reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2009

Mam nadzieję, że masz rację! Na kolejne usg idę za dwa tygodnie i chyba zwariuję do tego czasu!!!
Chyba ktoś powinien zabrać mi komputer na czas ciąży, bo tylko dobieram sobie do głowy najgorsze scenariusze!

Głupia głupia :) ciesz się ciążą :) Ja właśnie postanowiłam to robić!! Od dziś, od tej chwili - carpie diem - co ma wisieć nie utonie :)
 
reklama
Passingby chyba jesteśmy na podobnym etapie ciąży - ja miałam wczoraj 21 d.od zapł. Masz rację - od tej pory tylko się cieszę ciążą i kończę z czarnymi myślami!!!!! :-)
 
Hej dziewczynki:)
Nie było mnie długo a to przez prace i przez to,że po pracy cały dzień śpię:tak:
w piątek mam wizytę u lekarza myślę ,że moze będzie juz cos widać...tzn mam nadzieję.
Buziaki wielkie:rofl2:
 
Wiem co chciałybyście usłyszeć, ale niestety jest jeszcze za wczesnie na serducho, ale……..

Pęcherzyk ciążowy jest tam gdzie trzeba- W MACICY !!!!!! yeahhhhhhh :biggrin2:

Jest umiejscowiony wg doktora w dobrym miejscu czyli gdzieś na górze chyba (nie wiem dobrze, bo nie słuchałam - jestem oszołomiona).

Do domu dojechałam cało- NA ZIELONYM ŚWIETLE :D

Pęcherzyk ciążowy ma 0,96 cm i jest odpowiedniej wielkości jak na czas trwania ciąży.

Pozatym jest wypełniony pęcherzykiem żółtkowym, ale zapomniałam spytać czy skoro jest ten żółtkowy to czy to znaczy, że na bank będzie serce za tydzień ???……. Może Wy wiecie coś na ten temat ?


Mam narazie dalej brać Duphaston i jesteśmy umówieni na środę na 18 30 :biggrin2:

PS. Miałam „widza” w szpitalu -studenta, który oglądał moje badanie usg :biggrin2: A już się bałam, że będą mnie filmować, bo jak przyszłam to telewizja z kamerami wychodziła z gabinetu :-D:szok:

Dziękuję :) za troskę. Poczytałam sobie i:
Mój pęcherzyk ma 8mm, zarodek i serce powinno byc widac po osiagnieciu przez pecherzyk 10mm (za trzy dni) a patologia jest gsy nie ma go do 25mm czyli za dwa i pol tygodnia do 3,5 tygodnia (przy założeniu wzrostu 0,6 mm dziennie). Nie bede latak do lekarza i na usg. Zakladam ze wszystko jest dobrze, beta ładnie rosnie (3470 na wczoraj), bede ja sprawdzała raz w tygodniu.

Ja dziś mam 22 dzien od zapłodnienia.
Pęcherzyk ciążowy 0,96 cm czyli 9 mm z kawałkiem tak? :-)
Zobaczymy czy za tydzień coś będzie widać.

A ja mam pęcherzyk 14mm - 21 dni od zapłodnienia i nic nie widać! No i znowu zaczynam się martwić!!!!! :-(

To masz ogromniasty pęcherzyk, moja ciąża od zapłodnienia jest od twojej starsza o 1 dzień i ma w porównaniu do Ciebie tylko 0,96 cm.

Za tydzień będzie coś widać !!!! Mówię Ci :-)
 
hej ja dzis powiedzialam kolezankom z pracy i kierowniczce :D <dalam zaswiadczenie> pani kierownik usmiechnela sie i powiedziala "to dlatego taka zmeczona ostatnio bylas" :) mowila ze musze zmienic dzial ze dowie sie czy moge pracowac w dotychczasowych warunkach :) ogolnie jestem juz szczesliwa i ze wszyscy wiedza :) w piatek ide zrobie badania krwi i moczu a w sobote na wizyte :) i zaloży mi już lekarz karte ciaży i bede wtedy LEGALNA CIEŻARNA ;) hehehhe
pozdrawiam
 
Passingby - Świetne nastawienie, napewno bedzie wszystko dobrze:tak:
Bura - nie martw sie, juz niedługo zobaczysz serduszko
Olcia - super ze jest ok, i nie martw sie serduchem, jak widac jeszcze duzo dziewczyn musi poczekac na ten moment
To czekanie najgorsze:baffled: Ja juz sie nie moge doczekac piatku kiedy bede miala wizyte ale teraz sie zastanawiam czy bedzie juz cos widac:confused: czy tylko 100 zl wydam na darmo:dry:

Dziewczyny serduszko rozwija sie ok 22 dnia od zapłodnienia, tak?

Ja sobie obliczyłam ze dziś jest 35 dzień od zapłodnienia, juz chyba powinno być coś widać w piątek:confused:
 
Dobre wiesci przynosze plod sie rozwija ma 0,99cm serduszko tez bije ;)takze wszytsko odpowiada 7tygodniowi ciazy
Mam kontrole za 10 dni,plamienie tez sa nadal,takze dla tych wszyaskich listopadoweczke ktore sie martwia,glowa do gory ,bedzie dobrze
pozdrawiam
 
Dobre wiesci przynosze plod sie rozwija ma 0,99cm serduszko tez bije ;)takze wszytsko odpowiada 7tygodniowi ciazy
Mam kontrole za 10 dni,plamienie tez sa nadal,takze dla tych wszyaskich listopadoweczke ktore sie martwia,glowa do gory ,bedzie dobrze
pozdrawiam

Super kochana !!!
Niecały centymetr i serduszko już bije ???
To dlaczego u mnie jeszcze nie bije? (0,96 cm)
 
reklama
Do góry