reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2009

Witam niewyspana i zmarnowana. Dziś noc spedziłam na kibelku z miska w reku fujjjjj. Mam nadzieje ze to tylko zatrucie i za kilka godzin bede jak nowa, jestem przerazona mysla ze to jelitowka i ze mala mi sie zarazi. Moj N poszedl do pracy a ja mała do babci na dół zaniosłam zeby kontaktu ze mna nie miala. Ale mam stresa, boje sie potwornie, cholera jasna na same świeta wrrrrrrrrrrrr Ide spać , do uslyszenia
 
reklama
Witajcie!!! Wczoraj reanimował mój system Etny brat- dzielny komputerowiec :) Etna zadawała mi jakies dziwne pytania odnosnie partycji , czy jakos tam a ja kompletnie zielona,System zresetowany :)
u mnie juz posprzatane , tylko lazienka. Od jutra wielkie gotowanie :)
 
Czesc Dziewczyny dawno mnie nie było <pewnie i tak nei zauwazyłyscie ;P >
u mnie ciezko ja chora :/ ledwo chodze :( Pawliś lepiej spi cale nocki <pochwaliłam wiec pewnie dzis wstanie ;P> świat nie czuje dzis idziemy wkońcu na szczepionke eh mam nadzieje ze mi nie ucieknie ;] pozatym jest stasznie nie grzeczny wszedzie łazi i wogole ;P nawet Babcia mowi ze starsznie sie zmienił przez ostatnie dni ;P diabeł jakis wlazł w mojego synka a kysz ;P
ja pracuje non stop :/ ale na szczescie wolne na świeta to odpoczne ... wczoraj robilam rajd po miescie w poszukiwaniu prezentów no i mam wsyztsko !!! tylo dla siostry cos jeszcze kupic musze ale o tym bede pisala na zakupach ;)



Cleo ZDROWIA!! SMECte wes moze
Kilolku ty to jestes obrotna :D:D
Katrenki zdrówka Amelce
Aguś Igi ospe ma? super przejdzie teraz pozniej nei bedzie mial :)
eh

zdrówka wam wszystkim dzieciaczki i mamusie :*
 
Katrenki - zdrowia i wyrozumiałego szefa...
Cleo - super, że w Makowie tacy wyrozumiali, mam nadzieję, że Ci przejdzie... i pieniądze się znajdą na wypłaty dla pracowników :wściekła/y:
Wiewióra - dobrze, że małżon ma pracę, szkoda tylko , że tak daleko od WAS... sytuacja XXI wieku wrrr
Kingula - mam nadzieję, że pozostałe zęby będą wychodzić bez problemu.
Kikolek - ale masz przeżycia w tej szkole .... co za kraj i nowe obyczaje.
Ilona - zdrowia!!!
Martolinka - witamy wśród forowiczek ;-), super, że się udało postawić kompa do pionu.
Kasiiula - pustki tu ostatnio, nie mam co rankiem czytać;-);-), widać, że choroby szaleją i kobitki przygotowania do świąt robią... Pawlisia roznosi zapewne energia...niestety moją też i dziś znów jestem zombie.

Dziś rankiem o 4 skoro świt, Gośka postanowiła nam zrobić pobudkę, potem zaczepiała tatę, jak wstałam o 5:30 i małżon też poszedł do kuchni zaczęła wrzeszczeć "Tata chodź!!!" A myślałam, że je wymęczyliśmy wieczornym spacerkiem... Chyba bardziej siebie...ehhh dzieci i ich energia.
 
Witamy dawno mnie nie było coś ostatnio doba za krótka dla mnie padam na pysk. JAsiek raz nocka dobra raz katastrofa.


Wszystkim mamuśkom i dzieciaczkom juz teraz życzę WESOŁYCH ŚWIĄT :-D
I ZDRÓWKA DLA WSZYSTKICH CHOROWITKÓW.
 
Katrenki ZDROWIA dla malutkiej!!!

Cleo usmiałam się z tego sedesu na plecach:-D zdrówka kochaniutka!

Etna no właśnie nie dojadę:-(jakoś nigdy się spotkac nie możemy:-(

Kingula super fotka :-D moja to wyawala ciuchy Julki i do szafki włazi cała a potem krzyczy że wyjść nie może:-D

Ilona Kochana, ja tak przerzygałam jedna wigilię, chyba trzy lata temu. Rodzina przywiozła prezenty do nas, Julia miała do tego ospę, a na sama kolację jakoś udało mi się usiąść przy stole z miską na kolanach:dry: a zatrułam się PIWEM - pół szklanki, wypitym dzień wcześniej. Nie dość tego to mi się po tym piwie film urwał! Po pół szklanki, szok:szok:

Marta no to SUPER że już masz kompa. Mi się wczoraj konto skończyło:zawstydzona/y:

Kasiu ZDROWIA !!!!


