reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Cześć dziewczyny, mi też czasem puchną palce ale chyba nie jest tak tragicznie.Za to ostatnio w ogóle spać nie mogę w nocy. Budzę się non stop, a teraz w pracy usypiam. Ja chcę spać!!!
 
reklama
a kontrolujesz z lekarzem ile tych wod ucieka?
pojutrze wieczorem mam kontrolne usg. Wreszcie po ponad 3 tygodniach zobacze swiat na zewnatrz.... Jesli wod ubedzie to pewnie poloza mnie w szpitalu, jesli bedzie tyle samo to znaczy
ze sie uzupelniaja mimo wycieku i dalej bede lezec; jesli przybedzie to licze na to, ze pozwola mi wstawac. Odczuwam ruchy Viki wiec musi miec troche tych wod - jakby bylo bardzo malo to nie moglaby sie ruszac. Ostatnio na usg wody stanowilily tylko 5% powierzchni worka owodniowego.
Bura, ja bardzo trzymam za cibie kciuki. Moj maz jest z blizniakow i sama marzylam o blizniakach, wiec o twoich dziewczynkach mysle codziennie. Brakowalo nam tu ciebie.
 
pojutrze wieczorem mam kontrolne usg. Wreszcie po ponad 3 tygodniach zobacze swiat na zewnatrz.... Jesli wod ubedzie to pewnie poloza mnie w szpitalu, jesli bedzie tyle samo to znaczy
ze sie uzupelniaja mimo wycieku i dalej bede lezec; jesli przybedzie to licze na to, ze pozwola mi wstawac. Odczuwam ruchy Viki wiec musi miec troche tych wod - jakby bylo bardzo malo to nie moglaby sie ruszac. Ostatnio na usg wody stanowilily tylko 5% powierzchni worka owodniowego.
Bura, ja bardzo trzymam za cibie kciuki. Moj maz jest z blizniakow i sama marzylam o blizniakach, wiec o twoich dziewczynkach mysle codziennie. Brakowalo nam tu ciebie.
no to trzymam kciuki :))) Mam nadzieję, że nic nie ubędzie wód!
Trzymaj się cieplutko!
 
Ja dzisiaj też prawie nie spałam, nie dość, że całą noc błyskało się tak, że miałam wrażenie, ze na dyskotece jestem, to nasz najmłodszy piesek wył w budzie tak okropnie, że 2 razy do niego wstawałam:baffled:
Przypadłości obrączkowej nie zauważyłam, ale na forum głównym jest taki wątek apropos ciężarnych w autobusie i jedna dziewczyna opisywała swoją podróż: Stała nad jakimś dziadkiem, a że to był 8 miesiąc to obrączka jej już na palcu się nie mieściła. Usłyszała od dziadka komentarz, że jak sobie bękarta zrobiła to niech teraz stoi:szok::szok::szok: Kosmos..
Ja na szczęście nie mam problemu z palcami, poza tym obrączkę noszę na środkowym palcu bo w pewnym momencie była za luźna, w razie czego mogę więc jeszcze ją przełożyć na cieńszy palec:-) Ale tak naprawdę to właściwie nigdy jej nie zdejmuję..


 
Mi tez zdążają się skurcze, dzwoniłam do położnej i powiedziała, ze można 3 razy dziennie brać po jednej no-spie. Ja sobie ja odpuściłam, wzięłam dwa razy jak bardzo bolało i przeszło mi po niej, ale od dwóch dni biorę Aspargin (potas i magnez), bo przypomniałam sobie, ze jak byłam ostatnio w szpitalu to mi to dawali i odpukać brzuch już nie twardnieje, a przy okazji skórcze łydek i palców u stóp mi przejdą.
 
reklama
Dziewczyny, trzymajcie sie ciepło. Życze jak najmniej problemow z maluszkami.
Widze, że moje spuchniete stop wielkosci balonów, to pikus... Ale chyba to przez zmaine klimatu. Zazwyczaj jak jestem w górach, to pierwsze dni musze sie aklimatyzowac.
 
Do góry