reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
wstawiam fotki mojej zaczepki :-D ale jeśli komuś będzie to przeszkadzać to mogę je usunąć.....:tak: wystarczy napisać....
p1070636r.jpg
p1070657.jpg

p1070661.jpg
p1070641.jpg

p1070653.jpg
 
Pewnie część z nas rozpakuje się jeszcze w październiku :)

Jaki słodki kociak! Osobiście wolę pieski, ale małe kotki też są śliczne!
 
ja własnie jak pieski to tylko małe....
a kotki kocham od zawsze....:-D

co do października to masz rację.... bo częśc z majówek rozpakowała się w kwietniu więc nic nie wiadomo....:tak:
 
Helenko u nas podobnie - nie wyspana jestem strasznie... az sie balam... strasznie uderzalo.... u mnie paranoja bo licze czy jestesmy w srodku czy nie :) i tak co najmniej 3 razy bylismy wg mnie w centrum :| :szok: nie cierpie burz :angry:

ja też nie lubię burz,:no: a jeszcze bardziej to chyba mój pies, który na maxa panikuje wtedy, ale powiem szczerze, że chciałabym, żeby tak lunęło deszczem bo normalnie nie ma czym oddyczać:szok:

Mam pytanie, czy może któraś z Was ma czasami takie kłócia jakby za kością łonową hmmm trudno jest mi inaczej określić dokładnie to miejsce :-) kurcze nie wiem co mam o tym myśleć :confused:
 
A inna część majówek rozpakowała się w czerwcu :-)

Czyli niektore z nas rozpakuja sie w pazdzierniku te co bardziej poczatek listopada maja,a te co na koniec moga sie rozpakowac w grudniu.No ja ale roznie to bywa.Ja pierwsze dziecko urodzilam dokladnie wedlug terminu z usg:tak:
 
noo ja Dziewczyny mam taką cichą nazdieję, że rozpakuję sie o czasie, ani za wcześnie ani za późno :-) A doszły mnie słuchy, że są przepełnienia na porodówkach więc oby w listopadzie wolnych łożeczek była odpowiednia ilość ;-)
 
reklama
A no i piekne kotki,ale osobiscie wole popatrzec niz miec osobiscie w domu.
Ja mam krolika niby miniatura:-D teraz w te upaly smierdzi fuj,jednak to obowiazek jest,mam tez ryby ale one mniej wymagajace sa:tak:Pracowalam kiedys w zoologi w pl:tak:przed przyjazdem tu
 
Do góry