reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2009

mama no w tym przypadku brak @ byłby wskazany ;-)

polaa
spokojnie melisę wypij przejdzie zobaczysz :tak:

a tutaj pochwalę się naszą zimą:

DSCF7553.jpg


naszą jarmarczną choinką (szpic krzywo jak diabli ;))

DSCF7558.jpg

choinką Patrysi:

DSCF7567.jpg


choinką wykonaną przez Pati osobiście;)

DSCF7560.JPG

ozdobami z masy solnej (spaliłam na maxa)

DSCF7557.JPG
 
reklama
wstaliśmy.D międzyczasie wrócił z pracy i wiecie co?? dostał od szefostwa 500 zł na święta i dla Igigo ciastoline i książke z Krecikiem taka grubą wielką:szok:jestem w szoku bo zaskoczona jak diabli :-) ale super:-)

ok lece mleko z miodem wypić :-) D pojechał na spotkanie z Mikołajem,a po choinke idzie jutro rano z Igim:-)

kurde Igi cos pokasłuje nie podoba mi sie to grrrr
 
Aga sliczna choink

Cleo zdrówka życzę i gratuluje niespodzianki

U nas zagościło zapalenie oskrzeli. Poszłam z nim do lekarza, bo mu kaszel alergiczny drugi tyzień nie przechodzi a tam zapalenie. Nieźle :-( na razie bez antybiotyku, z kontrolą za tydzień czyli na moje antybiotyk za tydzień, bo jeszcze nie widziałam by komus zapalenie oskrzeli samo przeszlo :baffled:
 
Hej, ja na szybciutko, bo weny nie mam na nadrabianie, przepraszam:zawstydzona/y:

Blaty upiekłam, wyszły super;-) aż się chce w tej kuchni siedzieć. Jutro od rana działamy, najpierw A na rynek po warzywa, ja "walnę" jakieś ciasto, potem razem na zakupy (cholera, ile można?:wściekła/y:), później zamykamy się w domu i pracujemy w kuchni echh:-D


Cleo super szefostwo, A dostał 200 zł i też się cieszę:tak:

Aga super choinka i ozdoby:tak:

Kilolku zdrówka!

Polusiu kochana, nie denerwuj się tak, bo fasolka czuje:tak:


Tyle ile dałam radę wyłapać przelatując posty, buziaczki!
 
No widać, że święta za pasem, bo mało piszecie;-);-):-D:-D
Aga - zima cudo, choinki superzaste
Cleo - wow, nieźle szef wcielił się w św. Mikołaja;-)
Polaa - hormony buzują ojjj ostro
Kikolek - zdrowia, zdrowia, zdrowia!!

Mnie powoli wqrw przechodzi, hormony mną żądzą i tyle..., szlag mnie też bierze, bo niby święta to taki luz, a u nas jak tradycja każe choroby.:wściekła/y::wściekła/y: W sumie zdani jesteśmy na siebie, a że ja udup... rankiem i po południu wszystko nam idzie jak po grudzie, w końcu kiedy powiedziałam , że z miłą chęcią bym odwołała święta, wrzuciłam na luz.;-);-):-D
 
reklama
Aga sliczna choink

Cleo zdrówka życzę i gratuluje niespodzianki

U nas zagościło zapalenie oskrzeli. Poszłam z nim do lekarza, bo mu kaszel alergiczny drugi tyzień nie przechodzi a tam zapalenie. Nieźle :-( na razie bez antybiotyku, z kontrolą za tydzień czyli na moje antybiotyk za tydzień, bo jeszcze nie widziałam by komus zapalenie oskrzeli samo przeszlo :baffled:

kilolku współczuję Igor ma początki zapalenia płuc odwiedziłam 4 pediatrów i dopiero 4 nam pomógł (prywatny oczywiście...:wściekła/y:)
a masz inhalator?? może inhalacje mu rób chociaż z samej soli fizjologicznej

marta poka poka rudą kocicę;-)

dziunka cleo fajny taki dodatkowy zastrzyk gotówki:tak::tak:
 
Do góry