reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2009

reklama
Dziewczyny TATA WRACA NA SWIETA!!!!!!! Samoloty wojskowe nie lataja!!!!!! HURRRRRRAAAAA! Prawdopodobnie poleci dopiero po swietach lub moze nawet po nowym roku :) Faktu ze tak czy siak poleci to nie zmienia ale przynajmniej bedzie z nami na swieta :-) :-) dziekuje za wasze trzymanie kciukow ;-)
 
dziewczyny tata wraca na swieta!!!!!!! Samoloty wojskowe nie lataja!!!!!! Hurrrrrraaaaa! Prawdopodobnie poleci dopiero po swietach lub moze nawet po nowym roku :) faktu ze tak czy siak poleci to nie zmienia ale przynajmniej bedzie z nami na swieta :-) :-) dziekuje za wasze trzymanie kciukow ;-)
super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
No to prezent świąteczny najlepszy z najlepszych. SUPER !!!!

Aaaa ryba po grecku.... wiedziałam, że po coś ten urlop wziełam. Idę warzywa wstawić.
 
hehe:p ja wlasnie robie rybe po grecku pawel zasnał w piekarniku babka sie piecze :D taka zajeta swietami ze zapomnialam o obiadzie dzis :D haha dobrze cos w zamrażalce bylo ;-) na 14.45 na szczepionke :o

Paweł śpi w piekarniku a babcię pieczesz? no ładnie!

Dziewczyny TATA WRACA NA SWIETA!!!!!!! Samoloty wojskowe nie lataja!!!!!! HURRRRRRAAAAA! Prawdopodobnie poleci dopiero po swietach lub moze nawet po nowym roku :) Faktu ze tak czy siak poleci to nie zmienia ale przynajmniej bedzie z nami na swieta :-) :-) dziekuje za wasze trzymanie kciukow ;-)

SUPER!!!
 
KLAUDZIA AŻ MI SIĘ BUZIA UŚMIECHNĘŁA...CUDOWNIE!!!!!!!!!!

Dziewczyny gdzie jest ptrzepis pierników, który robiłycie? pomozecie? bom ja jeszcze sniadania nie jadła i nie chce mi sie szukac ;/
 
po pierwszym szybkim przeczytaniu posta myślałam ze Pawełek zasnął w piekarniku :D:D:D
KLAUDZIA dla Ciebie i dla Twoich bliskich najlepszy prezent jaki moze być :) jednak na coś sie ta zima przydaje ;p moze teraz poczujesz magie świąt :):)

A my dzisiaj serie wypadków mamy......i oby ich koniec..... rano mały wlazł na kanape po czym chciał zejsc na stojąco i zrobił krok.....kanapy brakło odbił sie klatką piersiową od ławy i runął na podłoge - wszystko w locie oczywiscie........myślałam ze zawału dostane - a ja obok siedziałam z głową w szafie czegos tam szukając i odwróciłam sie jak moje dziecko robiło ten nieszczęsny krok i było juz w powietrzu...........MASAKRA a niedługo poźniej wyrżnął głową w kant grzejnika.......super ;/;/ poki co siniaków i guzów brak. Do tego mamy nowy ząbek, a mały przestawia sie chyba na jedno spanie popołudniowe od 12 do 14. Zobaczymy, juz któryś dzien z rzędu tak jest ale nie wiem czy faktycznie sie przestawia czy to przez te zęby.....
 
Klaudzia - niech żyje zima!!!!!!!!!!! HURRA;-):-D:-D na coś się przydała taka pogoda;-)
a ja Kasiiuli wpis przeczytałam i wyszło mi , że Paweł śpi w piekarniku... tylko co z tą babką?? :-D:-D:-D
Ulenka - ja nie pomogę, bo nie robiłam..., coś mi się wydaje , że są w smaczkach...
 
reklama
Do góry