reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2009

reklama
Dziunka nie ten wątek babo:tak:zaraz moderatorki Cie / nas pogonią;-)
ale odpowiem... tak mamy wszystkie za sobą + pneumokoki . Jezeli teraz na pneumo chcesz zaszczepic to jest jedna dawka i za pozno nie jest
 
Banana może ciaza?;-)
?

ciazy raczej nie podejrzewam, biore pigulki, poza tym jak bylam w ciazy to na starcie odrzucilo mnie od palenia,a teraz popalam i mnie nie odrzuca.
pogoda na pewno nie pomaga, teraz zaczelo padac. druga po poludniu, a ja siedze przy zapalonym swietle, bo ciemno w domu. mloda spi. wypilam inke z magnezem i mi troche lepiej. doslownie tak mnie telepao w srodku,ze wstawilam dlonie,zeby sprawdzic czy sie trzesa:-D ale nie. mam wewnetrznego parkinsona



edit: teraz u nas urwanie chmury, niebo czarne i wieje jak u kilolka. masakra
 
Ostatnia edycja:
no więc pojawiłam się i zniknęłam ;-) jako to wiewióry, a tak na serio, byli u mnie rodzice i mieliśmy baaardzooo intensywny tydzień, na szczęście pogoda dopisała, Eli zadowolona z szaleństw z dziadkami, teraz odliczamy czas do świąt a potem luty i wypad do PL :-) ja też muszę zaszczepić małą na pneumo
 
Hej Dziwczyny :))
Wróciłam dzisiaj do domu:tak: wszędzie dobrze ale w domu najlepiej:tak::-) jestem wykończona podrożą, Kuba też, ale był grzeczny cały lot:tak: Nie nadrabiam Was bo nie mam siły:no::zawstydzona/y:

Maxwell urodziła???
 
Hejka:-)
Polaa, niestety, jeszcze nie:-(;-) Martusia ma czas - stwierdziła..Fajnie, że już wróciłaś!:tak:
Dziunka, my jeszcze przed bilansem (stwierdziłam, że pójdę z Marysią przy okazji pierwszego badania Martusi)..szczepienia, które założyłam, mamy wszystkie..

Kurcze, ale mam lenia..mój usypia Marysię, a ja nadrabiam wątki..;-)
 
reklama
UWAGA Mam prąd!!!!!!!!
Trzy dni bez prądu, to był Meksyk

Anawawka ja po tych trzech dniach doszłam do wniosku, że mieszkam na koncu świata :-)

To Wam uprzejmie donoszę że Antek znowu zabrał się za Martolinkowy modem :szok: i jest bez internetu :-(

Ja ogarniam nasze kąty, biorę się za pranie i walczę z gorączką Pawla po tym szczepieniu na pneumokoki

Jesli się Dziunka nie myle to jeszcze możesz na pneumokoki szczepić do 34 miesiąca życia
 
Do góry