reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Czesc witajcie!! Tak czytam was i się zastanawiam czy czasem te dzidzie nie rosną z róznym tempem. Moja fasoleczka ok 6 tygodnia miala 9mm...ciekawe ile bedzie miała w środe...acha i serduszka nie widziałam, może teraz zobacze...
ale spać mi się chce cały czas:-) w nicy, w dzień, przed jedzeniem, po jedzeniu itd....
 
hej hej!
Na mdłości ja stosuje zasade mało i często wtedy jest ok.. najlepiej owoce albo warzywka. Mięso mi nie podchodzi a nabiał bardzo chętnie, ale raczej w najprostszej postaci serek zwykły, twaróg, kefir..
Najgorzej bo nie chce mi się z domu wychodzić, tylko spać cały czas i tak sobie leniu****emy z córcią:-D...piersi mi juz chyba nie rosną ale bolą cały czas...
Powoli się rozglądam za spodniami z gumką bo mnie zaczynają cisnąć, a siostra we wrześniu wychodzi za mąż i będę wyglądać jak ciężarówka, śmieje się że mi namiot pozyczy bo akurat dwójkę:-D:-D
 
No to już mnie się martwię, że serduszka nie widziałam w 5 tyg., w czwartek mam kolejne usg, to już będzie trochę ponad 6 tydzień i mam nadzieję, że zobaczę:-)
też często spać mi się chce, wystarczy, że na chwile zamknę oczy i śpię ;) mam nabrzmiałe piersi, mojemu mężowi się podobają, bo są dużo większe niż przed ciążą:-) a mdłości mam tylko jak jestem głodna, tak to jest super, nie plamię-na szczęście. No może czasem pobolewa mnie podbrzusze ale to dlatego, że w brzuszku się rozciąga :-) można przeżyć, tak cieszę się tą ciążą i dzieckiem, że zniosę wszystko:-)
 
witam sie i ja niedzielnie:-) Do lekarza idę 1 kwietnia na pierwszą wizyte i też mam nadzieję że serdudzko już będzie widoczne. Mdłości żadnych nie mam za to zauważyłam że wcale nie chce mi sie jeść nie czuje głodu rano a jeszcze kilka dni temu ledwo otworzyłam oczy i zaraz musiałam śniadanko robić. Teraz tak robie bo musze synek je to ja też.Oprócz tego cycki jak balony i raczej wymasować bym sobie ich nie dała bola jak diabli i nie dam się dotknąc co dopiero masować hi hi
 
a na przeziębienie polecam oscillokocinum (nie wiem jak sie pisze) w poprzedniej ciąży brałam i po 2 dniach wszystko przeszło a na katar są też homeopatyczne tabletki ale nazwy nie już pamiętam

pozdrawiam wszystkie kobitki:-)
 
Hej U mnie niedziela na razie bez plamień, może już nie będzie:-) Też bola mnie piersi, są nabrzmiałe:-) Madziek ja w 5tyg(pierwszy dzień 5) nawet zarodka nie widziałam, był tylko pęcherzyk,mam nadzieje, że to nie jest jakaś anomalia.
Julcia ja też mam termin wstępnie wyznaczony na 8.11, ale dziś mi sie zaczyna 7 tydz, a nie 6.
 
Camelia ja tak samo jak ty nie moge zjesc nic miesnego, za to nabial bardzo chetnie :) caly dzien mnie mdli, jestem ospala i cokolwiek robie, musze sie do tego zmuszac grrr, ale wszyscy mowia, ze w drugim trymestrze kobiety maja przyplyw energii, nie moge sie juz doczekac :D

ps. chcialam was zapytac jakie herbatki mozna pic, ja dzis walczac z mdlosciami mialam wielka ochote na earl grey, zrobilam sobie odrazu dwie ;) mam nadzieje, ze nie zaszkodze bobaskowi, to moj drugi raz gdy pije herbatke, raz wypilam jakas truskawkowa... a tak caly czas woda i woda, czasami dolewam sobie troszke soku, ale tak mam niekiedy ochote na cole mmmmm
 
reklama
witajcie kochane, moje plamienia rowniez minely, juz drugi raz dzidzius mnie tak nastraszyl, pierwszy raz w 4 tygodniu, i teraz w piatek, ale juz jestem spokojniesza :D
 
Do góry