reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Powinnaś mieć podpisane deklaracje do: lekarza rodzinnego, pielęgniarki środowiskowej i położnej środowiskowej bez względu na to, czy korzystasz z usług NFZ-u czy nie.
Jeśli coś się stanie, to za wszystko będziesz musiała płacić. Np. jeśli nagle się rozłożysz (czego oczywiście nie życzę!) i będą konieczne zastrzyki, to za każdą wizytę pielęgniarki w domu będziesz musiała płacić. Podobnie jest z położną - po porodzie i tak przyjdzie do Ciebie położna z przychodni i jak będzie niefajna, to też każe Ci zapłacić za wizytę. Jak będzie miła, to Ci przyniesie deklarację do domu, wypełniasz na miejscu i ona to za Ciebie złoży w przychodni. Ale różnie to może być...
Moim zdaniem lepiej to wszystko złożyć i mieć w razie czego spokój.
 
reklama
wpadamna chwilę oznajmić że słyszeliśmy naszą dzidzię przez detektor który do nas dotarł dzisiaj... i jestem najszczęśliwsza na świecie:-D
za pierwszysmn razdm trafiliśmy w miejsce....
i było słychać jakby jadący pociąg... hehe:-D

a teraz zmykam.... do później
 
jestem szczliwa.... znów czuję dzidzię tak jak czułam...
a najlepsze jest to że zaczęła się ruszać i to bardzo.... kiedy ja i D....:zawstydzona/y: no wieie...
hehe nawet się na tym skupić nie mogłam....:-D
ale jestem bardzo szczęśliwa bo wiem że już jest wszystko ok.....
dziękuję za wsparcie kochane.....:-)


He he he no widzisz trzeba było dzidzie obudzić:-D pewnie sobie smacznie spała albo ułożyła się inaczej

Ale się dziś zrobiłam:zawstydzona/y: miałam iść na badania , byłam pewna że dziś robią i pocałowałam klamke he he nie wiem jak mogłam sie pomylić jutro znowu trza rano wstać:-(
 
wpadamna chwilę oznajmić że słyszeliśmy naszą dzidzię przez detektor który do nas dotarł dzisiaj... i jestem najszczęśliwsza na świecie:-D
za pierwszysmn razdm trafiliśmy w miejsce....
i było słychać jakby jadący pociąg... hehe:-D

a teraz zmykam.... do później

Klaudzia chyba cos o pociągu pisała hm... nie pamietam co ma buyć jak serducho bije jak jadący pociąg???
 
Wszystkim po wizytach serdecznie gratuluję! Za te, które idą trzymam kciuki, chociaż na bank wszystko będzie dobrze!

A co do tego, że ma być 99% chłopców, to też uważam, że to jakas głupota! jestem jeszcze na innym forum listopad 2009 i właśnie dziewczyny dowiadują się o płci i jak na razie, to tylko u nielicznych dziewczynka, a reszta, która wraca z usg oznajmia, że synek :)poza tym u nas też chyba troszkę chłopców już wiadomo, że będzie? nie wiem więc skąd wzięli ten pomysł, że 99% urodzonych dzieci w listopadzie to będą dziewczynki :szok:
 
Witacjcie;)

dzis dostalam....krwotoku rnao i wyladowalam w szpitalu...no i wsumie do nego wracam..zaraz...przyszlam po rzeczy... dziewczny trzymajcie za nas kciuki podpbno mam tam byc przez cale wakacje zoabczy sie co to bedzie....:szok:

ehhh mam dolka napsiam do Gie-oski moj nuer zeby wam podalwa co u mnie....od czasu do czasu..


buziaki:)
 
Witacjcie;)

dzis dostalam....krwotoku rnao i wyladowalam w szpitalu...no i wsumie do nego wracam..zaraz...przyszlam po rzeczy... dziewczny trzymajcie za nas kciuki podpbno mam tam byc przez cale wakacje zoabczy sie co to bedzie....:szok:

ehhh mam dolka napsiam do Gie-oski moj nuer zeby wam podalwa co u mnie....od czasu do czasu..


buziaki:)

Trzymaj się dzielnie!!! Trzymam kciuki!
 
Witacjcie;)

dzis dostalam....krwotoku rnao i wyladowalam w szpitalu...no i wsumie do nego wracam..zaraz...przyszlam po rzeczy... dziewczny trzymajcie za nas kciuki podpbno mam tam byc przez cale wakacje zoabczy sie co to bedzie....:szok:

ehhh mam dolka napsiam do Gie-oski moj nuer zeby wam podalwa co u mnie....od czasu do czasu..


buziaki:)

Trzymajcie się w dwupaku przez conajmniej 10 tygodni - a ja / my trzymamy za was kciuki :) buziaki
 
reklama
Do góry