reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2009

reklama
CZEŚĆ LASECZKI!!!!!!!!!!!!

Ale sie za wami stesknilam :)))

Moj net wyzional ducha, po 4 dniach usilnych staran powstał, działa

U nas bez zmian praca, dom praca

Bartka ostatnio malo co widuje, jakis nawal pracy ma, a ja tez z roboty padnieta wracam

Maly zaczyna pełzać i moze bedzie raczkowal - lepiej pozno niz wcale, bo chodzenie idzie mu migusiem, jak tylko ktos trzyma chociaz za jedna reke to pedzi

Mamy jeden zabek wiecej (w bolach strasznych) i nastepny juz tez na wydaniu :p
 
Witam, u nas nocka spokojna, mała broi , ja musze ogarnac mieszkanko, siebie bo dzis wpadnie do mnie koleżanka-hmm dawna przyjaciółka z która nie rozmawiałam 4 lata :szok::szok: Chyba kontakt sie odnowił, chociaz i tak mam do niej dystans. Czas pokaże. Pózniej razem idziemy na kulki-dla dzieci, zobacze czy Majka w ogóle bedzie chceiała wejsc i sie pobawić. Zdam relacje jak wróce. Miłego dnia
 
Dziewczyny powiedzcie ile mam czekać na przelew? Babka ma na 100% w innym banku konto .Wczoraj o 21 przelała.A ja nadal nic nie mam na koncie od niej.. ;/ Myślałam,że o 8 już robią pierwsze przelewy na konto
 
Dziewczyny powiedzcie ile mam czekać na przelew? Babka ma na 100% w innym banku konto .Wczoraj o 21 przelała.A ja nadal nic nie mam na koncie od niej.. ;/ Myślałam,że o 8 już robią pierwsze przelewy na konto
zalezy jeszcze ktore to banki.... bywa tez 2 dni robocze,niestety :/
 
Ostatnia edycja:
Witam
nie mogę się wyrobić żeby coś naskrobać co zasiądę do kompa to ten mały terrorysta zaraz mnie woła to znaczy jęczy, kwęka normalnie już sił brak
zastanawiam się kiedy on normalnie zacznie spać
jeszcze do tego włazi w kąty i trzeba go z stamtąd wyciągać bo zaraz jest bam i wrzask
zastanawiam się też nad przerwą między jego górnymi jedynkami czy u Waszych dzieci też tak jest ?
ja już niepamiętanym jak to było 20 lat temu u starszych moich dzieci

Normalne :)

Dziewczyny powiedzcie ile mam czekać na przelew? Babka ma na 100% w innym banku konto .Wczoraj o 21 przelała.A ja nadal nic nie mam na koncie od niej.. ;/ Myślałam,że o 8 już robią pierwsze przelewy na konto

Nawet dwa dni kochana, także cierpliwości :) A jak chcesz wiedzieć szybciej niech Ci na maila wyśle potwierdzenie przelewu z banku.


Dziewczyny sama nie mam pieniędzy ale pojadę dziś do Rossmanna i nakupuję im kosmetyków i tam co jeszcze potrzebują...ech...mam nadzieję że maleństwu nic nie będzie, póki co ma wagę 2800g więc malutkie. Przejęłam się tą całą sytuacją strasznie...
Czekam teraz na wieści co dalej.

Mamy czwartego zębola :D

Nie mogę zmienić il ząbków :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie , pralnica nastawiona , młody oporządzony , obiadek dla mężusia się "pyrka", dla mnie jest od wczoraj :)

dzis znowu wybieramy sie do piaskownicy :) oj bedzie szaleństwo!!!!!!
Pogoda śliczna!!!Dziunka a onie nie maja nic dla dziecka bo nie maja kasy , czy po prostu sa tak niezorganizowani??
etna witaj!!!!!!!!!
 
Do góry