reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Witacjcie;)

dzis dostalam....krwotoku rnao i wyladowalam w szpitalu...no i wsumie do nego wracam..zaraz...przyszlam po rzeczy... dziewczny trzymajcie za nas kciuki podpbno mam tam byc przez cale wakacje zoabczy sie co to bedzie.
Trzymajcie się dzielnie myślami jesteśmy wszystkie z Wami.
Dziewczyny a od czego można mieć krwotok?, czym to jest spowodowane?
Hej kochane!!!!
Długo mnie nie było,dlatego,że miałam praktyki dziennikarskie i musiałam odbyc te 3 miesiące:) ,ale teraz juz jestem i pisze bo dzisiaj bylam na połówkowym i okazło się ,że będę miala DZIEWCZYNKĘ:)))))):-D:tak: szok bo byłam przekonana ,że chłopczyk:), ale sie ciesze. Buziaki kochane moje;-)
Gratuluje dziewczynki i udanych badań. Teraz już wolne czy dalej do pracy?
 
reklama
Cytat:
Napisał dudziakowa
Witacjcie;)

dzis dostalam....krwotoku rnao i wyladowalam w szpitalu...no i wsumie do nego wracam..zaraz...przyszlam po rzeczy... dziewczny trzymajcie za nas kciuki podpbno mam tam byc przez cale wakacje zoabczy sie co to bedzie....:szok:

ehhh mam dolka napsiam do Gie-oski moj nuer zeby wam podalwa co u mnie....od czasu do czasu..

buziaki:)

:-( No to nie ciekawie, na pewno bardzo się przestraszyłaś:szok:
To jakaś plaga krwotoków:-( moja sąsiadka również z plamieniem wylądowała w szpitalu, ona jest w 8 tygodniu ciąży, to jej druga ciąża, w pierwszej miała samoistne poronienie:-( ale zrobili jej usg i serduszko bije fasoleczce :tak: i ona musi jeszcze na obserwacji poleżeć.

dudziakowa wszystko będzie dobrze z twoim maleństwem, w szpitalu będziesz mieć opiekę, po wakacjach wrócisz do domku, a w listopadzie zostaniesz mamusią:tak: tak jak każda z naszego wątku:-)


 
Klaudzia chyba cos o pociągu pisała hm... nie pamietam co ma buyć jak serducho bije jak jadący pociąg???

Tak tak pociag na chlopczyka hehehe ale to pewnie wszystko bzdury bo ja raz slysze pociag a raz koniki, zalezy jak sobie wmowie hehhe

Witacjcie;)

dzis dostalam....krwotoku rnao i wyladowalam w szpitalu...no i wsumie do nego wracam..zaraz...przyszlam po rzeczy... dziewczny trzymajcie za nas kciuki podpbno mam tam byc przez cale wakacje zoabczy sie co to bedzie....:szok:

ehhh mam dolka napsiam do Gie-oski moj nuer zeby wam podalwa co u mnie....od czasu do czasu..


buziaki:)

Dudziakowa trzymaj sie :* 3mam kciuki za Was i bede sie modlic za Was a napewno wszystko bedzie dobrze. Buziaczki dla Was :*:*:*:* i pisz do Gosi jak najczesciej!:tak:
 
A ja dziewczyny jestem wykonczona. Pogoda mnie wykancza. Strasznie duszno i goraco. Stopy mi puchna i pieka 24 na dobe. No ale czego sie nie znosi dla dzidziusia. hehe Macie moze jakies metody zeby ochlodzic stopy? Odrazu mowie ze miska z lodowata woda pomaga na chwilke, dopoki trzymam stopy w wodzie. Czuje sie jakbym je polozyla na goracym kaloryferze.

Klientek strasznie duzo mam, wszystkie na wakacje lataja wiec musze wygladac jakos. heh nie narzekam bo kaska wsumie sie przyda ale marze juz o urlopie w Polsce. :) Naszczescie juz niedlugo. 3tyg i bede odpoczywac. :-)
 
Witam wszystkie Listopadówki
Ja jestem już mamą dwóch Łobuziaków: Bartosza- 11 lat i Mateuszka- prawie 4 lata
Z tego co zauważyłam to chyba nie ma w tym gronie takiej Wieloródki :-D

Według lekarza bedzie .... trzeci chłopak:szok:

Nie ukrywam, że marzyła mi się mała dziewczynka, ale tak naprawdę byle Dzidzia urodziła się zdrowa...

Jutro idę na badanie prenatalne USG, troszku sie boję, ale byle do przodu

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i życzę szczególnie zdrówka Tym zmartwionym
 
U mnie wszystko jak najbardziej ok!!! Maluch zdrowy, duży - waży 444 g (a tydzień temu 319, rośnie jak szalony :-) )
A ja... super!! Szyjka 40 mm!!!! nie skróliła siię przez całą ciążę nawet o 1 mm, rozwarcie 0, ryzyko poronienia 0. Nie ma to jak dobry sprzęt i dobry lekarz.
Przy okazji zmieniłam lekarza!!! \o/ (jest cholernie drogi ale naprawdę dobry)
No i... za 2 tygodnie jedziemy na wczasy, bo nie ma żadnego zagrożenia :-)
Mój mąz spytał czy mogę jechac na wczasy tzn czy to dla mnie bezpieczne, a lekarz "to zalezy jak pan prowadzi" ;-)
 
U mnie wszystko jak najbardziej ok!!! Maluch zdrowy, duży - waży 444 g (a tydzień temu 319, rośnie jak szalony :-) )
A ja... super!! Szyjka 40 mm!!!! nie skróliła siię przez całą ciążę nawet o 1 mm, rozwarcie 0, ryzyko poronienia 0. Nie ma to jak dobry sprzęt i dobry lekarz.
Przy okazji zmieniłam lekarza!!! \o/ (jest cholernie drogi ale naprawdę dobry)
No i... za 2 tygodnie jedziemy na wczasy, bo nie ma żadnego zagrożenia :-)
Mój mąz spytał czy mogę jechac na wczasy tzn czy to dla mnie bezpieczne, a lekarz "to zalezy jak pan prowadzi" ;-)

Kilolku nie ma nic lepszego jak takie wiadomosci! Zycze Ci w takim razie udanego urlopu kochana :*
 
Witaj Szjoan :-) moim marzeniem jest trójeczka :tak: Chociaż chciałabym mieć 2 chłopaczków i dziewczynkę.

Ależ burza.... Wali piounami na prawo i lewo, a przy tym grzmi potwornie i mimo, że obok mam swojego męza, to jednak strach jest niesamowity. A dla podkręcenia atmosfery, mój ukocany zgasił światla... :confused:
 
reklama
witaj szjoan ,milo ze do nas dolaczylas:-)
jestes juz doswiadczona mamusia wiec mysle ze napewno nie raz posluzysz nam dobra rada;-)

klaudzia nie przesadzaj z ta lodowata woda na nozki bo to napewno nie za dobrze a ja jak byla na urlopie i tam byly okropne upaly to tez mialam stopy jak slonica az kostek nie bylo widac i tak sobie pomyslalam co to nas czeka jak przyjda u nas upaly:-(niestety nie znam zadnych sposobow jedyne co mi przychodzi do glowy to moze oklady ze zmoczonych recznikow ale poczekaj mam fajna ksiazke moze tam cos jest napisane
dam znac jak cos znajde
 
Do góry