reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

wiecie co dziewczyny zauważyłam że robię się ociężała :-D
cycki spadają mi na brzuch ciężko mi coś podnieść i chyba ostatni raz zrobiłam sobie paznokcie przy stopach
nie mogę się wygiąć za długo jakoś bokiem kombinowałam hi
i ciągle jestem mokra dodatkowo napewno przez te upały prysznic uruchamiam po 3-4 razy dziennie

od początku ciąży przybrałam 5,5 kg i zrobiło mi się ciężej:-D
w poprzedniej ciąży przybrałam 6 kg a tu jeszcze troszkę zostało do końca:tak:
 
reklama
tez zauważyłam to u siebie.... ostatnio nawet moj R malował mi paznokcie bo ciężko było mi sie schylic :-) a co dopiero bedzie pozniej....
 
na prawdę współczuję, niestety w dzisiejszych czasach ze świecą szukać takiego pracodawcy, który tak by zrobił, przez to musimy sami kombinować i oszukiwać. Ja na szczęście mam umowę na czas nieokreślony, ale firma została przejęta i boję się, że ją zlikwidują jeszcze przed moim rozwiązaniem, albo zaraz po macierzyńskim i wtedy już koniec. A kredyt miesięcznie na mieszkanie mamy nie mały do spłaty :(

no my niestety również kredyt mamy, ale jak mielibyśmy wynajmować to wyszłoby nas właściwie tyle samo. Już mi przeszło, ale z rana to faktycznie byłam roztrzęsiona. Głowa do góry i damy radę ;-). Z tego co się orientuję, to chyba nawet po likwidacji firmy miałabyś zapewniony urlop macierzyński, gorzej z wychowawczym.

Ka.....M dokładnie o takie wbijanie igiełki mi chodziło :-) niestety jest to maaałoooo przyjemne uczucie :dry:
 
Ka.....M dokładnie o takie wbijanie igiełki mi chodziło :-) niestety jest to maaałoooo przyjemne uczucie :dry:
co racja to racja... do przyjemnych to to nie nalerzy....
a często masz takie bóle?? u mnie zdarzają się około raz na może tydzień....
sama się czaem zastanawiam od czego to.... bo przychodzi z nienacka....
mam jedynie nadzieję że po ciąży to minie.....:sorry2:
 
a często masz takie bóle?? u mnie zdarzają się około raz na może tydzień....
sama się czaem zastanawiam od czego to.... bo przychodzi z nienacka....
mam jedynie nadzieję że po ciąży to minie.....:sorry2:

noo ja właściwie czasami nie mam w ciągu dnia żadnego, a niekiedy nawet kilka razy dziennie. Dziesiaj nocy np. aż się obudziłam, wzięłam nospę poduche pod pupę ;-) i jakoś przeszło. W ciągu dnia też pare razy mnie złapało. Wizytę mam 03.08 więc pogadam z moją ginką. Gdyby do tego doszedł ból brzucha to pewnie bym już do niej dzwoniła, ale możliwe, że to przez to, że nam sie wszyyyyyystkooo naciąga.
 
nieee no przegiełam dzisiaj z tym kompem, az mi wstyd :szok: mykam pod prysznic bo się topię normalnie :confused:

no i kurcze obiad muszę dokończyć dla Misiaka, bo w tym moim napiętym hormonogramie dnia jakoś czasu zabrakło :-D

życzę Wszystkim miłego wieczorka :-)
 
Witajcie w ten upalny dzień....
górki to mamy już z brzuszków....:-D:tak:
:-D:-D:-D:-D
dziewczynki chciałam się kotkiem pochwalić i wstawić kilka fotek....:zawstydzona/y:
nie macie nic przeciwko??
Śliczny kotek! Słodziutki

ja własnie jak pieski to tylko małe....
a kotki kocham od zawsze....:-D

co do października to masz rację.... bo częśc z majówek rozpakowała się w kwietniu więc nic nie wiadomo....:tak:
Ja bym chciała wcześniej urodzić choc parę dni przed terminem, ale najważniejsze żeby nie było żadnych komplikacji i nasze dzidzie zdrowe były!

Idę posprzątać troszkę bo na weekend szykują się u mnie goście:-)

Pozdrawiam
 
reklama
Do góry