reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

hej ciazoweczki:-)
dawno nie pisalam ale codziennie do was zagladalam:tak:teraz mam dwoch synosiow u mnie i staram sie im jakies atrakcje wymyslac...a pozatym gotowanie,sprzatanie itp...padnieta juz jestem:sorry:zasypiaja o 23.00 tak wchodze poczytac co u was i wylanczam bo niemam sily ani ochoty juz pisac:zawstydzona/y:
ale sie porobilo tutaj..widzialam klotnie ..obrazanie itp...az sie pisac nie chcialo i z tego powodu:sorry:
a tak wogole pytanko...kto byl przed k...m moderatorem??i dlaczego tak sie stalo ze musimy miec tak zwanego opiekuna tutaj??bo juz nic z tego nierozumiem...

:confused2:
mnie ostatnio też mało i w sumie ominęła mnie cała kłótnia - na szczęście :)
 
reklama
Cześć Dziewczynki. Muszę się wam pochwalić ,że byliśmy wczoraj na usg i ten torbel na mózgu zniknął. Lekarz powiedział ,że dzidzia zdrowa. waży 861g i ma 23 cm. to dobrze. Kamień spadł mi z serca .

OO gratulacje :)))
Ja mam jutro wieczorem wizytę, mam nadzieję, że lekarz podejrzy co się tam dzieje i zobaczę ile moja dzidzia waży :)
 
Cześć Dziewczynki. Muszę się wam pochwalić ,że byliśmy wczoraj na usg i ten torbel na mózgu zniknął. Lekarz powiedział ,że dzidzia zdrowa. waży 861g i ma 23 cm. to dobrze. Kamień spadł mi z serca .

To troche dodałaś mi otuchy... Mam nadzieję, że i u mojej dzidzi torbiel zniknie...
 
a mnie ostatnio coś głowa boli :( takie migrenowe bóle, na szczęście nie za ostre.
Poza tym zgaga minęła :))) ale cichosza...nie wywołuję wilka z lasu....

Albo mi się wydaje, albo piersi mi zmalały, czy wy też coś takiego zauważyłyście?
 
Pewnie ,że zniknie. Wiem teraz łatwo się mówi też się martwiłam. Lekarz mi mówił ,że to nieraz jakaś infekcja wirusowa i takie rzeczy zanikają do końca 2 trymestru.Ja trochę może przesadnie do tego podchodzę bo mój syn jest chory ( zespół aspergera)i dmucham na zimne nie jest to jakieś silne upośledzenie ale zawsze stwarza to jakiś problem w normalnym funkcjonowaniu. Choć jego wada bardziej związana jest raczej z porodem ale lekarz na razie nie daje się przekonać na cesarke.
 
anja wcale się nie dziwię ja przy jednym dziecku wymiękam :-D

dzisiaj leżę nabieram sił bo muszę wyjechać jutro do gdańska do urzędu pozałatwiać ważne sprawy
na szczęście moja szyjka zamknięta i nic mnie nie boli inaczej nie mogłabym pojechać
i tak troszkę się boję żeby coś się nie .. tfuu tfuu

pojadę i wracamy w poniedziałek :tak:
 
reklama
Mi niestety nie zmalały, wręcz przeciwnie...boję się, że niedługo 75D zamieni się w E :confused2:
Dziewczyny, mam pytanie. Orientujecie się może co można kupić dla dziecka taniej w Niemczech ? Na pewno nie ciuchy, bo u nich skarpetki to jakieś 4 euro, ale czy jest cokolwiek ? Mam blisko i bym się przejechała np. do Berlina, ale nie wiem czy jest sens:sorry:
 
Do góry