reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

to fakt, czas ciagnie sie niemilosiernie :) ja mam pierwsza wizyte dopiero 2 kwietnia, nie wiem dlaczego, ale gdy pani w rejestracji dowiedziala sie, ze dopiero zrobilam test ciazowy, zapisala mnie na wizyte dopiero za trzy tygodnie. odliczam kazdy dzien, tak bardzo modle sie o to, by dzidzius byl zdrowy, caly czas o nim mysle, jem z mysla o malenstwie, od samego poczatku (czyt. od zaplodnienia) zmienilam wszystkie kosmetyki na naturalne, zmienilam paste do zebow na paste bez fluoru, odzywiam sie jak nigdy dotad... moje zycie nabralo sensu, dopiero teraz zdalam sobie sprawe, ze do tej pory bylo takie puste, egoistyczne, wszystko robilismy tylko dla siebie, a teraz wszystko sie zmienilo :)
plamienie minelo :) kamien z serca. pobolewa mnie podbrzusze, mam nadzieje, ze to normalne i ta ciagla sennosc, nigdy dotad nie zdarzalo mi sie spac po poludniu, a teraz codziennie do tego na moj nocny spoczynek udaje sie, nie tak jak kiedys o 1 w nocy, tylko pomiedzy 22-23, to sie pokrecilo :)
 
reklama
carin25 z piersiami nie jestes sama :), dzis jechalam specjalnie kupic sobie nowy staniczek, bo z moich starych piersi mi wyplywaja ze wszystkich stron :-D (pewnie za kolejne 6 tygodni i z tego zaczna mi wyplywac) na rozstepy stosuje maslo kakaowe, sa gotowe kosmetyki dla kobiet w ciazy, zapobiegajace rozstepom na bazie masla kakaowego, ale ja kupilam sobie oddzielnie, czyste, bez dodatkow, problem jest w tym, ze maslo kakaowe ma konsystencje masla prosto z lodowki, zeby je uzyc trzeba je troszke podgrzac, ja wzielam sie na sposob i podgrzalam je w mikrofalowce i podgrzalam tez olej z pestek winogrona i wymieszalam razem, w oliwie juz sie nie scielo, dodalam witamine E i taka mikstura smaruje zawziecie cale cialo z naciskiem na piersi, brzuch i biodra, miejsca najbardziej podatne na rozstepy w czasie ciazy. bardzo goraco polecam.
 
kochane, jak czytam, ze juz widzialyscie serduszka "pulsujace fasolki" :) to jeszcze bardziej nie moge sie doczekac, jeszcze niecale dwa tygodnie, oby szybko zlecialo :D
 
hej mamuśki
wczoraj bylam na wizycie lekarz założył mi karte ciąży !! :D hehe co do wyników powiedział ze mam idealne mało jaka ciężarna ma takie idealne wyniki kazał sie oszczędzać i dużo spać brać oczywiscie witaminy i kwas no i dal skierowanie na kolejne badania krwi cos z tarczycą i cos tam jeszcze... wizyte mam odrazu po świetach 14 kwietnia... bedzie to juz 12 tydzień wiec może moje baby bedzie duze i pokaże sie mamusi :)
pozdrawiam cieplutko
 
hej
przedwczoraj poszlam spac przed 20 i przed 8 wstałam... i dopiero poczułam sie wyspana ale to na nic nie dało bo o 17 juz mnie brało na drzemke :) wczoraj tak samo położyłam sie przed 19 i do rana spałam :) chyba trzeba zacząć przestawiac sie na ta pore spania :) zauważyłam tez ze wiecej chodze do ubikacji nawet w nocy. Widocznie maluszkowi ciasno i rozpycha sie hehhe i pęcherz moczowy sie zmniejsza :) no cóż niech mu bedzie wygodnie w brzuszku :)
pozdrawiam cieplutko :)
 
eh zapomnialam dopisac ze dopadł mnie straszny katar :( ciągle smarkam a tam dalej leci ;/ macie moze jakies dobre spawdzone przepisy na pozbycie sie jego? ciekawa jestem czy kropelki do nosa przeciw katarowi moge uzywac eh
 