WSZYSTKIM INNYM DZIECIACZKOM TEŻ ŻYCZE ZDROWIAAAAA!!!!I MAMUSIOM TAKŻE!


Ja leżę na biurku prawie, nie wiem jak do pracy dojechałam, ledwo po schodach weszłam, po prostu prawie mdlałam:-( teraz już ciut lepiej, ale może uda mi się wolne wziąć, choć nie wiem bo na razie żadna inna pracownica się nie stawiła, a pracujemy od 9:cool:a to auto komuś nawaliło, a to co innego:wściekła/y:
 
ja oszaleje !!
chodze ogarniam co moge a pawel chodzi za mna i rozwala !! o boshe ... wsadzilam do krzesełka i dałam kanapki to jadl slicznie mialam chwile "luzu" i ogarnełam wiecej :D tylko pilnowac musialam bo jak pies obok siedział Pawła to ten karmił go swoimi kanapkami ehhhhhhhhhhhhhhhh trzeba miec oczy na około głowy ;P a podobno bunt 2latka GORSZY JEST :szok::szok::szok::szok: wyjezdzam gdzies za rok :-D:-D:-D sama :-D:-D:-D
 
jeju dziewuchy nie chorowac!!!:) swietowac:) zycze wam szybkiego powrotu do zdrowia, i wam i maluszkom:)

co do strojow galowych to swiat sie skonczy jak dziecko nie bedzie mialo bialej koszulki i porzadnych spodni/spodniczki? ble ja bym sie nie przejmowala;) i olac luznym sikiem system:) (nie nie jeszcze zadnych procentow;))

jakbym nie mogla to juz wam zycze WESOLYCH SWIAT! I SZCZESLIWEGO NOWEGO JORKU!!! I OBSLINIONY CALUS OD IGNASIA:)
 
Witam sie z rana....


Tata mi dzis pojechal.... jestem zalamana. Spadlo chyba 30 cm sniegu wiec jest jeszcze szansa ze nie wyleci na swieta tak powiedzieli oficerowie ktorzy przyjechali zawiezc tate na lotnisko. Oby oby!!!!
A ja chora, cos czuje ze zapalenie oskrzeli.... no ku*** jak nie urok to..... do lekarza sie nie dostane oczywiscie bo drogi zasypane, a nie mam samochodu. Autobusy w mojej okolicy na 100% nie beda jezdzic. Cudownie poprostu.A ja sie poce jak swinia, od 3 dni goraczka mi nie spada z 38,5. a rownoczesnie mam gesia skorke. Olivera nie mam komu podrzucic bo rodzinka w pracy a znajomi zajeci swietami.

Do tego wszystkiego musze zajsc do banku i kupic prezent synkowi przyjaciolki bo dla Oliverka ma mi dzis podrzucic i szczerze mowiac nie wiem za co i jak to zrobic.... :(

Dol na maksa.


Dziewczyny ja tez zycze duzo zdrowka dzieciaczkom i mamusiom! :*
 
reklama
ja oszaleje !!
chodze ogarniam co moge a pawel chodzi za mna i rozwala !! o boshe ... wsadzilam do krzesełka i dałam kanapki to jadl slicznie mialam chwile "luzu" i ogarnełam wiecej :D tylko pilnowac musialam bo jak pies obok siedział Pawła to ten karmił go swoimi kanapkami ehhhhhhhhhhhhhhhh trzeba miec oczy na około głowy ;P a podobno bunt 2latka GORSZY JEST :szok::szok::szok::szok: wyjezdzam gdzies za rok :-D:-D:-D sama :-D:-D:-D

Hehe, u nas to samo:-D a Julka Asi pomaga, a co! Wiesz młody już zaczął 2 r.ż to mo że to już czas na bunt:-D

jeju dziewuchy nie chorowac!!!:) swietowac:) zycze wam szybkiego powrotu do zdrowia, i wam i maluszkom:)

co do strojow galowych to swiat sie skonczy jak dziecko nie bedzie mialo bialej koszulki i porzadnych spodni/spodniczki? ble ja bym sie nie przejmowala;) i olac luznym sikiem system:) (nie nie jeszcze zadnych procentow;))

jakbym nie mogla to juz wam zycze WESOLYCH SWIAT! I SZCZESLIWEGO NOWEGO JORKU!!! I OBSLINIONY CALUS OD IGNASIA:)

Za całusa dziękuję:-D
A co do strojow - dla mnie się świat nie skończy,ale obawiam się ze Julka czuła by się kiepsko gdyby jako jedyna nie była przebrana.
 
Do góry