reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2009

Piekknie te wasze pociechy mowia, u nas na razie slabiutko, ale bede czekac

Dziunka szkoda ze Was nie bedzie :((((

Pawel ma prawie 38 goraczki grrrrrrrrrrrrrr, moze ja lepiej nie bede tego komentowac i poczekam do rano co z tego wyniknie. Tylko musze byc jutro w pracy i to po 7. Mam nadzieje, ze tejsciowa sobie z nim poradzi. W dzien mowila ze go przez 1,5 godz na rekach nosila bo sie z placzem obudzil po godzinie snu :(((((

Na czwartek mamy zaproszenie na popoludniowa kawe urodzinowa do pawla kuzynki, no i co ja mam jej kupic 3 klasa RATUNKU!!!!

Dpdam, ze tak wymeczone i wyplakane dziecko za rada tejsciowej mialam polozyc o 19. Wiec polozylam o 19.30 (mysle moze faktycznie padnie) i co? do 21 spiewalam, opowiadalam i ..... cuda na kiju :baffled::baffled::baffled:

kilolku zdrowa jestes chociaz po tym przemoknieciu????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
martolinkka ogladalalismy :))))

oczywiscie Bartek zabiera wedki :) - bedziemy mialy co jesc hihihihihi

domek maly ale co nam wiecej trzeba na dwie noce, tylko miejmy nadzieje ze na to truskawkobranie jest blisko :)

Kkilolku a Ty masz prawko????
za te dojazdy rowerem z dziecmi to ja cie normalnie podziwiam, a co twoj maz na ta dzisiejsza ulewe i twoje przemokniecie??? Moj by mi chyba nie dal tak sie meczyc (mam nadzieje)
 
martolinkka ogladalalismy :))))

oczywiscie Bartek zabiera wedki :) - bedziemy mialy co jesc hihihihihi

domek maly ale co nam wiecej trzeba na dwie noce, tylko miejmy nadzieje ze na to truskawkobranie jest blisko :)

Kkilolku a Ty masz prawko????
za te dojazdy rowerem z dziecmi to ja cie normalnie podziwiam, a co twoj maz na ta dzisiejsza ulewe i twoje przemokniecie??? Moj by mi chyba nie dal tak sie meczyc (mam nadzieje)
nie mam prawka ani samochodu. A. się specjalnie nie przejął.
 
moje dziecko zaczyna jeść :D
wczoraj zjadł 4 paluszki rybne, budyń,od taty obiad wysępił szok szok szok a dziś rano ze mną zjadł zapiekanki z piecyka:-) a tyle czasu na nic go namówić nie mogłam...

a tak w ogóle to dzień dobry :-D
 
hej Cleo, hej dziewczyny...
Poranna akcja "siki" zakończyła się woreczkiem, zobaczymy co wyjdzie... Jeszcze muszę zaraz zanieść do przychodni, a na 10 przychodzą monterzy od szafy także będziemy chyba z Alutką uwięzione w jednym pokoju żeby im sie nie kręcić.

Ala zasmarkana strasznie, gluty jej spływają wiec kaszle non stop. Macie na to jakiś sposób ?

Cleo - fajnie że zaczął jeść :). Strasznie się tym maluchom zmienia - Ala stala się np. mięsożerna :). Wczoraj wsunęła talerz kaszy gryczanej z sosem ze schabem i fasolką szparagową, na śniadanie mussli z mlekiem a na kolację kasze mannę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie:tak:
Cleo barwo dla Igorka:tak:moze sie rozkreci jeszcze tak , ze zatesknisz za niejadkiem:tak:
Agrafka u nas pomagało jedynie nieustanne odsysanie frida

u nas poranek cieply wiec zaraz wychodzimy
 
Do góry