reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Hej dziewczyny! Ja też mam termin na 3 listopada, to moja druga ciąża. W pierwszej mialam USG tylko 2 razy i to pod koniec ciąży a teraz moja gin powiedziała że serducho widać od 7 tyg, więc jak tylko się zaczął 7 tc to pobiegłam na USG i widziałam jak '' pulsuje"- super.
Pozdrawiam wszystkie listopodówki i życze szczęśliwych 7 lub 8 miesięcy:-)


Ania35, cieszę się, że też masz ten sam termin :tak: Pozdrawiam cieplo i życzę cudownego czasu oczekiwania na Maleństwo!!!!!:happy::happy:
 
reklama
Witajcie:) Oj widzę, że niedziela trochę chorobowo się zaczełę. Chyba należy domowe sposoby uskuteczniać, bo bez konsultacji z lekarzem najlepiej nic nie brać. Na katar podobno najlepsze łóżko;) Ja dziś czuję sie tak sobie, pobolewa mnie brzuch(mam nadzieję, ze to ból jak u alisy) na razie żadnych plamień nie było, tak bym chciała, zeby wczoraj to jednorazowy incydent. Jutro o 14:30 mam wizytę u ginka, a wiec muszę cierpliwie czekać. Od kiedy zobaczyłam ten brązowy śluz ne mogę o niczym innym myśleć:-( Jak tak dalej bedzie to dyrektor sam mnie wysle na zwolnienie, bo co ze mnie będzie za pracownik. ;-)
Pozdrawiam, trzymajcie się cieplutko:)
 
Witam,
I ja chciałam się dopisa do listopadówek 2009.
Mam termin na 10 listopada. Będzie to moje drugie dziecko i troszkę musieliśmy się nastara by został poczęte.
W tym tygodniu miałam usg, ale za wcześnie by tętno było słycha (tudzież widac). Kolejne 1 kwietnia. Mam nadzieję że wszystko będzie ok. Życzę wam spokojnych tych 9 ( a własciwie jeszcze 8;-)) miesięcy.
I zdrówka dla tych przeziębionych.
 
Ja na szczęście nie mam żadnych mdłości. Natomiast wszystko co słodkie to pożeram. W takim tempie to szybko mi przybędzie kilogramów.W pierwszej ciąży przytyłam 18kg.:szok:
No i spanko to najpóźniej o 21-30a nawet wcześniej. Mam nadzieję, że szybko mi to minie. Piersi również mi urosły już o dobry rozmiar i wciąż bolą. Ach i jeszcze coś z czy się nie spotkałam wcześniej. Strasznie boli nie kręgosłup, lekarz stwierdził, że odbija się noszenie dziecka z przed kilkunastu miesięcy. Chyba to mi najbardziej dokucza.
A na mdłości i wymioty niestety nie umiem wam nic doradzic sorki nie mam doświadczenia.
 
Anas81 mnie dzisiaj rano też dopadły brązowe plamienia...:-( Mam nadzieję, że nic nam nie będzie. Trzymam mocno kciuki...ale też sie strasznie martwie:-(
Też na razie leże, a wizytę u lekarzam mam we wtorek o 18.20.
Chyba ze się nasilą to pojadę do szpitala...
 
lgi nic sie nie martw ja mam plamienia od dwoch tygodni mimo wszystko fasolka rozwija sie jak nalezy :) glowa do gory

medeuska a jak z Twoim samopoczuciem?u mnie nadal mdlosci bleeeee,piersi jak narzaie stanely i nic nie ida dalej a szkoda bo sie jeszcze troche przydalo,bola troche i sa nabrzmiale :)
A tak ogolnie to bardzo duzo leze ze wzgledu na te plamienia
pozdrowionka
 
lgi nic sie nie martw ja mam plamienia od dwoch tygodni mimo wszystko fasolka rozwija sie jak nalezy :) glowa do gory

medeuska a jak z Twoim samopoczuciem?u mnie nadal mdlosci bleeeee,piersi jak narzaie stanely i nic nie ida dalej a szkoda bo sie jeszcze troche przydalo,bola troche i sa nabrzmiale :)
A tak ogolnie to bardzo duzo leze ze wzgledu na te plamienia
pozdrowionka
U mnie wszystko super, żadnych mdłości, piersi w sumie rosną, ale juz malutko, raczej niezauważalnie, też troszkę bolą ale na to dobry jest masaż...:tak::-D:-D


Za to brzuch mi rośnie nieubłaganie szybko, szkoda że piersi mi tak szybko nie rosną:-D:-D ale w sumie to z mojego objadania sie.. ciągle coś w buzi musze mieć choćby mnie brzuch z przejedzenia bolał:-D:-D
 
Anas81 mnie dzisiaj rano też dopadły brązowe plamienia...:-( Mam nadzieję, że nic nam nie będzie. Trzymam mocno kciuki...ale też sie strasznie martwie:-(
Też na razie leże, a wizytę u lekarzam mam we wtorek o 18.20.
Chyba ze się nasilą to pojadę do szpitala...
Nie martw się to się zdarza, do wtorku nic się nie stanie, potem lekarz Ci przepisze pewnie tablety, też tak mialam, w sumie mi przeszły po 3 dniach stosowania tabletek hihi, bo w sumie nie były tez aż tak mocne, za to brzuch mnie pobolewa strasznie, jak juz nie moge wytrzymac to biore no-spe:tak:
 
reklama
co do kataru to może tabletki Sinupret będą dobre, biorą je nawet dzieci, wiec kobiety w ciąży też chyba mogą, są dostępne bez recepty -zapytajcie farmaceutki w aptece.
Pozdrawiam:*
 
Do góry