reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Pathanka - pocieszę Cię, że u mnie to samo...
Dziunka - kobieto co Ci, że mdlejesz?? Zatrucie czy inszy przemarsz wojsk.
Klaudia - trzymam kciukasy za śnieg ;-);-), oby , oby.... Miód z mlekiem polecam na szybko, bo lekarstwa to wiadomo i oczywiście tonę czosnku.
Kasiiula - u mnie tak samo, ja sprzątam w jednym kącie, a kobitki w drugim rozwalają ... robota głupiego... a bunt dwulatka może trwać i trwać, przybierać różne formy...:zawstydzona/y:Hanka nie dość, że becy o byle co, to się obraża, rzuca wszystkim na oślep ..:szok:
Kirakold - dzięki i przekazuję też całusa soczystego od Gosiaka!:-D
 
reklama
Agrafko, biedulko kochana!!!A powstzrymujesz ją i mówisz nie wolno kochanie, bo mamusię boli, można dawać tylko buziaczki, o takie (i tu dajesz buziaka)?

Klaudziu przytulam mocniutko!!!

Anawawka okres, i to tydzien szybciej:wściekła/y:
 
Agrafka - Hanka też niechętna do całusów, za to Gocha ślini mnie na maxa:-D, ale gryzie też i to czasami nieoczekiwanie w ramię... mówię jej, że boli, ale ... nic to nie daje..
Dziunka - współczuję więc lotów okresowych, miałam znajomą, która też tak cierpiała podczas... ratowały ją odpowiednio wcześniej zadane zastrzyki...
 
Ja chcę iść do ginekologa, ale nie ma szans się dostać. Ten co mi prowadził ciąże z Asią ponoc PIJE, a niby taki dobry lekarz, szkoda. DO innego mnie nie chcą umówić co dla mnie jest kompletną bzdurą, dlatego że mam już swojego i do niego mam iść, koniec, kropka. Mój taki fajny lekarz co prowadził ciążę z Julką przeniósł się do innego miasta i za daleko.
Jest jeszcze wyjście - póki co prywatnie, ale nie stać mnie.
W styczniu endokrynolog 70 zł, usg tarczycy 60 zł, okulista (cala nasza trójka) 60 zł razy 3, nowe okulary ALBO szkła kontaktowe jak się uda dostac na naszą wadę. A do tego Julia urodziny.
 
Dziunk kurcze przyjezdzaj!!!! Mikołaj u mnie był dla Twoich dzieci!!!!:tak:koniecznie. Dla nas nic nie przyniosł- tylko pomidorowa:-D
wrociłam wlasnie z prezentowych zakupoów... zostały w bagazniku bo kapusta i młody zajeły mi obie rece. Moze dzis jeszcze bigos zrobie
 
cześć laseczki
jeszcze dzisiaj tylko troszkę luzu i od jutro gotowanie choinki ubieranie etc etc
powiem że noc dzisiejsza u Igorka troszkę lepsza oby już było lepiej

Kinguś
zdjęcie REWELACJA hahahaha :-):-)

Czesc Dziewczyny dawno mnie nie było <pewnie i tak nei zauwazyłyscie ;P >

Kasia to taki dżołk jak mniemam hahahahahahaha

Amój Alusiak całusów nie daje.. Czasem się przytuli - jak ładnie poproszę :), ale przeważnie jak się do mnie zbliża z podejrzanym uśmiechem to znaczy że chce ugryźć. Np. w nos....

tak tak :) nawet ostatnio udaję że płaczę, ale ona też wtedy zaczyna płakać... :)

agrafka u nas z gryzieniem to samo natomiast jak ja udaję że płaczę to moje dziecko się śmieje.... myśli że to taka super zabawa ech...

Klaudia
3 mam kciuki za tatę

kilolku
będę mocno kibicować ci od stycznia

anawawka
jestem pełna podziwu dla suwaczka szybko ci idzie...
 
reklama
Do góry