. Nad ranem wylatujemy do Pl, ok 10:00 lądowanie, szybka wizyta u rodziców mojego Ł i dalej w drogę samochodem na Mazury, na jacht :-)
Ależ jestem ciekawa tej wyprawy - nigdy nie byłam na Mazurach a tym bardziej na jachtach.. :-)
Podejrzewam, że najwcześniej kiedy się odezwę to kiedy do Zabrza do moich rodziców ściągnę tj gdzieś za tydzień, no a później to już maraton wizyt lekarskich..

P.S Ehhh cały czas jestem jeszcze pod wrażeniem akcji Mamulicy... szok, szok, szok :-)
Trzymajcie się tu ciepło, dbajcie o siebie nawzajem no i w ogóle wszystkiego co dobre...:happy2:
:-(Smutno tu bez Ciebie mi będzie:-:)sorry2:. Baw się dobrze!!! Uważaj na Was!!! (swoją drogą moja mama jest Sonia - rewelacja):tak:!!! I daj znać jak tylko będziesz mogła!!! A moja akcja faktycznie mocna!!! Nie da się skromnie przemilczeć:cool2:!!! Ja z resztą z tego szoku tak prędko nie wyjdę... :szok::-):szok::-)
BUZIAKI MARY!!!
 
Troszke zaniedbałam ten temacik... przepraszam, ale Jakub zaczyna juz sam chodzic więc musze być w kilku miejscach naraz... :)
Jutro USG i mam nadzieje że sie dowiem co tam jest między nózkami :)
 
Matajkaa rzeczywiście dawno Cię nie było, ale fajnie, ze jesteś. teraz masz urwanie gwizdka pewnie z małym:tak:
mary__mary udanego wypoczynku, dużo zdrówka i samych dobrych wiadomości u lekarzy :tak:
mamulica też bym w szoku była:tak: i to wielkim :szok::-)
 
reklama
Do góry