reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Passingby ale nowinka, gratuluje podwójnie.
Sylaba-witamy.
Kasiiulek- to super, ze wszystko w porządku.
Ja mam wizytę za tydzień, oby też wszystko było w porządku, czego życzę zresztą wszystkim nam! :tak:
Pozdrowionka.
 
reklama
Czesc kobiety, jestem po.
Generalnie nie wiem czy sie cieszyć czy smucić...
Po pierwsze - JEDEN pęcherzyk czyli jedno dziecko :(
Po drugie pęcherzyk jest i ma wielkość 8mm (spory)
Po trzecie nie ma jeszcze echa zarodka ani akcji serca - niby na tym etapie jeszcze moze nie być.
Po czwarte - nie widać pęcherzyka żółtkowego - to zła wiadomość
Po piąte - przy taki przyrości ebety mam być spokojna
Po szóstw - następna wizyta 8 kwietnia
 
passingby - napewno bedzie dobrze, a w ktorym jestes tygodniu od ostatniej @? Nie zrozum mnie źle ale ja bym na Twoim miejscu poszła do innego lekarza z dobrym usg tak za tydzień, nie dlatego ze myśle ze cos moze byc nie tak, ale serduszko powinno sie pojawic na dniach a do 8 kwietnia to strasznie duzo czasu, po co sie martwić
 
Witam wszystkie zafasolkowane! ja również mam termin na listopad ale jutro dowiem się czegoś więcej bo ide do gina. Jestem w szóstym tygodniu ciąży i narazie czuję się świetnie, żadnych mdłości:tak:
 
passingby - napewno bedzie dobrze, a w ktorym jestes tygodniu od ostatniej @? Nie zrozum mnie źle ale ja bym na Twoim miejscu poszła do innego lekarza z dobrym usg tak za tydzień, nie dlatego ze myśle ze cos moze byc nie tak, ale serduszko powinno sie pojawic na dniach a do 8 kwietnia to strasznie duzo czasu, po co sie martwić

Dziękuję :) za troskę. Poczytałam sobie i:
Mój pęcherzyk ma 8mm, zarodek i serce powinno byc widac po osiagnieciu przez pecherzyk 10mm (za trzy dni) a patologia jest gsy nie ma go do 25mm czyli za dwa i pol tygodnia do 3,5 tygodnia (przy założeniu wzrostu 0,6 mm dziennie). Nie bede latak do lekarza i na usg. Zakladam ze wszystko jest dobrze, beta ładnie rosnie (3470 na wczoraj), bede ja sprawdzała raz w tygodniu.
 
A ja mam pęcherzyk 14mm - 21 dni od zapłodnienia i nic nie widać! No i znowu zaczynam się martwić!!!!! :-(
 
A ja mam pęcherzyk 14mm - 21 dni od zapłodnienia i nic nie widać! No i znowu zaczynam się martwić!!!!! :-(
Nie martw się!! patologia jest gdy nie widac po 25 mm :) a nie 14mm, masz spory pecherzyk ale ciaze niska (ja dzis mam 21 dni po zaplodnieniu a jaki maly pecherzyk) wiec zarodeczek jeszcze malusi :) a wierz mi serducho bedzie walilo i u ciebie i u mnie i u wszystkich listopadowek :)
 
reklama
Mam nadzieję, że masz rację! Na kolejne usg idę za dwa tygodnie i chyba zwariuję do tego czasu!!!
Chyba ktoś powinien zabrać mi komputer na czas ciąży, bo tylko dobieram sobie do głowy najgorsze scenariusze!
 
Do góry