reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2009

reklama
Jacek:
etna Dzięki. Moją radość niestety mąci fakt że to klasyczna sytuacja kiedy dzieci mają dzieci. Wszystko zdaje się wskazywać że będę w pewnym sensie musiał być też tatą "nowego".
No to będziesz miała prezent pod choinkę a my od św. Mikołaja :-)
 
ech..
podczas biegu dopadł mnie okropny skurcz łydki i musiała skorzystać z pomocy medycznej. Straciłam 10 minut i zamaist rekordu trasy - ponad godzinę biegłam
 
martolinka przykro mi ale najważniejsze, ze dobiegłas. W następnym pobijesz rekord

jacek gratuluje

a u nas dziś tak dla odmiany rądu nie było. Pogoda do d... leje i zimno a mialam w planach wycieczkę do lasu tiaa nastawiłam się, bo wszystkie weekendy do połowy czerwca mamy zajęte i miało byc rodzinnie no i rodzinnie kibicowalismy w deszczu dziiadkowi, który buduje dzieciakom domek ze zjeżdżalnią na podwórku
ja jakas kołowata dziś jestesm, przysypiam na siedząco.
 
Martolinka wspolczuje tego skurczu, musiało bardzo boleć :-(
Następnym razem rekord pobijesz, nic sie nie martw ;-)
 
ale czy musi akurat padac na weekend? niech pada cały tydzien a na sobote mogłoby sie wypogadzac, a nie na odwrót. Juz nie oczekuje wiele, jeden dzien, wolny dzien
 
Witajcie :)

kilolku faktycznie pogoda taka sobie choc u nas nie pada. Tylko ziiiimno! bardzo fajnie macie z tym domkiem!! zazdroszcze.

W zasadzie po wczorajszej kontuzji nie ma śladu i już zapomniałam o wielkim zawodzie. W czerwcu bieg Świętojański i sobie odbiję;-)
 
reklama
Do góry