reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
mi jak narazie pomogło zwyjkłe mleko... dziękuję dziewczynki :* jesteście kochane.....
a jak narazie to muszę dostać jeszcze te krople......
zmyykam bo ponuro u mnie dziś... może jakąś komedię włączę.....
 
hejka a ja dzis tak radosnie zaczelam dzien a teraz na sam koniec humorek mi uciekl:-(
moj maz dzis caly dzien czyta ksiazke i nic sie mna ani dzidzia nie interesuje az mi sie plakac chce:-(
a dzis dzidzia jest wyjatkowo aktywna,wierci sie ciagle kopie itd,mowilam do meza ze od 23 tyg mozna mowic do dzidzi ze ona slyszy itd to w lozku przed wstaniem zaspiewal jej piosenke"pszczolka maja sobie lata...." co uwazam za slodkie i smieszne ale to byloby tyle na caly dzien od tamtego momentu nic:-(
albo hormony mi szaleja albo nie wiem co ale jakos mi smutno i przykro,nie gadam z nim wcale:no:
jutro mu pokaze gdzie raki zimuja,jak bedzie w pracy to wogole nie odbiore od niego telefonu,nie bede miala czasu dla niego tak jak on dzis dla nas...:-(
 
hejka a ja dzis tak radosnie zaczelam dzien a teraz na sam koniec humorek mi uciekl:-(
moj maz dzis caly dzien czyta ksiazke i nic sie mna ani dzidzia nie interesuje az mi sie plakac chce:-(
a dzis dzidzia jest wyjatkowo aktywna,wierci sie ciagle kopie itd,mowilam do meza ze od 23 tyg mozna mowic do dzidzi ze ona slyszy itd to w lozku przed wstaniem zaspiewal jej piosenke"pszczolka maja sobie lata...." co uwazam za slodkie i smieszne ale to byloby tyle na caly dzien od tamtego momentu nic:-(
albo hormony mi szaleja albo nie wiem co ale jakos mi smutno i przykro,nie gadam z nim wcale:no:
jutro mu pokaze gdzie raki zimuja,jak bedzie w pracy to wogole nie odbiore od niego telefonu,nie bede miala czasu dla niego tak jak on dzis dla nas...:-(

Oliwka to witam w klubie!ja tez dzis caly dzien sama...Maja pojechala z babcia na caly tydzien na wies a moj m postanowil caala niedziele spedzic na granu w pilke wiec od 9 do teraz go nie ma poprostu zarabista niedziela:-(plakac sie chce..nie dosc ze w tygodniu procuje do pozna to dzis taki numer mi zrobil:-(jest mi bardzo smutno a poza tym nie wiem jak ja wytrzymam bez corki do soboty:-(
 
Ja musze przyznac, ze mój M. spędzil z nami wyjątkowo 3 dni, bo w piątek też miała wolne. Pospaceroowalismy, pobawił się z Kubą itd. ale fakt, ze większośc czasu spędził przed kompem. U nas to norma. Bez komoa zyc nie może. Jak chcę z nim pogadać to na gg piszę :sorry2:teraz tak samo siedzimy obok siebie na kanapie, każde ze swoim kompem na kolanach :baffled:
 
Mi dziś głowa pęka, ale znów co chwilę zmienia się pogoda, raz upał, raz pada.
popijam apap kawa i mam nadzieję, ze przejdzie, bo przede mną kupa prasowania a jeszcze muszę mieszkanie posprzątać, bo jutro teściowa przyjdzie Kuby pilnować. A ja zmykam na zakupy
 
reklama
Do góry