reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

noo ja Dziewczyny mam taką cichą nazdieję, że rozpakuję sie o czasie, ani za wcześnie ani za późno :-) A doszły mnie słuchy, że są przepełnienia na porodówkach więc oby w listopadzie wolnych łożeczek była odpowiednia ilość ;-)

Hahaha tu w niemczech wybiera sie szpital w ktorym sie chce rodzic i dwa miesiace przed terminem idzie sie zaklepac miejsce,przeprowadzaja z taba wywiad jak chcesz rodzic,czy znieczulenie ,choroby itd
 
reklama
Hahaha tu w niemczech wybiera sie szpital w ktorym sie chce rodzic i dwa miesiace przed terminem idzie sie zaklepac miejsce,przeprowadzaja z taba wywiad jak chcesz rodzic,czy znieczulenie ,choroby itd

no to super też tak chcę ;-) ale myślę, ze dam radę, czarnych scenariuszy absolutnie nie przyjmuję :-D
 
Mam pytanie, czy może któraś z Was ma czasami takie kłócia jakby za kością łonową hmmm trudno jest mi inaczej określić dokładnie to miejsce :-) kurcze nie wiem co mam o tym myśleć :confused:
nie wiem czy mam na myśli to samo co Ty...
bo ja czasem czuję takie kłócia jakby ktoś mi za kość łonową wbijał jakąś szpilę...
i strasznie to boli.... ehhhh...
ale pytałam lekaerza i powiedział że to nic niepokojącego....
 
wstawiam fotki mojej zaczepki :-D ale jeśli komuś będzie to przeszkadzać to mogę je usunąć.....:tak: wystarczy napisać....
Ka...M przesliczny ten kociak:-) Co powiesz na kawe w centrum naszego malego miasteczka?
noo ja Dziewczyny mam taką cichą nazdieję, że rozpakuję sie o czasie, ani za wcześnie ani za późno :-) A doszły mnie słuchy, że są przepełnienia na porodówkach więc oby w listopadzie wolnych łożeczek była odpowiednia ilość ;-)
Tak, tez slyszalam o przepelnieniach w Poznaniu (kolezanka ma termin na koniec listopada), ale moze do tego czasu juz sie rozluzni :-)
 
Hej Dziewczyny!!!!!!!!!
U mnie z samopoczuciem fatalnie. W Zusie dowiedziałam się, że podstawę do zasiłku chorobowego wyliczyli mi tylko z miesiąca 04. Pani wytłumaczyła mi, ze nie mogli wyciągnąć średniej z 11 miesięcy zatrudnienia, bo miałam umowy agencyjne przedłużane co miesiąc. Paranoja, umowy podpisywane z tym samym pracodawcą, na tych samych warunkach tarktują jako "nowe umowy". Nie wzięli pod uwagę tego, że w 03 kiedy pierwszy raz poszłam na L-4 przez te cholerne krwawienia, postanowiłam wrócić do pracy. Wychodzi an to, ze dla mnie korzystniej byłoby nie wracać, wtedy miałabym większą podstawę. Ale ja nie dam radę, chcę pracować jak najdłuzej :-/ Po info o ciąży, chciałam być uczciwa i nie kłamać, żeby otrzymać umowę o pracę na czas, który gwarantowałby mi różne świadczenia po porodzie. Pogodziałm się z tym, że macierzyńskiego nie dostanę, zresztą byliśmy tego świadomi decydując się na Dziecko. Mąż ok zarabia, także damy rade, ale ja jako osoba, która chciała, jak najdłużej pracować, póki dam radę fizycznie, psychicznie, czuje się w takiej sytuacji fatalnie. MAm ten swój piprz......... idealizm :-/ :wściekła/y:

na prawdę współczuję, niestety w dzisiejszych czasach ze świecą szukać takiego pracodawcy, który tak by zrobił, przez to musimy sami kombinować i oszukiwać. Ja na szczęście mam umowę na czas nieokreślony, ale firma została przejęta i boję się, że ją zlikwidują jeszcze przed moim rozwiązaniem, albo zaraz po macierzyńskim i wtedy już koniec. A kredyt miesięcznie na mieszkanie mamy nie mały do spłaty :(
 
słodki ten kociak:tak:

co do porodówek w Poznaniu to narazie jest masakra
koleżanka pojechała rodzić to jej powiedzieli że brak miejca na polnej na lutyckiej i w jednym Raszei jest jedno wolne miejsce ale nie wiadomo czy jak tam dojedzie to będzie nadal wolne :szok:

jeszcze trochę i w tym mieście zaczniemy rodzić w domach

a jedna położna mi powiedziała że we wrześniu zawsze jest najgorzej bo wtedy noworoczne dzidzie się rodzą i że druga połowa października i w listopadzie powinno być spokojniej :-D
 
reklama
ja już drugi dzień spędzam w hałasie i pyle :)) przez ten remont łazienki, zamykam się w pokoju ale zawsze ten kurz wszędzie lata. Z jednej strony jestem zła, bo potrwa pewnie do poniedziałku, ale przynajmniej będę miała później miejsce na to żeby wanienkę wstawić i dzidzie w łazience kąpać :)))
 
Do góry