Witam Dziewczynki ciepło! Nie śpię dzisiaj od 5 rano:no: wczoraj pół dnia przespałam(tak mnie strasznie głowa bolała)..Mam nadzieje że jutro dostane się do gina..bo chyba zwariuję puki nie potwierdzi mojej ciąży! Dziewięć miesięcy starań o dzidzie..test zrobiłam dzień przed spodziewaną @..ale tak rutynowo..bez nadziei bo w tym cyklu nie myślałam o starankach(miałam na głowie sprawę,która spędzała mi sen z powiek i kosztowała kupę nerwów)..więc o dzidzi nawet nie myślałam..jedyne co mi podpadło...ja nie bardzo jedząca...o niczym innym od jakichś dwuch tygodni nie myśle...tylko o tym co bym zjadła..i pochłaniam..OSTRE...MAM OCHOTE NA OSTRE JEDZENIE:-D W pierwszej ciąży były śledzie i kapusta kiszona..w drugiej mak..drożdżówki z makiem i ciasta..Mam dwuch synków..a teraz pikantne jedzenie..za którym nie przepadałam....MAM NADZIEJĘ ŻE DOSTANE SIĄ JUTRO DO LEKARZA I ŻE WSZYSTKO JEST OK..
 
Cześć dziewczynki :))) Widzę że dużo już was tutaj jest :))) ja jeszcze nie wiem czy do was dołączę bo póki co okres spóźnia mi się 5 dni. Mam pytanie co wam pomaga na mdłości bo mi przedwczoraj i dzisiaj strasznie niedobrze od rana. A w sumie jeśliby to miała być fasolka to to już 6 tydzień by się zaczął więc mogłoby mnie mulić :(((
 
Witajcie...
Obudziłam się z pełnymi zatokami, okropnym bólem głowy i strasznym katarem ahh :wściekła/y: muszę poczytać co ja mogę teraz wogóle bo już nie pamiętam .....
Miłego dnia życzę :-)


Inez mi mówił ginekolog, że taki okropny ból głowy jest zamiast mdłości :confused:
 
reklama
Alisa79 witaj kochana tak sie ciesze ze do Nas dolaczylas.Ja tak samo jak Ty mam termin na 03.11 :)
Tez widzialam juz serduszko mojej fasoleczki
Napisz od kiedy wieszze jestes w ciazy i jakie masz objawy no i czy to twoja pierwsza czy kolejna ciaza

Oliwko, dziękuję za tak miłe przyjęcie :-) Zrobiłam trzy testy ciążowe, ostatni 6 marca, wszystkie pozytywne, potem poszłam na betę i mnie uspokoiła, że TAK, jestem w ciąży!!! Na pierwszą wizytę musiałam poczekać ponad 2 tygodnie i odliczałam z niecierpliwością dni.... Tak się bałam, czy wszystko będzie w porządku, czy zobaczę już serduszko.... No i wczoraj, w pierwszy dzień wiosny ujrzeliśmy nasz CUD - jesteśmy z Mężem tacy szczęśliwi:happy::happy:.... To moja pierwsza ciąża, więc wszystko jest dla mnie takie nowe;-) Staraliśmy się 5 cykli, już bałam się, że coś może być nie tak ....
Jeśli chodzi o objawy, to jak na razie czuję się dobrze - mdłości prawie nie mam, a jak się pojawią, to raczej po obiedzie i szybko odpuszczają. Jestem częso bardzo senna, potrafię pospać ponad godzinę-dwie w dzień. Pobolewa mnie brzuch (wiązadła, jak wytłumaczył mi mój lekarz). Od wczorajszej wizyty lekarskiej już się tym tak nie przejmuję:happy:
A jak Ty się czujesz? - Ciekawe, czy nasz termin, 3 listopad, się sprawdzi?;-)Będziemy się wspierać, co?
Trzymaj się cieplutko - pozdrawiam serdecznie!!:-)
 
Do góry