reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
PrettyM z tymi skorpionami Twoja mama ma całkowitą rację:tak:!!! Ja jestem skorpionem!!! Wspaniali ludzie i tacy skromni:tak::-D!!!
KaM prześliczny kociak (kocur pewnie, co?):tak:. Ja też kocham koty, sama mam moją przenajcudowniejszą kocią córeczkę:tak::-D... Więc jako że czekam na Synusia, to taka parka będzie:tak::-D... Te które nie kochają kotów zapewne właśnie zdiagnozowały u mnie zaburzenia psyachiczne:tak::sorry2:
nieeeee kotka......:tak: i śmieję się teraz że D ma 3 baby w domu:-p
 
U nas to było działanie całkwicie i w 100% planowe ale... założyłam że pierwszych kilka cykli nie uda mi się pewnie zajść w ciążę ( w końcu tyle jest dziewczyn które muszą próbować wiele razy, a ja i nie za najmłodsza - 34 lata). W sumie myślałam że będzie pewnie marcowe.. a tu bam! strzał w 10 za pierwszym podejściem.
u nas było podobnie :)) zresztą spotkałyśmy się na starczkach wcześniech chyba :)) myślałam że ciąża to nie takie proste a tu niespodzianka i trafił plemniczek gdzie trzeba :))
 
PrettyM z tymi skorpionami Twoja mama ma całkowitą rację:tak:!!! Ja jestem skorpionem!!! Wspaniali ludzie i tacy skromni:tak::-D!!!
KaM prześliczny kociak (kocur pewnie, co?):tak:. Ja też kocham koty, sama mam moją przenajcudowniejszą kocią córeczkę:tak::-D... Więc jako że czekam na Synusia, to taka parka będzie:tak::-D... Te które nie kochają kotów zapewne właśnie zdiagnozowały u mnie zaburzenia psychiczne:tak::sorry2:
ja nie lubię kotków ale to pewnie mam taki uraz bo od dzieciństwa mam alergie na sierści a szczególnie kotów. Nie mogę przebywać w pomieszczeniu w którym nawet kilka godzin wcześniej był kot.
 
Witajcie dziewczynki:-) Ja odpoczywam u Mamusi..chłopaki szaleją na dworze,a ja nadrabiam teraz zaległóści na bb..Co do planowania dzidzi to Wam powiem,że 9 miesięcy się staraliśmy..dziesiątki testów ciążowychzrobiłam,testy owulacyjne już nawet poszły w ruch..choć znam swoje ciało już b. dobrze..za bardzo po prostu chciałam ...CHCIAŁAM JUŻ TERAZ NATYCHMIAST..ale mój M mówił że mam być cierpliwa...a ten test..TEN ,KTÓRY PRZYNIÓSŁ DOBRE WIEŚCI zrobiłam tak rutynowo..tak tylko bo nie liczyłam ,że zobaczę dwie kreseczki..to akurat był miesiąc,w którym staranka(z mojej strony przeszły na drugi plan..miałam na głowi oparę ważnych spraw..) przestałam się udzielać na staraczkach..nie miałam na to czasu.. Zrobiłam test..i nic nie było widać..powiedziałam do męża ,że jestem naiwna...a za parę minut zerknełam...a tam...przypomniałam sobie wtedy jak jakas dziewczyna na staraczkach pisała o cieniu cienia drugiej kreseczki...I TO TEŻ BYŁ TAKI CIEŃ CIENIA:-D. I czekamy teraz na MALINKĘ NASZĄ:-D Dzisiaj kupiłam dla niej śliczną kieckę...a w ubiegłym tygodniu mase ubranek..tak że na ten pierwszy okres jesteśmy już zaopatrzeni :-)
 
inez .. jest mały problem z odczytaniem Twojego posta....
więc mam prośbę .. czy dałoby radę albyś w ustawieniach zrobiła odstępy między sygnaturami...?
wtedy romiar strony wróciułby do normy...
z góry dziękuję....:sorry2::tak:
 
Ostatnia edycja:
a u mnie w styczniu staralismy sie nie wyszlo pozniej se siedzialam na necie i se wyliczylam ze jak zajde w lutym to na 1 listopada bedzie to powiedzialam dla meza ze sobie damy spokoj jeden miesiac... no i mamy hehehe :)
planowana wpadka :)
 
A ja też jak już doszłam do tego, że bardzo chcę mieć dziecko to odstawiłam tabletki i od razu niemal wpadłam w panikę że się nie udało za pierwszym razem...za drugim, trzecim itd... I dopiero jak przyszła sesja i nie miałam siły i czasu myśleć o dzidziusiu, to okazało sie że jestem w ciąży!!! Tak się cieszyłam że zrobiłam 5 czy 6 testów, potem jeszcze betahcg!!!:-D:-D:-D:tak:. Irracjonalnie nawet chodzić, wstawać się bałam, zeby tylko kruszynek został u mamuni w brzusiu:happy2:...
 
reklama
Dorby wieczor dziewczyny
smile.gif


ja wpadam do was...hehe

pisze od kolerzanki z pokoju naszego szpitalnego....dobra dizewczyna....
lezy razem ze mna z blizniakami-jak narazie jest w 13 tyg.wiec za nia tez trzymajcie kciuki...

Dziekuje ze trzymacie za mnie kciuki.,....
1_cmok.gif



Szkoda dziewczny ze nie moge byc...z wami na biezaco....
frown.gif


U nas....to wsumie po stremu...wsumie sie troszke sie poleprzylo....w sensie fizycznym....bo w sensie psychicznym to juz wariuje....
2mur.gif
2mur.gif
:mur :
Mam DOSC:
-szpitala
-lezenia
-placzow lamentow innych kobiet
i wiele innych rzeczy zwiaznym ze szpitalem......

co dobre to to ze mozliwe ze w 2 polowie sierpnia zebym miala sokczone 27 tc...jak naarzie elci mi 23tc... wyjde...ze szpitala
1_jupi.gif

ale wiecie nic nie wiadomo....

jak narazie ejszcze ostaecznej decyzji co do imienia nie mamy......
ostanio podba mi sie Koridan.....
1_ehem.gif


buziaczki kochane....
smile.gif

__________________
 
Do góry