reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Ja czuję się świetnie, tylko jeszcze tak daleko do listopada.... Tyle miesięcy w niepewności i oczekiwaniu na każdy nowy dzień, tydzień, miesiąc
 
reklama
Cześć Kobietki :-) Pogodziłam się z moim Ł i jest wszystko ok :-) Nawet lepszy humorek dzisiaj mam :tak: Wczoraj teściowa mnie wkurzyła, bo ciągle dokucza mi, ze jestem w ciąży :eek: Że bez ślubu, że to wstyd, że to obciach i żebym zamknęła sie i nikomu nie mówiła o tym:crazy: myślałam, że szlag mnie trafi. Powiedziałam jej, że to nie jest jej interes. Teraz gada głupoty, a później będzie dumna babacia chodzić :angry: nie lubię takich fałszywych ludzi :no:

Nie przejmuj sie tesciowa i innymi, najwazniejsze zeby ukladalo ci sie z twoim mezczyzna. Ja mam swietna tesciowa, ale wiem, ze nie kazdemu sie taka trafia. Jak sie dzidzia urodzi, nic juz nie bedzie dla niej wazne.
 
na samo słowo odstający brzuch ona robi się chora...
ostatnio powiedziała że mi się przytyło i mam schudnąć...
ale to wytrzymałam...
za to nie wytrzymałam wczorajszego dnia.... ja nie mam zamiaru żalować do końca życia swojej decyzji... dlatego mam ją gdzieś...
liczy się tylko dzidzia.... i powiem jej jutro zanim D pójdzie do pracy....
bo sama nie chcę tam iść ... zresztą dowiedziałam się że mogę iść na zwolnienie zanim pójdę na macieżyńskie więc załatwiam sobie zwolnienie i mam wszystko gdzieś.....

Jejku, a gdzie pracujesz, ze kazala ci schudnac szefowa?
 
weri kochana dziewczyny mają rację! leż, odpoczywaj, weź luteinę! i myśl pozytywnie! powiem Ci, że ja biorę udział w forum dziewczyn po stracie ciąży i tam mnóstwo z nich albo w kolejnej ciązy plamiło, albo wręcz krwawiło, a urodziły zdrowe dzieciaczki! krew to nie zawsze znaczy poronienie! trzymam za Was kciuki!

etna36 witaj serdecznie wśród nas!

Resztę serdecznie pozdrawiam! a i gratuluję tym, które miały dziś usg! super, że wszystko dobrze!
 
witajcie kochane :) mam takie male pytanko do was. czy widac wam juz chociaz troszke brzusio? bo ja codziennie sprawdzam i nie moge sie doczekac, az bedzie widac, nie dopinam sie w spodniach, na upartego pewnie bym sie dopiela, ale nie chce sie sciskac, ale brzucholca jako takiego jak nie bylo tak nie ma. czytalam, ze macica powinna sie juz uniesc na wysokosc pepka i tym samym uwidocznic brzusio. jak jest u was?
 
a mi sie cera znacznie poprawila zniknely wszystkie krostki i plamki. tylko wygladam strasznie blado :-p
skora tez juz mi sie pomalutku przesusza tyle ze mnie draznia wszystkie zapachy balsamow. kupilam glicerynowy krem do rak taki zwykly bez zapachow i tez gdzies mi smierdzi. :zawstydzona/y:
do tego jestem strasznie spiaca i zmeczona a nie pracuje.

Ka...M nie daj sie tak wykorzystywac gdyby sie stalo cos twojej dzidzi szefowa na pewno sie tym nie przejmie. A tak w ogole co ja to obchodzi czy przytylas czy nie? :sorry:
 
weri kochana dziewczyny mają rację! leż, odpoczywaj, weź luteinę! i myśl pozytywnie! powiem Ci, że ja biorę udział w forum dziewczyn po stracie ciąży i tam mnóstwo z nich albo w kolejnej ciązy plamiło, albo wręcz krwawiło, a urodziły zdrowe dzieciaczki! krew to nie zawsze znaczy poronienie! trzymam za Was kciuki!

etna36 witaj serdecznie wśród nas!

Resztę serdecznie pozdrawiam! a i gratuluję tym, które miały dziś usg! super, że wszystko dobrze!

witaj ja wlasnie wrocilam od lekarza(zwyklego) i powiedzial mi ze to niekoniecznie musi byc poczatek poronienia bo malo krwi mialam dal mi az 2 tygodnie zwolnienia co mnie bardzo cieszy jutro mam usg o 8 rano to w koncu zobacze swoje malenstwo mam nadzieje ze mu serduszko puka i ze jest wszystko okej! Dziekuje za slowa otuchy zawsze milo poczytac takie wypowiedzi wtedy daje mi to nadzieje ze i ja bede ta szczesciara i urodze zdrowe malenstwo:tak:
 
reklama
ale nie wiem czy wiessz... bo ja jestem z irlandii...
i jeśli chcę się strać o materity benefityli czyli macierzyńskie to musze być w 16 tyg przed datą porodu...
tu nie ma czegoś takiego jak L4 dlatego się bałam powiedzieć ... ale ajk ona ma zamiar mnie wykończyć to wolę leżeć beztresowo w domu.... szkoda że tak późno zrozumiałam to wszystko
witaj ja mieszkam w wielkiej brytanii i chyba w irlandii powinno byc podobnie nia ma L4 ale jest sick note idziesz do lekarza mowisz co i jak jak masz jakis problem i on przyzna ci racje da ci takie sick note i normalnie idziesz na chorobowe i nic ci nie moga w pracy powiedziec ja wlasnie dostalam zwolnienie na 2 tyg a tydzien temu tez bylam na zwolnieniu bo mialam infekcje gardla masz pelne prawo do platnego chorobowego jesli pracujesz
 
Do góry